خرید ایده استارتاپ

خرید ایده استارتاپ

افزایش تعداد ورودی وب سایت شما از گوگل فقط ممکن است

این یک است

روزها
ساعت
دقيقه
ثانیه‌

فهرست مطالب

در مقاله ای که مورد مطالعه قرار خواهید داد ، سعی داریم در خصوص موضوع : خرید ایده استارتاپ به صورت کامل و مفصل در خدمت شما مخاطبین و خوانندگان گرامی باشیم . امروزه به طور مختصر کسب و کار های نو و جدید که با دادن یک نظریه یا ایده شروع می شوند و سپس به تشکیل تیم ها و گروه های کاری می انجامد را ، استارتاپ یا کسب و کار نوپا می گویند .

خرید ایده استارتاپ
خرید ایده استارتاپ

تیم یا گروه ذکر شده در واقع همان موسسین و بنیان گذاران استارتاپ مربوطه هستند .

در ادامه جهت بسط و تشریح بهتر موضوع خرید ایده استارتاپ ، به طرح و بررسی تعدادی سوال که در ذیل ذکر می شوند ، خواهیم پرداخت .

در ایده های نو و جدید برای کسب و کار ، چه نمونه هایی و در چه شاخه هایی وجود دارند ؟

در واگذاری و یا خرید ایده استارتاپ به چه نکاتی باید توجه شود ؟

طرح های  جدید کسب و کاری که باید در زمان خرید ایده استارتاپ آن ها را نیز مورد بررسی قرار داد ، کدام هستند ؟

نکات کلی در زمان خرید ایده استارتاپ چیست ؟

 

در ایده های نو و جدید برای کسب و کار ، چه نمونه هایی و در چه شاخه هایی وجود دارند ؟

اگر شما از آن گروه افراد هستید که دنبال راه انداختن کسب و کار جدید می باشید و از طرفی ممکن است ایده خاصی را در ذهن نداشته باشید ، باید عرض کرد که ، جای هیچ گونه نگرانی نمی باشد .

در ایده های نو و جدید برای کسب و کار ، چه نمونه هایی و در چه شاخه هایی وجود دارند ؟
در ایده های نو و جدید برای کسب و کار ، چه نمونه هایی و در چه شاخه هایی وجود دارند ؟

ما در ادامه مبحث ( خرید ایده استارتاپ ) ، با معرفی و تشریح تعداد زیادی از این ایده های استارتاپی در خدمتتان هستیم . شما می توانید با بررسی این ایده های زیر و در نظر گرفتن دیگر شرایط ، برای دریافت و یا حتی خرید ایده برای استارتاپ خود ، اقدام خوبی داشته باشید .

۱-ایده هایی در حوزه تکنولوژی و فناوری پاک و یا سبز

۲-همراه داشتن ابزارها و تجهیزات خود در محل کارتان

۳-استارتاپ ها و کسب و کارهایی برای سرویس دادن و ارائه خدمات از فاصله دور

۴-ساخت و تولید نرم افزار و اپلیکیشن های تلفن همراه

۵-سایت هایی برای همسریابی ها به شکل ویدئو

۶-موتورهای جستجو در فضای شبکه های اجتماعی ( تلگرام ، اینستاگرام و … )

۷-فروش مواد غذایی و خوراکی به صورت سیار و متحرک

۸-ارائه خدمات مشاوره ای در امر بهینه کردن مصارف انرژی

۹-امکاناتی برای تبادل و مبادله جزوه ، کتاب و دیگر خدمات آموزشی

۱۰-اجرا و انجام امورات خانوادگی و شخصی

 

در ادامه به بحث و بررسی هر یک می پردازیم:   

۱-ایده هایی در حوزه تکنولوژی و فناوری پاک و یا سبز :

دنیای ما بزودی با کسری و کمبود شدید در منابع طبیعی خود روبرو خواهد شد . اطلاع از این موضوع ، خود می تواند یک فرصت مناسب کسب و کار بسیار خوب برای ما به وجود آورد .

