افزونه shortlink وردپرس

افزونه shortlink وردپرس

افزایش تعداد ورودی وب سایت شما از گوگل فقط با تولید محتوای هدفمند ممکن است

این یک راهکارقطعی و همیشگی است

امروز با شما هستیم با معرفی افزونه shortlink وردپرس

مدت زیادی است که سرویس های زیادی در صفحات وب برای کم کردن لینک ها ساخته شده اند.این سرویس ها با فشرده کردن آدرس های اینترنتی کاری کردن که کاربران آسان تر اطلاعات سایت ها را پیدا کنند و نیز بتوانند به راحتی در اختیار کاربران قرار دهند.

معرفی افزونه های وردپرس:

با افزونه shortlink وردپرس احتیاجی نیست که بخواهید به سایت های دیگربرای کوتاه کردن ویا کم حجم کردن لینک خودکنید. این افزونه که از طریق گروه وردپرس نوشته شده است می شود به صورت اتوماتیک لینک اطلاعات سایت شما را کوتاه کند.

به سختی می شود گفت که این افزونه یکی از باکیفیت ترین افزونه های shortlink در اطراف افزونه های وردپرس است.از طریق افزونه YOURLS کاربرمی تواند لینک های کوتاه برای فرستادن وردپرس وحتی گروه ها وهمچنین خود شخصه وردپرس ایجاد کند.

YOURLS:

YOURLS ، یکی از سایت های پرطرفدارshortlink می باشد و این امکان را دارد که سایت کاربر را به سرویسی shortlink خود کاربر وصل کند.

افزونه refi :

افزونه refi به کاربر کمک می کند تا لینک های کوتاه را درسایت وردپرس خود کوتاه کند.با استفاده از این افزونه می توان تحولی درلینک های طولانی ایجاد کنیم سپس لینک های طولانی را به لینک های کوتاه با فرمت ref.liتبدیل کنیم.این افزونه اوماتیک برای لینک های وابسته و صفحه های مختلف شما لینک کوتاه میسازد در این حال این افزونه نسخه دوم shortlink ref.li  نیزمی باشد.

لینک shareaholic

اگرقصد دارید اطلاعات سایت خود را در شبکه های مجازی به اشتراک بگذارید می توانید از افزونه shortlink shareaholic استفاده کنید زیرا این افزونه به شما در اشتراک گذاری آن کمک می کند

مثل: فیس بوک، توییتر، گوگل پلاس.

 

با افزونه وردپرس سرویس پرطرفدار shortlink bit.ly می شود آدرس پست های کاربر را کوتاه کرد. همچنین بااستفاده از افزونه می شود امکان کوتاه کردن لینک ها را به شبکه وردپرس اضافه کرد. این افزونه برای سرویس های وبلاگ دهی که از وردپرس شبکه استفاده می کنند مفید است که میشود از آن استفاده نیز کرد.

[stextbox id=’info’ direction=’rtl’]

جهت دریافت مشاوره در زمینه پیشبرد وب سایت خود و ارائه روش های عملی در زمینه تولید محتوای هدفمند با ما در تماس باشید.

09120647344

تیم هشت

[/stextbox]

مشاوره سئو و تولید محتوا 09120647344

افزایش تعداد ورودی وب سایت شما از گوگل فقط با تولید محتوای هدفمند ممکن است

این یک راهکارقطعی و همیشگی است

امتیاز مقاله:
4.5/5

قیمت های ما به حدی بهینه است که بسیاری از وب سایت و شرکت های همکار تولید محتوای خود را به ما می سپارند.

جهت سفارش تولید محتوا و مشاوره رایگان در مورد استراتژی محتوا با ما در تماس باشید. 

نتیجه صد درصد تضمین شده است 

 

با یک کلیک تماس بگیرید