ماهان هاست

ماهان هاست

افزایش تعداد ورودی وب سایت شما از گوگل فقط با تولید محتوای هدفمند ممکن است

این یک راهکارقطعی و همیشگی است

ماهان هاست با هدف گسترش وب ایرانی فعالیت خود را با طراحی وب آغاز کرد و سپس توانست با افتتاح سروری برای میزبانی وب در رابطه با عرضه خدمات هاستینگ فعالیت خود را آغاز نماید.این هاست برای افزایش کیفیت خدمات با استفاده از پیشرفته ترین تکنولوژی ها بر روی قدرتمندترین سرورها قرار گرفته اند. کنترل این هاست را کارشناسان حرفه ای و متبحر این گروه به صورت شبانه روزی انجام می دهند. در این مقاله قصد داریم انواع خدمات ماهان هاست را مورد بررسی قرار دهیم.

ماهان هاست
ماهان هاست

[stextbox id=’info’ direction=’rtl’]

در ادامه به پرسش های زیر پاسخ می دهیم:

  1. ماهان هاست در چه زمینه هایی فعالیت می کند؟
  2. چگونه باید برای ثبت سفارش در ماهان هاست اقدام کنید؟
  3. نظارت ماهان هاست بر فعالیت غیرمجاز افراد چگونه صورت می گیرد؟
  4. آیا سرورهای مجازی توسط ماهان هاست عرضه می شود؟

[/stextbox]

 

1ـ ماهان هاست در چه زمینه هایی فعالیت می کند؟

ماهان هاست با تکیه بر تجربه خود در زمینه خدمات هاستینگ که حاصل سال ها تلاش گروه مهندسی ماهری است، توانسته اعتماد مشتریان را به خود جلب کند. همچنین به عنوان یک میزبان قدرتمند برای انواع سایت های شخصی و شرکت ها فعالیت نماید. همچنین این گروه دارای سرورهای مختلفی در اقصی نقاط جهان مانند ایران، آمریکا و نیز اروپا است و با بهره گیری از یک گروه متبحر به عرضه خدمات بر طبق معیارهای استاندارهای معتبر جهانی بپردازد، به همین دلیل توانسته یک میزبان مطمئن و امن برای کاربران باشد.

ماهان هاست جز اولین شرکت های عرضه کننده هاستینگ در ایران به شمار می آید. این شرکت تمامی خدمات مربوط به وب پشتیبانی می کند و میزبانی انواع وب های شرکت ها، اشخاص، سازمان ها را بر عهده دارد. ماهان ست با استفاده از برترین و پیشرفته ترین تجهیزات سخت افزاری کیفیت خدمات و سرویس های خود را ارتقا داده تا بدین وسیله بتواند رضایت کاربران را جلب نماید.

1ـ ماهان هاست در چه زمینه هایی فعالیت می کند؟
1ـ ماهان هاست در چه زمینه هایی فعالیت می کند؟

2ـ چگونه باید برای ثبت سفارش در ماهان هاست اقدام کنید؟

هنگامی که مشتری سفارش خود را ثبت می کند به منزله قبول تمام قوانین و شرایط ماهان ست است. کاربران برای ثبت سفارش باید به سایت ماهان ست مراجعه نمایند و در صورتی که حدودا سه روز بعد از ثبت هزینه آن را پرداخت ننمایند، سفارش منقضی می گردد و بنابراین باید دوباره درخواست خود را ثبت کند.

بعد از اینکه کاربر هاست مورد نظر خود را خریداری نمود، ماهان هاست به آن ها تعهد می دهد تا زمانی که این سرویس توسط کاربر تمدید شود، همواره قیمت خرید اولیه برای آن ها محاسبه می گردد و بنابراین قیمت هاست خریداری شده ثابت باقی می ماند. کاربران فعال در صورت افزایش قیمت خدمات این شرکت، مشمول این افزایش نخواهند شد و تنها زمانی که از سرویس دیگری استفاده و یا در ثبت تاخیر نمایند، باید بر طبق هزینه های جدید سفارش خود را پرداخت کنند.

شرکت ها و افرادی که دارای سایت های پربازدید هستند، نمی توانند از سرویس های هاست عادی بهره ببرند. بنابراین این افراد باید با مشاورین فروش ماهان هاست تماس گرفته تا از راهنمایی آن ها در انتخاب بهترین هاست بهره مند شوند. در صورت توجه نکردن کاربران به این موضوع خدمات درخواست شده مسدود شده و هزینه پرداختی به هیچ عنوان مسترد نخواهد شد. کاربران بهتر است، برای دریافت بهترین خدمات و برآورده شدن خواسته هایشان قبل از خرید هاست تمام قوانین این شرکت را مطالعه و سپس برای خرید اقدام نماید.