1-ایده هایی در حوزه تکنولوژی و فناوری پاک و یا سبز :
1-ایده هایی در حوزه تکنولوژی و فناوری پاک و یا سبز :

از ایده های مهم بر اساس کسب و کار در حوزه فناوری های پاک و سبز می توان به موارد زیر اشاره داشت :

*فناوری برای بازگرداندن لوازم الکترونیکی که به آن فناوری اطلاعات سبز یا green it می گویند .

*ایجاد استارتاپ هایی بر مبنای پنل های خورشیدی و یا سلول های آفتابی.

*ساخت و یا معاملاتی در داد و ستد تجهیزات برقی و الکترونیکی بر مبانی بهینه سازی در مصارف انرژی .

*ارائه خدمات مشاوره برای ساخت ساختمان های سبز.

۲-همراه داشتن ابزارها و تجهیزات خود در محل کارتان  :

در دنیای فناوری اطلاعات ، امروزه شاهد پویایی خاصی هستیم .  ابزارهای زیادی از این فناوری ها و تجهیزات امروزه در دسترس همگان قرار دارند . از جمله می توان به  موارد زیر اشاره داشت . تبلت ، آی پد و یا عینک گوگل .

خیلی از افراد از این تجهیزات ذکر شده ، به عنوان جایگزین های خوبی برای لپ تاپ یاد می کنند . و حتی تعدادی از سازمان ها و ارگان ها نیز دوست دارند که ، از این امکانات و مزیت ها بهره مند شوند و احتمالا به نیروها و کارکنان خود این اجازه را بدهند که ، ایشان وسائل و تجهیزات مربوط به کار خود را با خود از منزل بیاورند .

این باعث می شود که آن شرکت و سازمان نیز در هزینه های خودش ، مقداری صرفه جویی داشته باشد . و البته آن ها نگرانی جدید دارند وآن ناراحتی در خصوص امنیت و نیز مدیریت اطلاعات و داده هایشان می باشد .

اگر شما علم و دانشی در خصوص فناوری های اطلاعات دارید ، می توانید یک کسب و کار و استارتاپ نو ، برای  مشاوره و ارائه راهنمایی در این حوزه ( همراه بردن ابزارها و تجهیزات فناوری اطلاعات به محل کار خود ) راه اندازی نمایید .

2-همراه داشتن ابزارها و تجهیزات خود در محل کارتان  :
2-همراه داشتن ابزارها و تجهیزات خود در محل کارتان  :

۳-استارتاپ ها و کسب و کارهایی برای سرویس دادن و ارائه خدمات از فاصله دور :

این ایده از ایده های سرویس رسانی از فاصله دور و بر مبنای هزینه می باشد . از نمونه هایی در این حوزه می توان ، فعالیت هایی نظیر پرداخت قبوض ، کارهایی در ارتباط با خدمات بانکی ، رزرو کردن انواع بلیط   و … را توسط یک کاربر و از راه دور  نام برد .

مطلب روز  مراحل شروع استارت آپ

۴-ساخت و تولید نرم افزار و اپلیکیشن های تلفن همراه :

همان طور که اطلاع دارید این روزها بازار خرید و فروش موبایل ها چندین برابر شده و به همین شکل ، دیگر کسب و کارهای مرتبط با گوشی های همراه نیز از پیشرفت ها و رونق زیادی برخوردار بوده اند .

یکی از این کسب و کارهای مرتبط ، ساخت و تولید انواع نرم افزارهای گوشی تلفن همراه می باشد . در هر یک از کسب و کار ها و یا وب سایت ها مشاهده می کنید که ، به دنبال  افرادی متخصص برای برنامه نویسی و تولید اپلیکیشن های موبایلی هستند . اگر شما در این شاخه دارای تخصصی هستید ، می توانید به فکر ایجاد استارتاپ و راه اندازی کسب و کاری نو در این حوزه باشید .

