تولید محتوا برای سایت آرایشگری

تولید محتوا برای سایت آرایشگری

افزایش تعداد ورودی وب سایت شما از گوگل فقط با تولید محتوای هدفمند ممکن است

این یک راهکارقطعی و همیشگی است

راهنمای جامع برای کمک به تولید محتوا برای سایت آرایشگری ، برای تولید محتوا یا به عبارت دیگر نوشتن مطالب در سایت های تخصصی تولید محتوا در زمینه ای خاص، به چه نکاتی باید توجه کرد؟! سایت های آرایشگری یکی از محبوب ترین سایت ها در میان بانوان به شمار می رود؛ روزانه بسیاری از خانم ها در زمینه های مختلف آرایشگری در سایت های موجود به جست و جو می پردازند.

تولید محتوا برای سایت آرایشگری
تولید محتوا برای سایت آرایشگری

اگر مایل به دریافت مشاوره رایگان در زمینه تولید محتوا هدفمند سایت آرایشگری هستید می توانید با تیم هشت تماس بگیرید

۰۹۱۲۰۶۴۷۳۴۴

 

 

 

هزاران برند و لوازم آرایشی ممکن است در بازار وجود داشته باشد که، هیچ گونه اطلاعاتی در اینترنت نتوان در ارتباط با آن ها پیدا کرد. یا از طرفی روش های بسیار جدیدی برای آرایشگری ممکن است استفاده شود که کاربران در رابطه با آن ها بخواهند تحقیق کرده و اطلاعات کسب کنند.

لذا تولید محتوا برای سایت آرایشگری شاید یکی از دغدغه ها برای ادمین های چنین سایت هایی به شمار رود. از این رو در این مقاله مطالبی را ارائه خواهیم کرد که برای ساختن یک سایت خوب به کمک بهترین مطالب، کاربردی و مفید به شمار آید. پس تا انتها ما را همراهی نمایید.

آنچه که در این مطلب خواهیم خواند، پیرامون پاسخ به سوالات و پرسش های زیر می باشد.

[stextbox id=’info’ direction=’rtl’]

عناوین مورد بررسی در این مطلب را در قالب سوال ابتدا بیان کرده و در ادامه با پاسخ به هر کدام این سوالات، ابهامات موجود را این زمینه را رفع خواهیم نمود. این سوالات به شرح زیر است:

 • تولید محتوا چیست و چه فوایدی برای سایت دارد ؟
 • برای تولید محتوا در یک سایت تخصصی تولید محتوا رعایت چه نکاتی ضروری است ؟
 • تولید محتوا برای سایت آرایشگری بهتر است چه مطالبی را در بر گیرد ؟
 • کاربران به دنبال چه مطالبی در سایت ها می گردند یا به عبارت دیگر چه نوع تولید محتوا مخاطبان بیشتری را به خود جذب می کند ؟

[/stextbox]

در دنیای امروزی، لوازم آرایشی و مسائل مربوطه به آرایش و آرایشگری از پرطرفدار ترین ها در بین مخاطبان سراسر دنیا محسوب می شود. روزانه هزاران مطلب جدید و به روز آرایشی و آرایشگری، در دنیا تولید و به اشتراک گذاشته می شود؛ طرفداران مد و فشن به شدت تمایل دارند که خود را به روز نگه دارند.

در این بین سایت های مختلف به وجود آمده اند تا در این راستا بتواند یک مرجع کاربردی محسوب شده و جدیدترین تکنولوژی ها و خبر ها را در اختیار مخاطبان خود قرار دهند. تا علاوه بر جذب و مخاطب و پر بازدید شدن، بتوانند محصولات و خدمات خود را به مشتریان خود عرضه کرده و کسب درآمد کنند.

در این مقاله هدف بررسی موارد و نکاتی است که به شما در این راه برای رسیدن به هدف های مد نظرتان، کمک خواهد نمود. پس اگر قصد دارید که به طور تخصصی به تولید محتوا برای سایت های آرایشگری بپردازید، تا انتها همراه ما و مقاله تولید محتوا برای سایت آرایشگری باشید.

تولید محتوا چیست و چه فوایدی برای سایت دارد ؟

تولید محتوا برای یک سایت به معنی ارائه و بررسی یک سری توضیحات و مطالب پیرامون یک موضوع یا شرح یک عنوان، به طور کامل است. به گونه ای که بتواند کلیات مطلب را پوشش داده و خواننده بعد از خواندن آن مطلب ابهامی برایش باقی نمانده باشد.

