تولید محتوای ارزان

تولید محتوای ارزان

افزایش تعداد ورودی وب سایت شما از گوگل فقط ممکن است

این یک است

روزها
ساعت
دقيقه
ثانیه‌

در این مقاله به بررسی تولید محتوای ارزان می پردازیم.

در ادامه به سوالات زیر پاسخ می دهیم

راه های تولید محتوا چیست و چه انواعی دارد؟

تولید محتوای اموزشی چه فرایندی دارد؟

در تولید محتوای اموزشی چه نکاتی مهم هستند؟

تولید محتوای اصولی شامل چه معیارهایی است؟

تولید محتوای الکترونیکی چگونه انجام می شود؟

مزایای استفاده از تولید محتوای الکترونیکی چیست؟

تولید محتوا ارزان چه شرایطی دارد؟

تولید محتوای ارزان
تولید محتوای ارزان

تعرفه تولید محتوا

هزینه تولید محتوا و حتی تولید محتوای هدفمند در تیم هشت به حدی بهینه شده است که حتی سایر شرکت ها و همکاران نیز به سفارش های خود را جهت انجام به ما واگذار میکنند.

ما حتی به شما اطیمنان می دهیم در صورتیکه از استراتژی محتوای تیم هشت همزمان با تولیدم حتوا استفاده کنید و در نهایت ورودی ارگانیک وب سایت شما افزایش پیدا نکند مبلغی دریافت نخواهیم کرد.

ما در واقع ریسک شما را به صفر رسانده ایم تا فقط شاهد پیشرفت وب سایت خود باشید.

 

راه های تولید محتوا چیست و چه انواعی دارد؟

محتوا(content) هر گونه اطلاعات و داده ای است که ما برای انتقال پیام خود از ان استفاده می کنیم. ما برای این انتقال پیام از تصاویر، ویدیو ها، پادکست ها و متون استفاده می کنیم. این انتقال از طریق کانال ها و مجاری ارتباطی مختلف صورت می پذیرد.

در دنیای دیجیتال و مجازی از محتواسازی برای اهداف مختلفی استفاده می شود. معرفی و فروش محصولات مختلف، بازاریابی و تبلیغات، بالابردن ترافیک وب سایت ها و وبلاگ های مختلف، بهبود کسب و کار، کمک به بهبود وافزایش کیفیت اموزش و یادگیری و غیره از مزایای تولید محتوا هستند.

شاید تصور کنید که تولید محتوا تنها در حوزه های بازاریابی و تبلیغات کارایی دارد درحالی که این چنین نیست. یکی از مواردی که تولید محتوا در ان نقش چشمگیری دارد حوزه ی اموزش و یادگیری است. تولید محتوالی اموزشی در واقع به این مورد می پردازد.

تولید محتوای اموزشی چه فرایندی دارد؟

تولید محتوای اموزشی به عبارت ساده تولید محتوایی است که به وسیله ی ان چیزیا چیز هایی را به فرد یا گروهی اموزش می دهند. در واقع راهی است برای بهبود اموزش و یادگیری در حوزه های مختلف. در تولید این محتوا با استفاده از یک طرح اموزشی تهیه دشه، امکانات موجود و مشخص کردن روش و روند کار در یک چارچوب مشخص اقدام به تولید محتواهای اموزشی مناسب برای سنین مختلف کرد.

مطلب روز  طراحی استراتژی محتوا

امروزه در حوزه های مختلف برای اموزش مهارت های مختلف به تولید محتوای اموزشی نیاز است بنابراین یکی از راه های افزایش بازده در کلاس درس ، مشاغل مختلف ، یادگیری الکترونیکی و غیره استفاده از محتوای اموزشی می باشد.

تولید محتوای اموزشی چه فرایندی دارد؟
تولید محتوای اموزشی چه فرایندی دارد؟

در تولید محتوای اموزشی چه نکاتی مهم هستند؟

در تولید محتوای اموزشی نکات زیر مهم هستند:

 • در تولید محتوای اموزشی سعی کنید یک محتوای طولانی را بخش بخش کرده و نکات را پیوسته اموزش دهید.
 • از رنگ ها استفاده کنید.
 • مطالب را با عناوین جذاب و تاثیر گذار همراه کنید.
 • از ویدیو و تصویر استفاده کنید.
 • هدفمند پیش روید و مطالب را با توجه به هدفتان دقیق انتخاب کنید.

