هزینه مدیریت اینستاگرام

هزینه مدیریت اینستاگرام

افزایش تعداد ورودی وب سایت شما از گوگل فقط با تولید محتوای هدفمند ممکن است

این یک راهکارقطعی و همیشگی است

راهنمای جامع در خصوص هزینه ی مدیریت اینستاگرام ، چه فردی برای مدیریت کردن صفحه های اینستاگرام مناسب است و چه میزان هزینه باید برای این کار پرداخت شود ؟ اینستاگرام یکی از شبکه های مجازی پر رنگ در بین افراد شناخته می شود به طوری که کاربران این اپلیکیشن ، ساعات زیادی از روز خود را به گشتن و بازدید از پست ها و مطالب جدید در این فضا اختصاص می دهند .

هزینه مدیریت اینستاگرام
هزینه مدیریت اینستاگرام

با گسترش دنیای مجازی و اهمیت ویژه ی آن در زندگی هر فرد و هم چنین امکاناتی که این اپلیکیشن به صورت رایگان در اختیار کاربران خود قرار داده است ، بسیاری از شرکت ها و فروشگاه های مجازی برای معرفی محصولات و هم چنین فروش بیشتر به استفاده از این نرم افزار روی آورده اند .

اما مدیریت کردن این صفحات کار آسانی نیست و نیاز به وقت و حرفه ی زیادی دارد . از این رو در این مقاله قصد بر آن است تا وظایف یک ادمین در صفحات اینستاگرام را بررسی کرده و پیرامون هزینه های مدیریت در اینستاگرام بحث کنیم . تا انتهای این مقاله همراه ما شود .

برای دریافت مشاوره رایگان در حوزه تولید محتوا می توانید با تیم هشت تماس بگیرید

۰۹۱۲۰۶۴۷۳۴۴

 

[stextbox id=’info’ direction=’rtl’]

در این مقاله قصد بررسی پیرامون سوالات زیر را خواهیم داشت :

 • تولید محتوا در اینستاگرام و مدیریت صفحات شامل چه کار هایی می شود ؟
 • وظایف یک ادمین در پیج ها و صفحات این اپلیکیشن چیست ؟
 • هزینه ی مدیریت در اینستاگرام چه میزان می باشد ؟

[/stextbox]

 

داشتن یک صفحه در پیج اینستاگرام بدون وجود مطالب جالب و زیبا یک کار عبث و بی فایده است . از این رو اگر قصد دارید تا موقعیت کاری خود را گسترش داده و از این رو ، به فضاهای مجازی همچون اینستاگرام پناه آورده اید حتما این مطلب را تا انتها دنبال کنید . همراه ما شوید در مقاله ی هزینه مدیریت در اینستاگرام .

تولید محتوا در اینستاگرام و مدیریت صفحات شامل چه کار هایی می شود ؟

تولید محتوا در اینستاگرام مستلزم رعایت اصول و نکاتی ست که بر اساس تفریح و سرگرمی ساخته شده باشد . اینستاگرام از جمله سایت هایی است که ماهیتش سرگرم کردن افراد و ایجاد یک فضای جذاب برای کاربران می باشد . از این رو زمانی که اقدام به ساختن یک صفحه به منظور هدفی در اینستاگرام می کنید در گام اول باید مطمئن باشید که قرار است یک محتوای جذاب و سرگرم کننده در آن به اشتراک گذاشته شود .

تولید محتوا در اینستاگرام و مدیریت صفحات شامل چه کار هایی می شود ؟
تولید محتوا در اینستاگرام و مدیریت صفحات شامل چه کار هایی می شود ؟

بخش اساسی عملکرد این دنیای مجازی از طریق محتوای بصری آن می باشد . به این معنا که اگر نتوانید یک تصویر زیبا و مرتبط با کپشن خود بسازید یا پیدا کنید تقریبا محتوای شکست خورده ای تولید کرده اید .

به این منظور برای تولید محتوا در اینستاگرام لازم است آشنایی کلی با نرم افزار های ویرایش عکس داشته باشید . قلم شما برای تولید محتوا در اینستاگرام باید متفاوت با محتوا ی سایت باشد . از این رو خلاقیت در نوشتن مطالب و اشتراک عکس های با کیفیت و جذاب از اصلی ترین رکن های تولید محتوا در اینستاگرام است .

زمانی که شما یک صفحه می زنید و محتوایی را به اشتراک می گذارید باید توانایی پاسخ دادن خوب و دقیق به مخاطبان را داشته باشید . اگر به شما خصوصی پیام دهند باید بتوانید با حوصله ی تمام با آن ها صحبت کرده و پاسخ دقیقی ارائه دهید .

در بسیاری از مواقع مخاطبان سوالات خود را در پیرامون حیطه ی فعالیتی شما می پرسند ، در این مواقع نیاز به این است که به موضوع اشراف کامل داشت تا بتوان جواب دقیقی ارائه کرد . به طور کلی تولید محتوا در اینستاگرام فقط بر پایه ی ایجاد کپشن های جذاب است به نحوی که مخاطبان را جذب خودش کند .

وظایف یک ادمین در پیج ها و صفحات این اپلیکیشن چیست ؟

اگر شما به هر دلیلی نمی توانید خودتان صفحه ی اینستاگرام خود را رهبری کنید و در صدد استخدام فردی مناسب جهت این کار هستید باید به یک سری نکات دقت فرمایید . یک فردی که جهت مدیریت در اینستاگرام مناسب است باید دارای شرایط زیر باشد :

تسلط کافی به تولید یک محتوای حرفه ای و مورد قبول مخاطب ، برای هر پست در اینستاگرام از 0 تا 100 .

تسلط کافی به درج استوری های زیبا ، راه اندازی چالش های به روز و کمپین های جذاب و با بازدید زیاد برای مخاطبان و کاربران .