تولید محتوا چیست و چه فوایدی برای سایت دارد ؟
تولید محتوا چیست و چه فوایدی برای سایت دارد ؟

به عبارت دیگر زمانی که صحبت از تولید محتوا در سایت می شود، هدف اصلی شرح و نوشتن حول یک موضوعی است که قصد اطلاع رسانی آن موضوع را داریم. یا ارائه ی جدیدترین راهکارهایی ست که برای عنوان موجود می باشد. این عناوین یا کلید واژه ها می تواند در خصوص هر حوزه ای باشد.

چه حوزه ی آرایشی و زیبایی، چه هنری، چه حوزه ی سلامت و درمانی و . . .  . در همه حال، موضوعاتی مد نظر متخصصان این حوزه قرار می گیرد که در سرچ های گوگل، مخاطب بیشتری را بخود جذب کرده باشد. زمانی که شما قصد نوشتن یک مقاله را دارید یا به عبارتی تولید محتوا می کنید

تولید محتوا چیست و چه فوایدی برای سایت دارد ؟
تولید محتوا چیست و چه فوایدی برای سایت دارد ؟

این نکته ی مهم را باید در نظر داشته باشید که مطالب شما غیر تکراری و به روز باشد. چرا که محتوای تکراری و کپی به راحتی توسط الگوریتم های پیچیده و موتور های جست و جوی گوگل شناخته شده و علاوه بر امتیاز مثبت برای سایت شما، عواقب جبران ناپذیری را در پی خواهد داشت.

در هر حال هزاران نکته مثبت می توان بیان کرد برای اشتراک گذاری مطالب به روز و مفید در سایت خود. اما مهم ترین این فواید: افزایش بازدید از سایت شما و در نهایت اینکه اجناس و خدماتی که در سایت خود معرفی کرده اید بیشتر دیده می شود، رتبه سایت شما در گوگل بالاتر رفته و هزاران نکته مثبت دیگر.

بنابراین به جرات می توان گفت که، بعد از گذشت مدت زمانی کوتاه می توانید به صورت رسمی خرید و فروش را در سایت خود اغاز کرده و سایت خود را به منبعی برای افزایش درآمد، تبدیل نمایید.

نکته ای که در این خصوص حائز اهمیت است، انتخاب عناوین بسیار کاربردی و پر تقاضا می باشد که روزانه کاربران زیادی آن را در موتورهای جست و جو سرچ می کنند. این عناوین را می توان با روش های گوناگونی به دست آورد. یکی از این روش ها، استفاده از سایت های مختلف نظیر گوگل می باشد و شما با کمک این سایت، می توانید به راحتی عنوان خود را در آن جست و جو کرده و تعداد بازدیدی که از آن می شود را متوجه شوید.

از دیگر نکات در خصوص تولید محتوای خوب و کاربردی در سایتی مانند سایت آرایشگری، رعایت نکات ویرایشی، نگارشی و هم چنین سئوی مطالب می باشد. گوگل تعدادی قوانین را مشخص کرده است که هرچه مطالب به اشتراک گذاشته شده در سایت بیشتر آن قواعد را رعایت کرده باشند، رتبه ی بالاتری می گیرند.

از این رو توصیه می شود با یک سرچ ساده و خواندن مقالات مربوطه در زمینه ی سئوی سایت، به اطلاعات جامع در این زمینه دسترسی پیدا کنید. ضمن این که تلاش نمایید همه ی آن ها را تا جایی که ممکن است در مطالب خود به کار ببرید.

برای تولید محتوا در یک سایت تخصصی تولید محتوا رعایت چه نکاتی ضروری است ؟

هر فایلی که در قالب محتوا در سایت های مختلف با زمینه های متفاوت بارگذاری می شود، برای اینکه تاثیر بیشتری داشته باشد، باید شامل اجزای زیر باشد:

برای تولید محتوا در یک سایت تخصصی تولید محتوا رعایت چه نکاتی ضروری است ؟
برای تولید محتوا در یک سایت تخصصی تولید محتوا رعایت چه نکاتی ضروری است ؟

 