4-ساخت و تولید نرم افزار و اپلیکیشن های تلفن همراه :
4-ساخت و تولید نرم افزار و اپلیکیشن های تلفن همراه :

۵-سایت هایی برای همسریابی به شکل ویدئو :

این ایده می تواند برای افرادی که مایل هستند در فضای اینترنتی کسب و کاری داشته باشند ، مناسب باشد . آن ها می توانند وب سایت هایی برای یافتن همسر ایجاد کنند . کاربران و مخاطبین این سایت ها می توانند از خودشان فایل هایی ویدیویی قرار دهند و توضیحاتی درباره خود و این که دارای چه خصوصیاتی هستند و به دنبال چه ویژگی هایی می گردند ، بدهند .

برخی نیز می توانند درباره دوستانشان توضیح دهند و آن را در قالب ویدئویی ارائه کنند . هر یک از مخاطبین می توانند برای این منظور حساب کاربری داشته باشند . و در حساب شخصی خود از علائق و یا مهارت ها و نیز خصوصیاتشان صحبت کنند .

۶-موتورهای جستجو در فضای شبکه های اجتماعی ( تلگرام ، اینستاگرام و … ) :

این می تواند یک ایده خوب برای راه اندازی کسب و کار ها بر مبنای شبکه های اجتماعی پرکاربرد و پرطرفدار باشد . این موتورها می توانند بعد از جستجوی خود ، اطلاعاتی اجتماعی درباره افراد و کاربران قرار دهند . این اطلاعات می توانند شامل این موارد اجتماعی باشند : اطلاعات تماسی افراد ، اطلاعات حساب های شخصی آن ها ، سوابق کیفری افراد و …

این داده ها را می توان از فیسبوک ، لینکدین و یا دیگر حساب های فعال اینترنتی افراد جمع آوری و تهیه کرد . شما قادر خواهید بود چنین اطلاعاتی را به شرکت های متقاضی با قیمت های مناسب بفروشید .

۷-فروش مواد غذایی و خوراکی به صورت سیار و متحرک : راه اندازی چنین فروشگاهی برای فروش مواد غذایی و خوراکی و البته به صورت سیار و نه ثابت ، می تواند ایده خوبی برای یک کسب و کار نو باشد .

اغلب مردم در پی خوراکی هایی خوشمزه و سالم هستند و از طرفی ممکن است فرصت کافی برای حضور فیزیکی در فروشگاه های ثابت را نداشته باشند و بیشتر مایل هستند که یک فروشگاه سیار و متحرک به آن ها مراجعه کند . پس شما می توانید یکی از راه اندازهای چنین فروشگاه های سیاری باشید .

6-موتورهای جستجو در فضای شبکه های اجتماعی ( تلگرام ، اینستاگرام و ... ) :
6-موتورهای جستجو در فضای شبکه های اجتماعی ( تلگرام ، اینستاگرام و … ) :

۸-ارائه خدمات مشاوره ای در امر بهینه کردن مصارف انرژی  :

در دنیای امروز استفاده کردن به شکل بهینه از انرژی های موجود ، از نیازهای حیاتی و ضروری جامعه می باشد . و از طرفی افراد زیادی نیز حاضر هستند برای این موضوع مبالغ و هزینه های زیادی را صرف نمانید . اگر در حوزه انرژی سر رشته و یا مهارتی دارید و نیز اگر در زمینه برق دارای تخصصی هستید ، ما راه اندازی چنین کسب و کارهایی در حوزه بهینه سازی مصارف انرژی را ، به شما پیشنهاد می دهیم .

8-ارائه خدمات مشاوره ای در امر بهینه کردن مصارف انرژی  :
8-ارائه خدمات مشاوره ای در امر بهینه کردن مصارف انرژی  :

۹-امکاناتی برای تبادل و مبادله جزوه ، کتاب و دیگر خدمات آموزشی :

ایجاد و راه اندازی کسب و کار ها و استارتاپ هایی در زمینه مبادله جزوات و کتاب ها در حوزه های مختلف دانشگاهی ( حوزه های پزشکی ، مهندسی ، فوق لیسانس و … ) می تواند یک ایده بی نظیر باشد .

