چگونه با تبلیغات محلی فروش را بیشتر کنیم؟

چگونه با تبلیغات محلی فروش را بیشتر کنیم؟

افزایش تعداد ورودی وب سایت شما از گوگل فقط ممکن است

این یک است

روزها
ساعت
دقيقه
ثانیه‌

چگونه با تبلیغات محلی فروش را بیشتر کنیم؟

آیا تاکنون، به عقیده عجیب و جالب طرفداران ورزشی درباره بازیکنان تیم رقیب توجه کرده اید؟ تماشاگر ورزشی که یک تیم را حمایت می کند معمولا بازیکنان همان تیم را دوست دارد. همان قدر که او بازیکنان تیمش را دوست دارد از بازیکنان تیم مقابل هم متنفر است.

بخش اول: اصول

اغلب آنها برای همراهی تیم و تماشای بازی می آیند در حالی که نشسته و با تمام توان و شدت تیم مقابل را با شعارهای تحقیر آمیز مورد خطاب قرار می دهند.

اما اگر همین بازیکنان رقیب که مورد تحقیر قرار گرفته اند، برای بازی در تیم ملی کشورشان انتخاب شوند تماشاگران دادن شعارهای تحقیر آمیز به آنها را متوقف می کنند و به طرفداران افراطی آن بازیکنان تبدیل می شوند. چرا؟

همه ی اینها به خاطر محلی بودن است».

افراد معموما کسانی را که خودی هستند، را حمایت خواهند کرد. افراد به کسانی علاقمند هستند که نزدیک تر به آنها زندگی می کنند. مثلا هم محلی را به همشهری ترجیح میدهند و همشهری خود را به کسی از شهر دیگر ترجیح می دهند و هم استانی خود را به کسی از استان دیگر ترجیح میدهند.

اما حال چرا باید این قانون در تبلیغات نیز رعایت شود؟

احساس وفادارای

ساده است. اگر می خواهید آنها محصول یا خدمت شما را بخرند، نیاز دارید که احساس وفاداری افراد را جلب کنید.

برای این که نشان داده شود منظور چیست، فرض کنید در یک شهر کوچک برای مشتریانی از یک شهر بزرگ دورتر تبلیغ می کنید.

مطلب روز  آموزش تولید محتوا

حال اگر محصول یا خدمتی که شما تبلیغ می کنید توسط یک شرکت محلی تولید شود دردسر زیادی در تشویق افراد به خرید محصول خود خواهید داشت.

حتی اگر چیزی که میفروشید بزرگتر، بهتر، مطمئن تر و ارزان تر باشد شما هنوز در غلبه بر عامل وفاداری مشکل خواهید داشت.

به خاطر داشته باشید که افرادی که برای آنها تبلیغ می کنید نسبت به شهر و همچنین افراد و کسب وکارهای آن شهر احساس وفاداری دارند. بنابراین اگر می خواهید در چنین بازاری وارد شوید باید احساس وفاداری آنها را جلب کنید.

جهت دریافت مشاوره در زمینه پیشبرد وب سایت خود و گرفتن پاسخ این سوال که” چگونه بیشتر بفروشیم  “با ما در تماس باشید.

۰۹۱۲۰۶۴۷۳۴۴

تیم هشت

 

خواندن این مطالب به شما توصیه می شود
کپی رایتینگ بهترین روش کسب درآمد در خانه... امروز در خدمت شما هستیم با معرفی کپی رایتینگ بهترین روش کسب درآمد در خانه معمولا افراد زیادی هستند که بنا به دلایل مختلفی می‌خواهند در خانه کار کنن...
کپی رایتینگ چیست , استراتژیست محتوا , کپی رایتر... امروز در خدمت شما کاربران گرامی هستیم با معرفی کپی رایتینگ چیست , استراتژیست محتوا , کپی رایتر در سال های اخیر با عناوینی هم چون استراتژیست محتوا ،...
دیجیتال مارتینگ و مزایای دیجیتال... امروز در خدمت شما کاربران گرامی هستیم با معرفی دیجیتال مارتینگ و مزایای دیجیتال ما در این مقاله به معرفی و توضیحاتی درباره دیجیتال مارتینگ و مزایای...
گوریلامارکتینگ چیست؟ امروز در خدمت شما کاربران گرامی هستیم با معرفی گوریلامارکتینگ چیست؟ بازاریابی Guerilla marketing همان بازاریابی چریکی می باشد که بر پایه خلاقیت و ا...
No votes yet.
Please wait...

مشاوره سئو و تولید محتوا

09120647344

افزایش تعداد ورودی وب سایت شما از گوگل فقط ممکن است

این یک است

امتیاز مقاله:
4.5/5

قیمت های ما به حدی بهینه است که بسیاری از وب سایت و شرکت های همکار تولید محتوای خود را به ما می سپارند.

جهت سفارش تولید محتوا و مشاوره رایگان در مورد استراتژی محتوا با ما در تماس باشید. 

نتیجه صد درصد تضمین شده است