 • هر محتوا باید تعداد کلمات در آن رعایت به گونه ای رعایت شود که بتواند تمام جزئیات اصلی موجود را پوشش دهد. در این بند حتما در نظر داشته باشید؛ تعداد کلمه ای را مد نظر داشته باشید که نه مخاطب را خسته کند و نه در مقابل قوانین گوگل، امتیاز کمی بگیرد.
 • سر تیتر ها باید در آن موضوع به طور پراکنده لحاظ گردد. یا به عبارتی چگالی تعیین شده عنوان اصلی در سایتی مانند سایت بالابر، رعایت گردد.
 • چرایی و لزوم طراحی چنین سایتی و توضیح پیرامون مطالب درج شده باید در سایت لحاظ شود.
 • ویژگی های اصلی و فرعی کلید واژه یا عنوان اصلی، یکی از بند های مهم و درج شده در متن باید باشد.
 • امکاناتی که فراهم است یا خیر، و یا هم چنین فوایدی که کلید واژه ی مورد نظر شما ممکن است داشته باشد، با توجه به عنوان انتخابی شما باید در متن شما قرار گرفته شود.
 • مشاغل مناسب و مربوطه پیرامون عنوان اصلی یا کلید واژه، از دیگر بند هایی است که باید به آن توجه لازم را داشته باشید.
 • سایر موارد دلخواه، که در این قسمت باید یک دید کلی نسبت به موضوع خود و هم چنین کلیات قضیه داشته باشید و بر حسب تقاضای موجود و هم چنین جامعیت پوشش مطلب، آن ها در محتوای خود درج نمایید.

هر سایت با هر کاربری می تواند انواع موضوعات مختلف را پوشش دهد. این موضوعات مختلف را در قالب دسته بندی یا مجله آن سایت می تواند به اشتراک بگذارد.

این کار سایت را به یک مرجع کلی برای کاربران تبدیل می کند هم چنین احتمال اینکه در سرچ های مختلف گوگل ظاهر شود بسیار بالا تر خواهد برد.

برای مثال برای تولید محتوا در سایت تخصصی آرایشگری و محصولات آرایشی، نیاز نیست که حتما همه ی مطالب موجود در سایت شما اختصاصی در حوزه ی لوازم آرایشی بهداشتی و مطالب و عکس ها پیرامون آرایشگری و خود آرایی باشد.

شما می توانید مطالب پر تقاضا و به روز در زمینه های مختلف نظیر سلامت، خبری، تبلیغات، مد و فشن، سینما و . . . را نیز، در سایت خود قرار دهید. در این حالت زمانی که یک کاربر به طور اتفاقی وارد سایت شما می شود، اگر مطلب شما برای او جذاب باشد مشتاق می شود تا مقالات دیگری را نیز بخواند.

در نهایت با کلیت سایت شما آشنا شده و زمانی که در راستای فعالیت شما، به مشکل بر خورد، به یاد شما و حوزه ی کسب و کارتان بیفتد. به همین دلیل است که می گویند در هر سایتی با هر حوزه ی فعالیتی، یک دید کلی در ارتباط با تمام مطالب مختلف داشته باشید. همواره سایت خود را در تمامی حوزه ها و زمینه های مختلف روز دنیا به روز نگه دارید .

تولید محتوا برای سایت آرایشگری بهتر است چه مطالبی را در بر گیرد ؟

برای تولید محتوا در سایت آرایشگری هزاران موضوع و مطلب مختلف وجود دارد که هر ادمینی با سلیقه و دانش خود تصمیم می گیرد؛ کدام عنوان و موضوع برای سایتش بهتر و جذاب تر است. اما چیزی که به طور رایج برای هر سایت آرایشگری لازم است تا در آن زمینه تولید محتوا شود، به شرح زیر می باشد :

تولید محتوا برای سایت آرایشگری بهتر است چه مطالبی را در بر گیرد ؟
تولید محتوا برای سایت آرایشگری بهتر است چه مطالبی را در بر گیرد ؟

تولید محتوا در مورد جدید ترین روش ها و متد آرایشگری نظیر مدل های مو جدید، جدید ترین مدل های شینیون، آرایش های روز، گریم های ساده و . . .

نوشتن مطالب مختلف در حوزه ی جدید ترین لوازم و دستگاه های خانگی برای خود آرایی و زیبایی در خانه و در مراکز بهداشتی درمانی. یا به عبارت دیگر هر دستگاه و متدی که به تازگی وارد بازار می شود را توضیح داده و اطلاعات کلی در خصوص این دستگاه ها بیان کنید. برای مثال توضیح در ارتباط با دستگاه های لیزر خانگی و برند های مختلف بازار و هم چنین مقایسه ی این برند ها با یکدیگر می تواند نظر بسیاری از مخاطبان را، به خود جلب کند .

نوشتن مطالب مختلف در حوزه ی خود آرایی و روش های آرایش کردن در خانه یا آرایش های مناسبتی برای موقعیت های مختلف.در این مدل مطالب بهتر است یک دید کلی و بی طرف در هر مورد ارائه کرده و مدل های مختلف را برای هر سلیقه ای در سایت خود به اشتراک بگذارید . برای مثال در سایت خود هم مطلب در ارتباط با آرایش های ساده و ایرانی داشته باشید، هم آرایش های غربی و اروپایی و هم عربی.