چون همه ما از این موضوع آگاه هستیم که ، هزینه های مرتبط به تحصیل و آموزش در طی سال های اخیر به شدت افزایش داشته اند . بنابراین دانش آموزان و مهم تر از آن ها دانشجویان به خوبی از این گونه کسب و کار ها استقبال خواهند کرد . شما در این متد می توانید کتاب هایی از خود اجاره داده و یا تقاضای مبادله کتاب های دیگری  را داشته باشید .

۱۰-اجرا و انجام امورات خانوادگی و شخصی :

در دنیای امروز بیشتر مردم زمان کافی حتی برای ساده ترین امورات زندگی خود را نیز ندارند. کار هایی مثل : بردن و یا آوردن بچه ها از مدرسه ، خریداری دارو ، هدایا و دیگر لوازم زندگی .

شما قادر خواهید بود ، چنین کارهایی را برای خانواده های مختلف انجام داده و در مقابل از آن ها دستمزد و پول دریافت نمایید . در چنین کسب و کاری ، میزان رشد و پیشرفت شما وابسته به این موضوع خواهد بود که ، هر کدام از مشتری ها شما را به دیگران معرفی و یا توصیه نمایند . پس میزان رضایت مشتری ها از سرویس دهی و خدمات شما ، حرف اول را در پیشرفت کار شما می زند .

در واگذاری و یا خرید ایده استارتاپ به چه نکاتی باید توجه شود ؟   

برای شروع هر کسب و کار و استارتاپی ، مطمئنا گام اول داشتن و یا یافتن یک نظریه و ایده می باشد . و خیلی از متقاضیان بحث کارآفرینی در این موضوع دچار موانع و چالش هایی هستند .

شما می بایست برای رسیدن به هدف خود و انتخاب یک ایده استارتاپی خوب ، نکات ذیل را در نظر داشته باشید :

*به بررسی و تحقیقات در خصوص استارتاپ های موفق در سالیان اخیر بپردازید و از نکات به دست آمده در جهت دریافت و خرید ایده های جدید استفاده نمایید .

*از پتانسیل های کسب و کارهای اینترنتی در کشور خودمان ( ایران ) استفاده بهینه نمایید .

*بهتر است از ایده ها و کسب و کار های نسبتا تکراری دوری کنید و به سمت ایده ها و استارتاپ های موجود نروید . این اشتباهی هست که خیلی ها مرتکب می شوند و خیلی زود هم به پایان راه و شکست خود می رسند .

در واگذاری و یا خرید ایده استارتاپ به چه نکاتی باید توجه شود ؟   
در واگذاری و یا خرید ایده استارتاپ به چه نکاتی باید توجه شود ؟

*به دنبال ایده ها و طرح هایی ناب باشید ، که در بازارهای هدف ، دارای متقاضی باشند .

*در برخی سایت ها ، راهنمایی ها و مشاوره های مناسبی جهت مسیر یابی و یافتن مسیر مناسب برای رسیدن به ایده های خوب و اهداف عالی تعبیه شده است و شما می توانید به بررسی آن ها نیز بپردازید .

*برخی از سایت ها راهنمایی های خرید ایده های استارتاپی را در قالب یک یا چند بسته و پکیج به مخاطبین خود ارائه می دهند . می توانید از این پکیج ها نیز استفاده کنید .

مطلب روز  قوانین استارت آپ

*در ایده های پیشنهادی و قابل خرید ، همه شرایط و از جمله شرایط محل زندگی  و کشور خود را از لحاظ فرهنگی نیز مورد بررسی قرار دهید . پس برای خرید ایده استارتاپ از شرایط فرهنگی جامعه خود ( ایران ) غافل نشوید و ایده های جدید و کاربردی را با این وضعیت بسنجید .

*دقت کنید که ، ایده هایی را که برای خرید انتخاب می کنید ، به هیچ عنوان دارای مشابه داخلی و یا خارجی نباشند و کاملا منحصر به فرد و نو باشند .