اگر کاربر دارای حساب کاربری باشد و برای خرید از اعتبار موجود در آن استفاده کند، در صورتی که قرارداد را لغو نماید، هزینه سرویس به این حساب برگشت داده می شود و به حساب بانکی واریز نمی شود.

 

3ـ نظارت ماهان هاست بر فعالیت غیرمجاز افراد چگونه صورت می گیرد؟

از اهداف بزرگ و مهم ماهان هاست ارائه برترین و با کیفیت ترین سرویس ها و خدمات به کاربران هست. بنابراین در راستای این هدف بزرگ با افرادی که از این خدمات سوء استفاده کرده، همواره برخورد می کنند. در همین راستا همه سرویس های این کاربر برای بررسی دقیق تخلف مسدود شده و اگر موفق به تبرئه خود نشود، ماهان هاست تمامی سرویس ها را حذف کرده و هیچ مبلغی نیز برگردانده نمی شود. انواع فعالیت های غیرمجازی که سبب محرومیت کاربران از دریافت خدمات می گردد، به شرح زیر است:

3ـ نظارت ماهان هاست بر فعالیت غیرمجاز افراد چگونه صورت می گیرد؟
3ـ نظارت ماهان هاست بر فعالیت غیرمجاز افراد چگونه صورت می گیرد؟

ـ هک کردن و تلاش برای نفوذ بدون داشتن اجازه دسترسی به انواع سایت ها، کامپیوترهای شخصی، کالاهبرداری، شبکه ها و …

ـ فرستادن ایمیل های بسیار زیاد و ناخواسته، هرزنامه یا Spam، تبلیغاتی

ـ در صورت به کار بردن اسکریپت ها و برخی از نرم افزارهایی که فضای بسیاری از سرور را اشغال کند و باعث کاهش کیفیت و افزایش فشار به سرور گردد. مانند اسکریپت هایی همچون آپلود سنتر، چت آنلاین، لیچ و …

ـ انواع فعالیت های غیر قانونی و آپلود انواع فایل های ممنوع مانند فایل های ضد اخلاقی و مخرب، شل ها و همچنین فایل هایی که اپلود آن ها برخورد قضایی را به دنبال دارد، مثل فیلم ها و موزیک های غیرمجاز

ـ راه اندازی سایت هایی که دارای مضمون مجرمانه و خلاف قانون

ـ در صورت راه اندازی دانلود و آپلود سنتر در سرورهایی که هاست اشتراکی دارند.

 

4ـ آیا سرورهای مجازی توسط ماهان هاست عرضه می شود؟

در اروپا و امریکا نصب و استفاده هرگونه فایل های تورنت غیرقانونی و ممنوع است، بر همین اساس در ایران نیز این قانون اجرا می گردد.

سرورها به دو گونه مجازی و اختصاصی وجود دارند و در ابتدا به شکل مدیریت نشده عرضه می گردند. بر این اساس تمامی فعالیت ها نظیر رفع عیب اپلیکیشن ها و سایت ها، مدیریت و پیکربندی یا کانفیگ سرور را باید کاربر برعهده بگیرد. تنها می توان برای دریافت این خدمات سرور، آن را به صورت جداگانه تهیه کرد. این سرویس قابل عرضه برای سرورهای سیستم عامل ویندوز نیست.

4ـ آیا سرورهای مجازی توسط ماهان هاست عرضه می شود؟
4ـ آیا سرورهای مجازی توسط ماهان هاست عرضه می شود؟

همچنین این سرورها شامل ضمانت نامه برای بازپرداخت هزینه نمی باشند. بنابراین قبل از خرید باید از مشخصات کامل سرور آگاهی داشته و از تناسب آن با خواسته خود مطمئن شوید.

همچنین کاربر وظیفه دارد، تمام قوانین موجود در زمینه بهره مندی از دیگر خدمات سرورهای مجازی و  نیز اختصاصی ماهان هاست را رعایت نماید.

در صورت بی توجهی به قوانین، استفاده نادرست از منابع سرور، عدم توجه و پاسخگویی به اخطارهایی که توسط ایمیل و یا Abuse فرستاده می شود، سرویس مذبور مسدود می گردد.

در صورت تمدید سرویس هزینه آن باید حداکثر تا دو روز پرداخت شود، وگرنه به معنای انصراف و لغو قرارداد در نظر گرفته می شود.

مشاوره سئو و تولید محتوا 09120647344

افزایش تعداد ورودی وب سایت شما از گوگل فقط با تولید محتوای هدفمند ممکن است

این یک راهکارقطعی و همیشگی است

امتیاز مقاله:
4.5/5

قیمت های ما به حدی بهینه است که بسیاری از وب سایت و شرکت های همکار تولید محتوای خود را به ما می سپارند.

جهت سفارش تولید محتوا و مشاوره رایگان در مورد استراتژی محتوا با ما در تماس باشید. 

نتیجه صد درصد تضمین شده است 

 

با یک کلیک تماس بگیرید