تسلط کافی به انتخاب هشتگ های مناسب و کاربردی و هم چنین به کاربردن تعداد مناسب از هشتگ ها در زیر هر پست یا مطلبی .

تسلط کافی به دانش در ارتباط با محتوا و پاسخ دهی سریع ، زیبا و دقیق به نظرات کاربران و پاسخ به تممام دایرکت هایی که مخاطبان ارسال می کنند .

با هوش ، خلاق و با حوصله برای کار کردن در تمام ساعات شبانه روز

وظایف یک ادمین در پیج ها و صفحات این اپلیکیشن چیست ؟
وظایف یک ادمین در پیج ها و صفحات این اپلیکیشن چیست ؟

داشتن اطلاعات لازم در خصوص مواردی هم چون بلاک شدن پیج و اقدامات لازم جهت رفع کردن این مشکل .

داشتن توانایی های لازم جهت شناسایی مخاطبان هدفمند در صفحه متناسب با اهداف مجموعه .

داشتن توانایی در خصوص بالا بردن فالوور های صفحه به صورت واقعی متناشب با اهداف مجموعه .

توانایی داشتن در ارتباط با شناسایی پیج ها مفید و برتر در ارتباز با موضوع صفحه و درج تبلیغ های خلاقانه در صفحات پر بازدید .

توانایی داشتن در خصوص افزایش بازدهی اینستاگرام ، و هم چنین انجام تبلیغات به صورت ارگانیک .

هرگونه افکت بر روی عکس ها و کلیپ ها بر عهده ی ادمین پیج می باشد و مطابق با سلیقه ی خود اوست .

آشنا بودن به نرم افزار هایی نظیر فتوشاپ ، کورل و . . . برای ساخت عکس های جالب و خلاقانه .

داشتن توانایی های زیر جزو نکات مثبت برای فردی است که می خواهد ادمین یک پیج شود :

 • توانایی لازم جهت مدیریت و چرخاندن کانال های تلگرامی
 • توانایی لازم جهت مدیریت و چرخاندن پیج های دیگر در شبکه های مجازی دیگر مانند لینکدین ، فیسبوک توییتر و ….
 • توانایی تولید محتوا برای وب سایت و هم چنین استخراج اطلاعات مربوط به محصول یا حیطه ی کاری از منابع مختلف به صورت دقیق .

ویژگی های فردی یک ادمین اینستاگرام :

 • مسئولیت پذیر ، متعهد و منظم باشد .
 • به حفظ اطلاعات و اسرار کاری شرکت مقید باشد .
 • خوش اخلاق و صبور باشد و بتواند به صورت گروهی فعالیت کند .
 • مشتاق به یادگیری بوده و در مواجه شدن با چالش های پیش رو بهترین عکس العمل را بروز دهد .
 • از استعداد و خلاقیت خود بتواند در راستای بهبود خدمات و روند کاری بهره ببرد .

هزینه ی مدیریت در اینستاگرام چه میزان می باشد ؟

با توجه به میزان کاری که یک ادمین پیج بر عهده دارد و با توجه به تعداد مخاطبانی که باید پشتیبانی کند و هم چنین مطالبی که بر روی پیج قرار می دهد هزینه ی مدیریت در اینستاگرام متفاوت می باشد و با توجه به توافق بین طرفین مشخص می شود .

این کار در بیشتر مواقع به صورت دور کاری بوده و شخص ادمین پس از ارسال رزومه و تایید شرایط لازم می تواند در هر مکان و هر زمانی که بخواهد پیج را مدیریت کند . در برخی از شرکت ها هزینه ی نهایی صفحه را براساس تعداد مطلب محاسبه می کنند ، برخی دیگر به صورت حقوق ثابت به صورت ماهیانه و برخی دیگر بر اساس درصدی از فروش و تواناییی جذب مشتری محاسبه کرده و به مدیریت پیج پرداخت می کنند .

هزینه ی مدیریت در اینستاگرام چه میزان می باشد ؟
هزینه ی مدیریت در اینستاگرام چه میزان می باشد ؟

و سخن پایانی :

اینستاگرام یکی از مهم ترین صفحاتی است که می تواند در پیشرفت موقعیت کاری شما نقش اساسی ایفا کند . این کمپانی بازدید از سایت و افزایش همراهانش را بر اساس الگوریتم های خاصی قرار داده است که اگر با دانش و اطلاعات کافی در این راه گام بردارید به سرعت می توانید حداکثر جوابدهی ممکن را در جهت مثبت دریافت کنید .

از این رو اگر خود شما به شخصه دانش کافی در این زمینه ندارید؛ استخدام افراد ماهر و حرفه ای می تواند بهترین گزینه برای شما باشد . فراموش نکنید اپدیت جدید اینستاگرام بر پایه ی تولید محتوا بوده و به زودی گزینه ی لایک را حذف خواهد کرد . لذا برای محتوای سایت خود وقت بگذارید تا در هر صورتی جزو پیج های برتر محسوب شوید . از این که تا انتهای مطلب همراه ما بوده اید بسیار سپاسگذاریم .

مشاوره سئو و تولید محتوا 09120647344

افزایش تعداد ورودی وب سایت شما از گوگل فقط با تولید محتوای هدفمند ممکن است

این یک راهکارقطعی و همیشگی است

امتیاز مقاله:
4.5/5

قیمت های ما به حدی بهینه است که بسیاری از وب سایت و شرکت های همکار تولید محتوای خود را به ما می سپارند.

جهت سفارش تولید محتوا و مشاوره رایگان در مورد استراتژی محتوا با ما در تماس باشید. 

نتیجه صد درصد تضمین شده است 

 

با یک کلیک تماس بگیرید