ماهشی

ماهشی

افزایش تعداد ورودی وب سایت شما از گوگل فقط با تولید محتوای هدفمند ممکن است

این یک راهکارقطعی و همیشگی است

ما در طراحی این مقاله قصد داریم شما مخاطبان محترم را با اپلیکیشن ماهشی آشنا کنیم. در طول روز افراد با برنامه های زیادی کار می کنند که به این برنامه ها اپلیکیشن می گویند. اپلیکیشن ها انوع متفاوتی دارند و استفاده هر شخص از آنها بستگی به نیاز او دارد.

ماهشی یک اپلیکیشن زیبایی می باشد که به شما این امکان را می دهد ، به صورت آنلاین آدرس آرایشکاه های مورد نظر خود را پیدا کرده و با توجه به برنامه زمان بندی خود در بهترین وقت آن را رزرو نمایید. با استفاده از این اپلیکیشن می توانید با توجه به نظرات اعلام شده در بخش نظر سنجی با خیال آسوده یک آرایشگاه مناسب پیدا کنید.در این مقاله شما را با اپلیکیشن و کاربردهای آن آشنا می نماییم.

ماهشی
ماهشی

[stextbox id=’info’ direction=’rtl’]

در ادامه به پرسش های زیر پاسخ می دهیم:

ـ یک اپلیکیشن خوب چه ویژگی هایی دارد؟

ـ نکاتی که در خلق یک اپلیکیشن باید رعایت کنید چیست؟

ـ اپلیکیشن ماهشی موبایل چه ویژگی هایی دارند؟

ـ چگونه از اپلیکیشن ها می توان در آمد زایی کرد؟

[/stextbox]

 

ماهشی

1ـ یک اپلیکیشن خوب چه ویژگی هایی دارد؟

در دنیا هزاران اپلیکیشن ایا آپ وجود دارد که هر کدام کاربردهای متفاوتی ارائه می دهند. اما این اپلیکیشن ها خود دارای دسته بندی هایی هستند که اپلیکیشن هایی باکاربرد مشابه در یک دسته یا گروه متمایز قرار می گیرند، مانند بازی ها، آشپزی، آموزش زبان و غیره. برای تشخیص بهترین اپلیکیشن باید ویژگی های ان را به خوبی بشناسیم . در ادامه به چند ویژگی، که یک آپ خوب باید داشته باشد اشاره می کنیم:

ـ اولین ویژگی یک اپلیکیشن خوب شفافیت در زمینه کاربرد آن است.

ـ در یک اپلیکیشن خوب باید بین نام ، کاربرد و شکل اپلیکیشن تشابه وجود داشته باشد.

ـ در اپلیکیشن باید  محدوده دسترسی های درخواست شده توسط برنامه با توجه به کاربرد آن باشد.

ـ یک اپلیکیشن خوب نباید سبب مصرف زیاد باتری موبایل گردد.

 

2ـ نکاتی که در ساخت یک اپلیکیشن باید رعایت کنید چیست؟

اپلیکیشن ها برای برطرف کردن نیاز کاربران ساخته می شوند،بنابراین باید دارای بستری ساده و کاربردی باشند. برای ساخت یک اپلیکیشن باید به نکات زیر توجه نمایید:

ـ  روش استفاده اپلیکیشن ها باید تا جایی که ممکن است ساده و آسان باشد. نباید کاربر برای اجرای برنامه با سختی مواجه شود.

ـ اغلب گوشی های موبایل دارای سیستم های اندروید و IOS می باشند. اپلیکیشن باید به صورتی طراحی شده باشد که قابل اجرا بر روی این پلتفرم ها باشد.

ـ اپلیکیشن هایی که ساخته می شوند باید دارای عملکرد بالایی باشند. نباید کاربر مدت زمان زیادی را برای لود شدن برنامه سپری کند.

ـ در اپلیکیشن هایی که کارایی انها در رابطه با حفظ سلامت ومدیریت تلفن است ، حفظ امنیت و رعایت حریم خصوصی جز واجبات این اپلیکیشن ها می باشد.

ـ اپلیکیشن ها باید برای استفاده به اینترنت متصل باشند. یک اپلیکیشن باید توانایی اجرای برنامه یا قسمتی از آن را در حالت آفلاین، در اختیار کاربر قرار دهد.

ـ به روزرسانی های مداوم به شما کمک می کند که اطلاعات اپلیکیشن خود را به روز و جدید کنید. و نیز با توجه به نیاز برنامه امکانات جدید به آن اضافه کنید.