*بهتر است از سایت هایی ایده جدید دریافت و یا خرید نمایید که برای ادامه پیشبرد استارتاپ شما نیز پشتیبانی و حمایت داشته باشند و شما را در ادامه راه استارتاپ خود لحظه به لحظه یاری رسانند .

*برخی ایده ها برای استارتاپ ها دارای نقایص و ایرادهایی می باشند ، شما می توانید آن نقایص را مد نظر خود قرار داده و در دیگر ایده های استارتاپی به دنبال حل و رفع آن مشکلات نیز باشید . کما این که برخی دیگر از فروشندگان ایده ها ، مشکلات موجود در سایر ایده های استارتاپی را رفع نموده و شما بهتر می توانید به آن ها اعتما نمایید .

*بهتر است دنبال ایده هایی باشید که بسیار خلاقانه و هوشمندانه ایجاد شده باشند و به درد رفع مشکلات روز جامعه و مردم بخورند و تنها هدف آن ها ، صرفا برای کسب درآمد بیشتر نباشد .

*بهتر است ایده هایی که برای خرید انتخاب می کنید را ، به لحاظ صرفه اقتصادی بودن نیز با دقت بررسی نمایید . یعنی ایده ای انتخاب شود که ، به طور کامل توجیه اقتصادی داشته و در نهایت منجر به سود دهی مناسب برای تیم استارتاپی شود .

*بهتر است به سوی ایده هایی بروید که ، همه صفر تا صد آن ایده و پروژه توسط ابداع کنندگان آن تعیین و نگارش شده باشد .

*شما می توانید به دنبال ایده های استارتاپی برای خرید باشید که از سرمایه اولیه مناسب تری برخوردار می باشند و البته این به شرایط شما و این که چه سیاست های کاری و اجرایی داشته باشید نیز وابسته است . پس شما باید هم به مبلغ سرمایه اولیه آن پروژه دقت نمایید و هم میزان سوددهی آن در دوره های زمانی مثلا ۶ ماهه و یا یک ساله را در نظر داشته باشید .

مثلا اگر در وضعیت فعلی ، سرمایه اولیه پروژه و ایده ای ۳۰۰ میلیون باشد و آن ایده و نظریه در صورت اجرایی شدن ، بعد یک سال درآمدی حدود ۳ میلیارد داشته باشد ، می تواند گزینه نسبتا مناسبی برای خرید ایده استارتاپ باشد .

*اگر به دنبال خرید ایده استارتاپ در فضای اینترنت و یا فضاهای مجازی هستید ، می توانید به نظرات سایر کاربران و مخاطبین در آن فضا نیز توجه نمایید و استفاده های لازم را ببرید .

طرح های جدید کسب و کاری که باید در زمان خرید ایده استارتاپ آن ها را نیز مورد بررسی قرار داد ، کدام هستند ؟

ممکن است برای شما نیز در دوره های تحصیلی تان از جمله دبیرستان ، پیش آمده باشد که ، با خود در مورد ایده های نو و جدید استارتاپ فکر کنید و حتی گاها عصبانی نیز بشوید که ، چرا تا قبل از این ، همه طرح ها و ایده های خوب و با ارزش ، به مرحله اجرا درآمده و به نوعی به اتمام رسیده اند و چیزی برای طراحی های جدید باقی نمانده است . و تصور کنید که شانس شما برای امتحان و آزمایش چنین ایده هایی ازبین رفته است.

طرح های جدید کسب و کاری که باید در زمان خرید ایده استارتاپ آن ها را نیز مورد بررسی قرار داد ، کدام هستند ؟
طرح های جدید کسب و کاری که باید در زمان خرید ایده استارتاپ آن ها را نیز مورد بررسی قرار داد ، کدام هستند ؟

اما با بزرگتر شدن ما و کسب تجارب بیشتر به خصوص در حوزه های مختلف علمی و فنی ، متوجه می شویم که تعداد و تنوع ایده های استارتاپی جدید ، اصلا کم نبوده و هنوز هم که هنوز است ایده های خوب و با ارزش زیادی برای پیاده سازی و اجرا باقی مانده است .