تولید محتوا در زمینه ی روش های درمانی مشکلات پوستی نظیر جوش و آکنه

در این مدل مقالات شما می توانید با ارائه ی ماسک های معروف و مفید در سایت خود طرفداران بسیاری پیدا کرده و مخاطبان سایت خود را افزایش دهید. برای مثال شما می توانید به طور تخصصی در زمینه ماسک عسل و لیمو صحبت کرده، فواید آن را بیان نمایید.

تولید محتوا در زمینه ی روش های درمانی مشکلات پوستی نظیر جوش و آکنه
تولید محتوا در زمینه ی روش های درمانی مشکلات پوستی نظیر جوش و آکنه

مدت زمان ماندن بر روی پوست و تعداد دفعاتی که باید این ماسک را بر روی پوست خود بگذارید را نیز، مشخص کنید. در انتها با یک نتیجه گیری کلی و یک مقایسه ی کاربردی با دیگر ماسک های طبیعی مقاله خود را به پایان برسانید.

تولید محتوا در زمینه ی روش های درمانی مشکلات پوستی نظیر جوش و آکنه

نوشتن و توضیح در ارتباط با جدید ترین متد های آرایشگری نظیر میکروپیگمنتیشن، متد روز کاشت مژه و انواع لیفت های ابرو و . . . چراکه بسیاری از بانوان با این روش ها کاملا غریبه هستند و اطلاعات کلی در این زمینه ندارند. در صورتی که مطالب شما مفید واقع شود، می تواند بازدید کننده بسیار زیادی جذب کرده و در نهایت افراد بیشتری مشتاق این روش ها بشوند.

 

توضیح در ارتباط با دستگاه های بخور و فواید بخار آب بر روی پوست.؛ دراین مدل مقالات شما می توانید دستگاه های بخور موجود در بازار را بررسی کرده و فواید هر کدام را بیان کنید. در آخر با یک مقایسه ی کلی پیشنهاداتی به مخاطبان خود ارائه بدهید.

مقالاتی در زمینه مسائل درمانی و پزشکی

در این مدل مقالات می توانید بیماری های پوستی را مورد هدف قرار داده و آن ها را بررسی کنید. یا بیماری هایی که ممکن است به پوست و موی افراد آسیب برسانند نیز می تواند گزینه مناسبی برای این کار به حساب آید.

مقالات در زمینه ی انواع برند های لوازم آرایشی و شرکت های تولید کننده ی این نوع از برند ها؛ یکی از جالب ترین و جذاب ترین مطالب در دنیای مجازی می تواند همین بررسی انواع برند های مختلف روز دنیا باشد.

اینکه شرکت های بزرگ و معروف تولید کننده ی لوازم آرایشی را مورد بررسی قرار دهید و پیشینه و افتخارات این برند ها بررسی کنید. یا می توانید در برخی از مطالب خود چندین برند را با هم مقایسه کرده و در انتها مزایا و معایب هر کدام را، مطابق با نیاز اکثریت افراد بیان کنید. در این بازار متنوع امروزی، شاید افراد زیادی گیج و سر در گم باشند یا به دنبال یک مرجعی بگردند که بی طرف، همه ی ویژگی های محصولات را بررسی کرده باشد.

تولید محتوا در زمینه عوامل و مواردی که به پوست و موی افراد آسیب می رساند و میزان خساراتی که به هرفرد وارد می کند چقدر است.

این موارد می تواند تاثیرات مصرف دارو، اشعه های خورشید، کم خوابی ها و بی خوابی ها، افسردگی ها، زایمان، بیماری های روانی، حساسیت به مصرف برخ از غذا ها، رژیم های غذایی، انواع مختلف دم نوش ها و . . . بر روی پوست باشد. شما در سایت خود می توانید به راحتی هر کدام از این موارد را در قالب یک پست در آورده و آن را به اشتراک بگذارید.

تولید محتوا در خصوص مهم ترین ویژگی های آرایشگاه های خوب و خدماتی که ارائه می دهند، هزینه های آن برای انجام هر عملی ، بهترین موادی که در بازار موجود است و آرایشگران استفاده می کنند و . . . در این مدل از مقالات دقت کنید که؛ صداقت می تواند نکته ی مهمی محسوب شود.

چرا که بسیاری از آرایشگران با استفاده از مواد بی کیفیت، به مراجعه کنندگان خود آسیب وارد می کنند.

شما می توانید با اطلاع رسانی صادقانه و مفید در این زمینه، نظر بسیاری از مخاطبان را به خود جلب کرده و روزانه بر تعداد مخاطبین خود بیافزایید.

