پلتفرم اینستاگرام

پلتفرم اینستاگرام

افزایش تعداد ورودی وب سایت شما از گوگل فقط با تولید محتوای هدفمند ممکن است

این یک راهکارقطعی و همیشگی است

در این مقاله قصد داریم به پلتفرم اینستاگرام بپردازیم

مقدمه :

امروزه اکثر افراد در شبکه های اجتماعی و به خصوص اینستاگرام فعالیت دارند و تعداد زیادی از افراد از این طریق کسب درآمد می کنند ، البته افرادی موفق تر هستند که بتواند یک صفحه حرفه ای در اینستاگرام می باشد  .

در سالهای اخیر به دلیل رشد سریع ارتباطات شبکه های اجتماعی زیادی ایجاد شد اما تعداد محدودی از آنها موفق بوده و بین افراد محبوبیت زیادی پیدا کرده است ، یکی از این شبکه ها که کاربران میلیونی دارد اینستاگرام می باشد و بعد از آن شبکه اجتماعی توئیتر می باشد .

شبکه مجازی اینستاگرام از سال 2010 شروع به فعالیت کرد و افراد می توانند عکس ، تصاویر و متن های خود را به اشتراک بگذارند ، در حال حاضر این شبکه حدود 700 میلیون کاربر دارد که به این تعداد روز به روز افزوده می شود . در اینستاگرام محدودیت سنی و یا قوم ملیتی وجود ندارد .

[stextbox id=’info’ direction=’rtl’]

در ادامه به سوالات زیر پاسخ می دهیم

آیا زمان پست گذاشتن در اینستاگرام مهم است ؟

جدیدترین پلتفرم اینستاگرام چیست ؟

آیا حذف شدن لایک در اینستاگرام امکان پذیر   است ؟

ویژگی های جدید اینستاگرام چیست ؟

[/stextbox]

پلتفرم اینستاگرام
پلتفرم اینستاگرام

زمان پست گذاشتن در اینستاگرام

یکی از نکاتی که باید در زمانی که یک صفحه کاری در اینستاگرام دارید به آن توجه کنید این است که در زمان گذاشتن پست در صفحه تان دقت زیاد داشته باشید . اگر شما میخواهید یک صفحه راه بیندازید و در آن تعدادی محدود پست بگذارید و آن را برای همیشه رها کنید و هیچ حرفی برای گفتن نداشته باشید بهتر است هیچگاه هیچ صفحه را راه اندازی نکنید زیرا با این کار کسب و کار خود را بی ارزش نشان میدهید .

طی تحقیقات انجام شده  اگر نکات ریز و کلیدی در صفحات اینستاگرام به خوبی رعایت شود یک برند برای معرفی خود می تواند 58 بار بیشتر از فیس بوک و 120 بار بیشتر از توییتر دیده شود و  دلیل آن محبوبیت زیادی است که اینستاگرام در بین افراد دارد .

زمان پست گذاشتن در اینستاگرام
زمان پست گذاشتن در اینستاگرام

جدیدترین پلتفرم اینستاگرام

اینستاگرام برای رفاه حال کاربران خود هر روز یک پلتفرم جدید ارائه می دهد ، یکی از بهترین و به روزترین امکانات اینستاگرام این است که شما می توانید ویدیوهای طولانی حدود یک ساعت را مشاهده کنید ، از این پلتفرم در شهر سن فرانسیسکو رونمایی شد و نام IGTV  برای او انتخاب شد . اما با توجه به این پلتفرم باز هم  اینستاگرام کاربران خود را فیلم های ده دقیقه ای تشویق می کند .

جدیدترین پلتفرم اینستاگرام
جدیدترین پلتفرم اینستاگرام

حذف شدن لایک در اینستاگرام

حذف شدن لایک در اینستاگرام طرفداران و مخالفانی دارد و این افراد هر یک نکات مثبت و منفی برای نظرات خود دارند . افرادی که با حذف شدن لایک در اینستاگرام موافق هستند می گویند با حذف لایک می توانند محتواهای قوی بگذارند و افراد از آنها لذت ببرند .

حذف لایک در اینستاگرام به اینصورت است که خود فرد می تواند تعداد لایک های خود را ببیند اما دنبال کنندگان این امکان را ندارند . می توان اصلی ترین هدف اینستاگرام را از حذف لایک ها این دانست که دیگر افراد برای جذب دنبال کننده بیشتر هر پست بی محتوا و بی ارزش را انتشار ندهند و افراد آزادانه و بدون هیچ محدودیت و نگران بودن از قضاوت دنبال کنندگان پست های خود را منتشر کنند .