و حتی بسیاری از آن ایده ها در حال تبدیل شدن به استارتاپ های مهم و بزرگی هستند . پس با حرکت سریع دنیای امروزی ، دنیای مربوط به استارتاپ و کسب و کار ها نیز رو به پیشرفت می باشد . شرکت های بزرگ و سود آور به تولیدات بیشتری مشغول هستند و به همین ترتیب ، ایده های استارتاپی نو و جدیدتر ، با ارزش و نیز متفاوت تری ارائه می کنند .

در ادامه مبحث خرید ایده استارتاپ ، لیستی از بهترین و جدیدترین استارتاپ ها که می تواند در زمان خرید شما مورد بررسی قرار گرفته شود و مهم هستند ، ارائه خواهیم داد .

ساخت حمام های هوشمند :

هزینه فعلی امور بهداشتی مثلا در کشور آمریکا ، در طول یک سال حدود ، ۳٫۲ تریلیون دلار برآورد شده است . اغلب افراد تعداد زیادی از نیازهای بهداشت خود ، مانند بهداشت دندان ، ادرار کردن ، سلامت و بهداشت عمومی بدن ، سلامت فردی ، اصلاح سر و صورت و … را در محیط حمام انجام می دهند

شاید باورش برای شما سخت باشد ، اما فضای حمام می تواند یک محیط مناسب جهت تخلیه کردن احساس ها و انرژی منفی نیز باشد . این احتمال وجود دارد که شما بتوانید یک پزشک و دکتر مجازی برای امورات استحمام باشید .

شما می توانید با اندکی تفکر و خلاقیت و با به کار گیری تکنیک های هوشمندانه و جمع کردن مقداری اطلاعات ، هزینه های بالا و گزاف افراد را در مسائل بهداشتی مربوط به استحمام کاهش دهید . بهتر است برای پیاده سازی و اجرای این طرح از مهندسین برق و الکترونیک و متخصصین طراحی داخلی نیز ، کمک بگیرید .

این طرح و ایده استارتاپی جدید که طی سال های اخیر در سراسر آمریکا ، خوش درخشیده است ، می تواند در آینده ای نه چندان دور در بازارهای کسب و کاری ایران نیز برای  خود جای باز کند .

 

حسابرسی و انجام حسابداری و محاسبه بدهی در شرکت ها و اداره ها :

معمولا برای شرکت های بزرگ ، مشکلاتی در محاسبات بدهی ها و یا پرداخت حقوق و دستمزد ها وجود دارد . وجود ضعف در این پرداخت ها و یا محاسبات ، می توانند اعتبار آن اداره یا شرکت را زیر سوال ببرند.

و عموما پروژه های حسابداری و حسابرسی و پرداخت های حقوق و دستمزد می توانند کارهایی هزینه بر  و وقت گیر برای شرکت ها باشند . حالا اگر شما بتوانید ، در خصوص امور محاسباتی و حسابداری و پرداخت و دریافت ، اطلاعات خوب و مناسب کسب نمایید

با طراحی سیستم های رایانه ای و برنامه های کامپیوتری ، قادر خواهید بود از بسیاری از هزینه ها و نیز زمان های مصرف شده در این امورات شرکت ها  بکاهید و طرح و ایده های استارتاپی خوبی را به مرحله اجرا و پیاده سازی در  آورید .

مطلب روز  معنی هم بنیانگذار
حسابرسی و انجام حسابداری و محاسبه بدهی در شرکت ها و اداره ها :
حسابرسی و انجام حسابداری و محاسبه بدهی در شرکت ها و اداره ها :

انرژی های تجدید پذیر از میکروب هایی که مهندسی شده اند :

همان طور که می دانید میکروب ها موجودات بسیار ریز و کوچک و در عین حال ، قدرتمندی می باشند . آن ها می توانند در صورت هدایت مناسب و اعمال تکنیک های مهندسی ، چیزهای عجیب و خاصی را تولید کنند . به طور مثال ممکن است بتوان از مهندسی این باکتری ها ، منبع های جدیدی را به بازارهای سوخت و یا دیگر منابع اضافه و معرفی نمود .