تولید محتوای اصولی شامل چه معیارهایی است؟

در تولید محتوای اصولی و حرفه ای نکاتی وجود دارند که رعایت کردنشان به کار شما کیفیت می بخشد. از مواردی که در تولید محتوا باید به ان ها توجه داشت می توان به موارد زیر اشارهد کرد:

 • موضوع مورد نظرتان باید از نظر گوگل بهینه باشد. کلید واژه ها و عنوان انتخابی شما در این زمینه تاثیرگذار هستند.
 • نیاز مخاطبان مورد نظرتان را در نظر بگیرید و با توجه به ان ها دست به تولید محتوا بزنید.
 • قالب هایی را که در تولید محتوا وجود دارند مد نظر قرار دهید.
 • تا جایی که امکان دارد متن خود را ساده و واضح بنویسید و از کلمات گنگ و پیچیده استفاده نکنید.
 • در تولید محتوای خود از تصاویر، ویدیو ، پادکست و متن مناسب استفاده کنید. توجه داشته باشید که تصاویر جذاب همراه با رنگ بندی مناسب پیام مورد نظرتان را بهتر انتقال می دهد.
 • متن خود را حتما ویراستاری کنید.
 • از اثار دیگران هرگز کپی نکنید.
 • از منابع موثق استفاده کنید.
 • قدرت کلمات را نادیده نگیرید و از ان ها به درستی و به جا استفاده کنید.
 • طولانی یا کوتاه بودن متن خود را با توجه به موضوعتان مناسب انتخاب کنید.
 • تا حد امکان از لینک های مرتبط در محتوای خود استفاده کنید.
 • خلاق باشید.
مطلب روز  تولید محتوای اینستاگرام
تولید محتوای اصولی شامل چه معیارهایی است؟
تولید محتوای اصولی شامل چه معیارهایی است؟

تولید محتوای الکترونیکی چگونه انجام می شود؟

هنگاهی که از برای انتقال پیام خود در قالب انواع محتوای تولیده شده از رایانه استفاده کنیم در واقع دست به تولید محتوای الکترونیکی زده ایم. تولید محتوای الکترونیکی اهداف مختلفی می تواند داشته باشد از جمله اموزش، معرفی یک محصول خاص یا یک برند، تبلیغات و …

با توجه هدفی که در تولید محتوای الکترونیکی در نظر داریم، این محتوا را با استفاده از ابزارهای مختلف تولید می کنیم. برای تولید محتوای اموزشی به طور مثال در حوزه ی اموزش مطالب درسی، از تصاویر مرتبط با موضوع درسی مورد نظر، توضیحات لازم، منابع مناسب و موثق، تمرینات کافی، انیمیشن و حتی بازی استفاده می کنیم.

مزایای استفاده از تولید محتوای الکترونیکی چیست؟

تولید محتوای الکترونیکی مزایای فراوانی دارد.

_ محتوای الکترونیکی جذابیت دیداری و شنیداری دارد.

_ استفاده از محتوای الکترونیکی فرایند اموزش و یادگیری را تسهیل می کند.

_ نشر محتوای الکترونیکی  راحت و سریع انجام می شود.

_ می توان در مدت زمان اندک، محتواهایی مناسب برای سنین مختلف تهیه کرد.

_ کابران این نوع محتوا می توانند از ان در هر مکان و زمانی استفاده کنند.

تولید محتوا برای کلینیک زیبایی و بازاریابی محتوایی چیست؟ تولید محتوا چگونه باعث رشد می شود؟ و تولید محتوا برای سایت و تولید محتوا سایت دوربین و تولید محتوا فروشگاه اینترنتی و تولید محتوا برای سایت ها و تولید محتوا برای فروشگاه اینترنتی عناوین یاد شده برای درک بهتر موضوع اصلی به شما کمک می کنند

با جستجو در اینترنت با مطالب زیادی در رابطه با تولید محتوا رو به رو می شوید ولی ما مقالاتی دقیق و کاربردی در این زمینه برای شما در نظر گرفته ایم مانند تولید محتوا برای سایت مهاجرت و استراتژی تولید محتوا  و تولید محتوا سایت آسانسور و تولید محتوا برای سایت آتلیه و تولید محتوا برای سایت موبایل و فرمول تولید محتوا