2ـ نکاتی که در ساخت یک اپلیکیشن باید رعایت کنید چیست؟
2ـ نکاتی که در ساخت یک اپلیکیشن باید رعایت کنید چیست؟

3ـ اپلیکیشن ماهشی موبایل چه ویژگی هایی دارند؟

افزایش استفاده از تلفن های هوشمند باعث شد توسعه ساخت اپلیکیشن های موبایل گردید یکی از این نرم افزار ها مربوط به ماهشی می شود. کاربران برای جستجوی مطالب مورد نظر خود به راحتی می توانند از این اپلیکیشن ها استفاده کنند. برای اینکه این اپلیکیشن ها بتوانند کاربری منحصر به فرد خود را داشته باشند، باید نکاتی توسط برنامه نویسان در هنگام ساخت یک اپلیکیشن رعایت شود:

ـ در رابطه با اپلیکیشن از دو اصطلاح UI «رابط کاربری» و UX «تجربه کاربری» استفاده می شود. رعایت اصول این دو اصطلاح برای خلق یک اپلیکیشن خوب بسیار مهم می باشد.  در شرکت ها در اکثر تیم های تولید کننده اپلیکیشن طراح رابط کاربری وجود ندارد و معمولا تیم برنامه نویسی از قالب های اماده برای اپلیکیشن خود استفاده می کند که باعث ضعف آن در گرافیک می شود. برنامه هایی که گرافیک خوبی دارند در مقابل برنامه هایی که فقط کارایی بهتری دارند مخاطبان بیشتری دارند.

ـ در ساخت اپلیکیشن باید به این نکته توجه کنید که حجم در نظر گرفته شده توسط آن باید متناسب با کارکرد آن باشد. برنامه هایی که گرافیک بالایی دارند حجم بیشتری دارند، اما با توجه به پیشرفت برنامه نویسی می توان حجم این اپلیکیشن ها را کاهش داد.

ـ  اپلیکیشن را برای هر دو پلتفرم اندروید  و آی آو اس بسازید . اگر اپلیکیشن را تنها برای یک پلفترم طراحی نمایید، آنگاه تعداد زیادی از مشتریان خود را از دست خواهید داد. برای ساخت یک اپلیکیشن خوب باید اطلاعات کافی در مورد رقیب های خود داشته باشید.

3ـ اپلیکیشن ماهشی موبایل چه ویژگی هایی دارند؟
3ـ اپلیکیشن ماهشی موبایل چه ویژگی هایی دارند؟

4ـ چگونه از اپلیکیشن ها می توان درآمدزایی کرد؟

در دنیای امروز تجارت معنای وسیع تری پیدا کرده است. دیگر تجارت یک داد و ستد کوچک نمی باشد و از راه های مختلفی می توان درآمدهای کلان کسب کرد. اپلیکیشن ها یکی از راه های تجارت جدید هستند که در تصور خیلی از افراد نمی گنجد، اپلیکیشن ها قادر به درآمد زایی باشند. درادامه راه هایی که می توان از ساخت اپلیکیشن درامد کسب کرد را بررسی می کنیم:

ـ یکی از راه های کسب درآمد از اپلیکیشن، گرفتن پیش پرداخت قبل از دانلود برنامه است که این پیش پرداخت برای هربار دانلود برنامه پرداخت می شود. البته این راه خوبی برای درآمدزایی نیست چرا که هزینه هایی که باید برای بروزرسانی و نگهداری اپلیکیشن بپردازید بیشتر از درآمد است.

ـ فروش لاینسس یک از راه های درآمد از اپلیکیشن است. در این روش مشتریان ابتدا نسخه ای از برنامه را خریداری می کنند و سپس می توانند آن را نصب کنند ، البته این روش در زمانی کاربرد داشت که برنامه ها بر روی سی دی عرضه می شدند.

خرید اشتراک

ـ یکی دیگر از راه های کسب درآمد خرید اشتراک می باشد که در این روش افراد می توانند اشتراک را به صورت  هفتگی، ماهیانه ، سالانه و هر سه ماه یکبار خریداری نمایند. این روش برای سازندگان مناسب تر می باشد و هزینه های  بروزرسانی و نگهداری را تامین می کند.

ـ  از دیگر راه های کسب درآمد خریدهای دورن برنامه ای می باشد. به این صورت که کاربر ابتدا بازی را نصب می کند و تا مدت زمان مشخصی می تواند از خدمات ارائه شده به صورت رایگان استفاده نماید و بعد از اتمام مهلت باید هزینه خرید محصول را بپردازد.

روش های کسب درامد از اپلیکیشن بسیار گسترده می باشد که علاوه بر موارد اشاره شده که جز رایج ترین روش ها می باشد می توان به روش های طرح وفاداری، تبلیغات، فروش محصولات مجازی ، روش Pay What you Want(PYWW)  وخرید وفروش اپلیکیشن اشاره کرد. هر کدام از این مدل ها با توجه به نوع کسب و کار افراد انتخاب می شود.

مشاوره سئو و تولید محتوا 09120647344

افزایش تعداد ورودی وب سایت شما از گوگل فقط با تولید محتوای هدفمند ممکن است

این یک راهکارقطعی و همیشگی است

امتیاز مقاله:
4.5/5

قیمت های ما به حدی بهینه است که بسیاری از وب سایت و شرکت های همکار تولید محتوای خود را به ما می سپارند.

جهت سفارش تولید محتوا و مشاوره رایگان در مورد استراتژی محتوا با ما در تماس باشید. 

نتیجه صد درصد تضمین شده است 

 

با یک کلیک تماس بگیرید