کاملا بدیهی می باشد که  میکروب های زیادی وجود دارند که می توانند به چیز های خوب ، مناسب و مفید برای انسان ها نیز تبدیل شوند . فقط کافی است تحقیقات  و پژوهش های بیشتری در این زمینه ها صورت پذیرد . مثلا اگر شما در زمینه های مشابه بالا ( شیمی ، میکروب شناسی و … ) دارای تخصص و یا اطلاعات مفیدی هستید ، می توانید از این فرصت برای ایجاد ایده های استارتاپی مرتبط و پیاده سازی و اجرای طرح های مناسب ، استفاده کنید .

معمولا این ایده های استارتاپی ، جذاب و بسیار جالب توجه خواهند بود .

آموزش و یادگیری در شبکه های اجتماعی و مجازی برای کودکان :

به عنوان یک سیستم مفید و امن و نیز یک کسب و کار نو ، می بایست متدها و روش های بسیار هوشمندانه و خلاقی به بازارهای کسب و کار ، ارائه دهند .

شما به منظور اموزش دادن شبکه های اجتماعی به بچه ها ، لازم است از حداقل آگاهی ها و تخصص های مرتبط در این زمینه ، برخوردار باشید . تا بتوانید محیطی خصوصی و با امنیت بالا برای کودکان به منظور ایجاد ارتباط آن ها با دیگر دوستانشان ، فراهم نمایید .

تا اولیای ایشان بتوانند با خیال راحت تری و به دور از همه مضرات اینترنت برای کودکان ، آن ها را با فضای امن و مفید اینترنت و شبکه های مجازی و اجتماعی آشنا کنند . داشتن چنین ایده ای و تلاش برای راه اندازی ، پیاده سازی و اجرای آن می تواند در آینده ای نه چندان دور ، شما را به مهره های بزرگ و مهم شبکه های اجتماعی مبدل نماید . معمولا در اکثر جوامع با فرهنگ های متفاوت از این گونه ایده ها استقبال می شود .

اعمال تغییرات در سیستم های آتش نشانی و مدرن کردن آن ها

طی سال های اخیر شاهد تغییرات چشم گیری در سطح کره زمین بوده ایم و این تغییرات سبب رخ داد اتفاقات عجیب و غریبی در سطح دنیا شده اند . شاید شما نیز از آتش سوزی های گسترده طی سالیان اخیر شنیده باشید .

جالب است که بدانید در این مدت و سال های اخیر ، در سیستم ها و تجهیزات مربوط به اطفاء حریق پیشرفت های چندانی حاصل نشده است . پس شاید شما بتوانید چنین تغییراتی را در سیستم های اطفاء حریق خود و دیگران اعمال کنید .

منتهی در آتش سوزی های وسیع ، مثلا در سطح جنگل ها ، شاهد تغییراتی به شکل پخش و پراکنده بوده ایم . در کل ، پیشرفت های خاصی رخ نداده است . از آنجایی که در سال های اخیر ، شاهد تولید هواپیماهایی بدون سرنشین بوده ایم ، شاید ما بتوانیم با ساخت و ایجاد حسگر ها و سنسورهای بهتر و با حساسیت بیشتر ، باعث کنترل و اطفاء حریق هایی بزرگ ، به ویژه در مناطق صعب العبور باشیم .

اعمال تغییرات در سیستم های آتش نشانی و مدرن کردن آن ها
اعمال تغییرات در سیستم های آتش نشانی و مدرن کردن آن ها

ساخت کتابخانه هایی با صرف هزینه های کم 

برخی از وسایل را ما درسال بیشتر از دو بار استفاده نمی کنیم . مثل تجهیزات کمپینگ ، وسایل مربوط به آهنگری ، جعبه های الکتریکی و … . ممکن است این تجهیزات در انواع مختلف باشند ، اما آن چه مهم است این است که ما از آن ها به ندرت ( حدود ۲ بار در سال) استفاده می کنیم . شاید باورش سخت باشد ، اما باید گفت که کتاب ها نیز جز این موارد هستند . و معمولا نیز فضای زیادی از محل زندگی ما را اشغال می کنند .