مطلب روز  آیا استفاده از الگو در کپی رایتینگ درست است؟

تولید محتوا ارزان چه شرایطی دارد؟

از ان جایی که تولید محتوا به مدیران سایت کمک می کند و میزان بازدید سایت انها را افزایش می دهد، همیشه مورد نیازان ها می باشد.از جمله نیاز هایی که یک مدیر وب سایت یا وبلاگ دارد، ارزان بودن تولید محتوای درخواستی است. به طور کلی تهیه و تولید محتوا یکی از ارزان ترین روش هایی است که در بازاریابی های اینترنتی انجام می شود.

تولید محتوا با توجه به موضوع انتخابی، زمان مورد نیاز و منابع موجود و در دسترس و با توجه به خواست مدیران سایت های مختلف متفاوت است. طولانی یا کوتاه بودن (حجم محتوا)، داده های استفاده شده، جامع بودن محتوا و … در تعیین تعرفه و قیمت محتوا اثرگذار هستند. به دلیل این که تولید محتوای ارزان معایبی نیز دارد توصیه نمی شود که در قبال زمانی که می گذارید ارزش خود و کارتان را پایین بیا.ورید. از جمله معایب تولید محتوای ارزان موارد زیر هستند:

 

 • داشتن نمره منفی از نظر موتور های جست و جو مانند گوگل
 • اضافه نکردن ارزش افزوده به کاربران
 • شناخته شدن به عنوان کپی کننده
 • پایین امدن ارزش کار
 • برقرار نکردن ارتباط موثر با کاربران

البته پایین بودن قیمت در تیم هشت به هیچ وجه شامل ایرادات زیر نیست و به همین دلیل ما می گوییم هزینه را بهینه کرده ایم. یعنی هم محتوای خوب و با کیفیت دریافت میکنید و هم قیمت کمتر از همه جا می پردازید.

۰۹۱۲۰۶۴۷۳۴۴

 

تا زمانی که بر مبحث مهم تولید محتوا مسلط نشوید نمی توانید یک محتوای عالی تولید کنید از این رو خواندن مقالاتی همچون چک لیست تولید محتوا و شرکت تولید محتوا و تولید محتوا درباره چیزهای مفید یا مفید تر؟ و تولید محتوا برای سایت وکالت و کار تولید محتوا چقدر درآمد دارد و کجا استخدام می کنند؟  و اصول سئو در تولید محتوا ضروری به نظر می رسد

خواندن این مطالب به شما توصیه می شود
تولید محتوای آموزشی در این مقاله قصد داریم به موضوع تولید محتوای آموزشی بپردازیم : عصر ارتباطات در تمامی حرفه ها تاثیر خود را گذاشته است . یکی از این حرفه ها حوزه اموز...
تولید محتوا سایت رستوران در این مقاله سعی شده تا چگونگی و نحوه تولید محتوا سایت رستوران توضیح داده شود. در ادامه به سوالات زیر پاسخ می دهیم محتوایی که برای وب سایت ه...
تولید محتوا سایت آسانسور هر آنچه که باید در رابطه با تولید محتوا سایت آسانسور بدانید در این مقاله برای شما آورده شده است. اگر شما یک سایت آسانسور دارید و مایلید تا محتوای سئو ...
تولید محتوا برای سایت گردشگری... تولید محتوا برای سایت گردشگری به علت حضور این وب سایت ها در اقیانوس سرخ بیزینسی بسیار پر اهمیت است و در زیر به شرح و بسط تولید محتوا در این زمینه می پ...
Rating: 5.0/5. From 2 votes.
Please wait...

مشاوره سئو و تولید محتوا

09120647344

افزایش تعداد ورودی وب سایت شما از گوگل فقط ممکن است

این یک است

امتیاز مقاله:
4.5/5

قیمت های ما به حدی بهینه است که بسیاری از وب سایت و شرکت های همکار تولید محتوای خود را به ما می سپارند.

جهت سفارش تولید محتوا و مشاوره رایگان در مورد استراتژی محتوا با ما در تماس باشید. 

نتیجه صد درصد تضمین شده است 

 

Call Now Buttonبا یک کلیک تماس بگیرید