حذف شدن لایک در اینستاگرام
حذف شدن لایک در اینستاگرام

یکی از مزیت های حذف لایک در اینستاگرام این است که دیگر کاربران تمرکز خود را بر روی بالا بردن لایک ها نمی گذارند و به جای آن سعی می کنند که پست های پر محتوا تری بگذارند . در حال حاضر این امکانات جدید به صورت کلی در تمام کشورها اجرایی نشده است و تنها در شش کشور این امکان وجود دارد که یکی از آن کشورها ، کانادا می باشد ، کانادا اولین کشوری است که این امکان برای کاربرانش فراهم شده است  .

یکی از کاربرانی که حضور فعالی در اینستاگرام داشته است برای این امکان این  گونه می گوید که برای متوجه شدن مزیت این پلتفرم جدید مدتی اینستاگرام خود را پاک کرده و سپس بعد از گذشت مدتی دوباره آن را نصب نموده و مزیت های زیاد آن را متوجه شده که اصلی ترین مزیت آن این است که دنبال کنندگان برای پست ها او را دنبال می کنند و تعداد لایک ها برای آنها مهم نمی باشد .

 ویژگی های جدید اینستاگرام

اینستاگرام روز به روز به تعداد کاربرانش اضافه می شود و برای اینک این موفقیت خود را حفظ کند به طور منظم ویژگی های جدید ارائه می دهد  . در اینستاگرام تمامی اقشار فعالیت دارند و اکثر این افراد از این راه شروع به کسب درآمد می کنند . در زیر به تعدادی از این ویژگی های جدید اینستاگرام اشاره کرده ایم :

 • امکان استفاده از گیفت های متنوع در استورها وجود دارد .
 • یکی از ویژگی های جدید اینستاگرام این است که می توانید عکس ها و ویدیوها را در استوری تغییر دهید .
 • امکان پیگیری هشتگ ها در ویژگی های جدید اینستاگرام وجود دارد .
 • بعضی از پست های مورد علاقه شما پیشنهاد داده می شود .
 • امکان استفاده از فونت های متنوع در استوری ها وجود دارد .
 • امکان نگه داشتن زمان در استوری ها وجود دارد .
 • در ویژگی اینستاگرام می توانید وضعیت فعال و یا غیرفعال بودن کاربران را مشاهده کنید .
 • در استوری ها می توانید از اعلان هشدار های تصویربرداری و عکاسی استفاده کنید .
 • یکی از ویژگی های جدید اینستاگرام این است که می توانید پست های مورد علاقه  تان را در استوری به اشتراک بگذارید .
 • یکی از بهترین ویژگی های اینستاگرام این است که می توانید استوریهای مورد نظر را به طور همزمان در اینستاگرام و فیسبوک به اشتراک بگذارید .
 • اضافه کردن پیوندهای نمایه و هشتگ ها در بیو اینستاگرام یکی از امکانات دیگر این نرم افزار می باشد .
 • در استوری ها می توانید از فوکس ها متنوع استفاده کنید .
 ویژگی های جدید اینستاگرام
ویژگی های جدید اینستاگرام

 نتیجه گیری

امروزه اکثر افراد از تمامی اقشار در اینستاگرام فعالیت دارند و اینستاگرام برای اینکه  روز به روز به این تعداد اضافه کند به طور منظم یک پلتفرم جدید به نرم افزار خود اضافه می کند . یکی از جدیدترین ویژگی های این شبکه اجتماعی انتشار فیلم های حداکثر یک ساعت می باشد .

 

مشاوره سئو و تولید محتوا 09120647344

افزایش تعداد ورودی وب سایت شما از گوگل فقط با تولید محتوای هدفمند ممکن است

این یک راهکارقطعی و همیشگی است

امتیاز مقاله:
4.5/5

قیمت های ما به حدی بهینه است که بسیاری از وب سایت و شرکت های همکار تولید محتوای خود را به ما می سپارند.

جهت سفارش تولید محتوا و مشاوره رایگان در مورد استراتژی محتوا با ما در تماس باشید. 

نتیجه صد درصد تضمین شده است 

 

با یک کلیک تماس بگیرید