پس بهتر است ما این موجودی ها را به سرمایه های در گردش تبدیل کنیم  و با صرف هزینه های کم ، کتاب های خود را در اختیار دیگران قرار دهید ، تا این کتاب ها برای آن ها نیز مفید باشند . و در نهایت  یک کار فرهنگی را نیز در کنار کسب درآمد خوب به انجام رسانده اید .

طرح ها و ایده هایی بر اساس تقاضا

شما می توانید عکسی را از گوشه خانه خود برداشته و به کمک برنامه های ویرایش تصویر ( به کمک کامپیوتر ) ، آن عکس را مجددا طراحی کنید و در معرض دید دیگران قرار دهید . پس شما خواهید توانست با تبلیغاتی کم هزینه ، متدهای جدید طراحی خود را به دیگران نیز ارائه کنید . همواره افرادی هستند که دوست دارند ، همه یا بخشی از منزل خود را با دکوراسیون های جدید تغییر بدهند .

پس شما می توانید با در نظر گرفتن نظرات آن ها ، اندکی روانشناسی رنگ ها و علوم شخصیت شناسی و با عنایت به درخواست ها و تقاضاهای آنان ، طرح های جدید را برای منازل و محل کارشان به آن ها ارائه کنید .

*انجام انواع تبلیغات در فضاهای باز : همیشه لازم نیست از برندها و مارک های معروف و یا از پیام هایی با هزینه های هنگفت و گزاف جهت تبلیغات خود استفاده کنید . شما می توانید در امورات تبلیغات دیگران نیز بر اساس توانایی های خود ، مشاوره هایی داده و سبکی برای  پیشرفت در تبلیغات آن ها و نیز کسب درآمدی برای خود باشید . شما با این روش می توانید متدهای گوناگونی را برای تبلیغات هر یک از مشتری های خود به کار بگیرید .

نکات کلی در زمان خرید ایده استارتاپ چیست ؟

به عنوان جمع بندی و نتیجه گیری در خصوص خرید ایده استارتاپ باید عرض کرد ، شما می توانید به طور خلاصه موارد زیر را برای انتخاب کردن ایده ها و طرح های جدید مورد نظر خود ، در نظر بگیرید .

*جدید و تک بودن ایده و نداشتن نمونه هایی مشابه

*در نظر گرفتن سرمایه مالی اولیه آن

*دارا بودن توجیه اقتصادی

*سود آوری مناسب در دوره های زمانی کوتاه مدت و یا میان مدت

*حوزه های تخصصی که آن ایده در آن ها قرار دارد .

*رفع مشکلات روزمره مردم و به درد بخور بودن ایده استارتاپی و …

*مناسب بودن هزینه ها و قیمت های آن

*حمایت  و پشتیبانی های  شرکت فروشندگان ایده در مراحل مختلف ، از ارائه ایده تا اجرا  و  پیاده سازی و دیگر مراحل .

نکات کلی در زمان خرید ایده استارتاپ چیست ؟
نکات کلی در زمان خرید ایده استارتاپ چیست ؟

مشاوره سئو و تولید محتوا

افزایش تعداد ورودی وب سایت شما از گوگل فقط ممکن است

این یک است

امتیاز مقاله:
4.5/5

قیمت های ما به حدی بهینه است که بسیاری از وب سایت و شرکت های همکار تولید محتوای خود را به ما می سپارند.

جهت سفارش تولید محتوا و مشاوره رایگان در مورد استراتژی محتوا با ما در تماس باشید. 

نتیجه صد درصد تضمین شده است 

 

Call Now Buttonبا یک کلیک تماس بگیرید