بسیاری موارد دیگر که هر شخصی با توجه به سلیقه خود و نیاز محیط اطراف خود می تواند مقالات مفید و بهینه در آن خصوص، پیدا کرده و به اشتراک بگذارد. اما در هر صورت توصیه می شود هر سایت با هر کاربری و حوزه ی فعالیتی، در دسته بندی های متفاوت و متنوع محتوا تولید کرده و به اشتراک بگذارد.

به عبارت دیگر یک سایت آرایشگری علاوه بر تولید محتوا در زمینه های آرایشگری،درمانی و پوستی بهتر است در زمینه های تکولوژی، مد و فشن، اخبار، سینما و . . . نیز فعالیت داشته باشد و جدید ترین و به روز ترین مطالب را، در سایت خود به اشتراک بگذارد. این عمل باعث جذب مخاطب بیشتر به سایت شده و در نهایت رتبه ی سایت در گوگل بالاتر خواهد رفت.

البته ذکر این نکته خالی از لطف نیست؛ در سایتی مانند سایت های آرایشگری که حوزه ی فعالیتی آن ها مشابه با این مورد است، محتوا های بصری مانند عکس و فیلم باید بسیار قوی ظاهر شود. در این سایت ها باید از عکس فراوان و جدید استفاده شود. هم چنین تا جایی که ممکن است عکس های تکراری که در دیگر سایت های مشابه وجود دارد استفاده نشود.

کاربران به دنبال چه مطالبی در سایت ها می گردند، یا به عبارت دیگر چه نوع تولید محتوا مخاطبان بیشتری را به خود جذب می کند ؟

همه ی کاربران به دنبال مطالبی هستند که، تا حد زیادی جامعیت عنوان را پوشش دهد . هزاران کاربر همزمان ممکن است یک موضوع را جست و جو کنند. در وهله ی اول به سایت هایی که در بالای جست و جو ظاهر شده اند مراجعه می کنند و اگر جواب مد نظر خود را از آن سایت ها نگیرند، وارد بقیه ی سایت ها در صفحات دیگر می شوند.

کاربران به دنبال چه مطالبی در سایت ها می گردند، یا به عبارت دیگر چه نوع تولید محتوا مخاطبان بیشتری را به خود جذب می کند ؟
کاربران به دنبال چه مطالبی در سایت ها می گردند، یا به عبارت دیگر چه نوع تولید محتوا مخاطبان بیشتری را به خود جذب می کند ؟

زمانی که شما یک مطلب غیر تکراری و جامع را در سایت خود قرار می دهید، شانس ماندن کاربر و مطالعه ی مطلب خود را بسیار افزایش خواهید داد. همین امر باعث می شود کم کم رتبه ی سایت شما افزایش یابد.

از طرف دیگر کاربران دنیال مطالبی هستند که موضوع را به زبان ساده و بی طرف، بیان کرده باشد. لذا از جبهه گیری در بیان مطلب جدا خودداری نمایید. وجود عکس های خوب که بتواند نیاز کاربران را پاسخگو باشد نیز، از دیگر نکاتی است که رعایت آن مخاطب را جذب موضوعات سایتتان خواهد کرد.

و در پایان کلام :

هرچه تکنولوژی بیشتر رشد می کند، بازار محصولات بیشتر به سمت دنیای مجازی و آنلاین پیش می رود. در این شرایط اگر تصمیم بر گسترش کسب و کار خود را گرفته اید و می خواهید در این دنیای رقابت پیروز میدان  باشید، تولید محتوای به روز و غیر تکراری را در صدر کارهای خود قرار داده و آن را بسیار جدی بگیرید.

و در پایان کلام :
و در پایان کلام :

قوانین تولید محتوای مفید و سئو را مطالعه کرده و آنها را در مطالب خود لحاظ کنید. در این صورت است که در کوتاهترین زمان ممکن، به جوابی که می خواهید می رسید. ممنونیم که تا انتها با ما همراه بودید.

مشاوره سئو و تولید محتوا 09120647344

افزایش تعداد ورودی وب سایت شما از گوگل فقط با تولید محتوای هدفمند ممکن است

این یک راهکارقطعی و همیشگی است

امتیاز مقاله:
4.5/5

قیمت های ما به حدی بهینه است که بسیاری از وب سایت و شرکت های همکار تولید محتوای خود را به ما می سپارند.

جهت سفارش تولید محتوا و مشاوره رایگان در مورد استراتژی محتوا با ما در تماس باشید. 

نتیجه صد درصد تضمین شده است 

 

با یک کلیک تماس بگیرید