فالوور فیک

فالوور فیک

افزایش تعداد ورودی وب سایت شما از گوگل فقط با تولید محتوای هدفمند ممکن است

این یک راهکارقطعی و همیشگی است

در این مقاله قصد داریم به فالوور فیک بپردازیم :

مقدمه :

امروزه اکثر افراد در شبکه های اجتماعی فعالیت دارند و بیشتر این افراد در اینستاگرام فعال هستند . در اینستاگرام اصولا افراد برای اینکه صفحه خود را پر مخاطب نشان دهند از فالوور فیک استفاده میکنند و اکثر افراد بر این اعتقادند که زمانی که یک سیل جمعیت در یک صفحه قرار بگیرند افراد جدید بیشتری به این صفحه کشانده می شوند و این در صورتی درست است که فالوورها واقعی باشند زیرا فالوورهای فیک پیشرفت صفحه شما را میگیرد .

[stextbox id=’info’ direction=’rtl’]

در ادامه به سوالات زیر پاسخ می دهیم

ضررهای فالوور فیک چیست ؟

آیا ربات برای افزایش فالوور در اینستاگرام وجود دارد ؟

دلایل ضرر فالوور فیک چیست ؟

[/stextbox]

فالوور فیک
فالوور فیک

ضررهای فالوور فیک

فالوور فیک ضررهای زیادی به کسب و کار شما وارد می کند ، شاید در نگاه اول بالا بودن تعداد فالوورها کاربران زیادی را به صفحه شما جذب کند اما در کمترین زمان اگر پست های مفیدی نداشته باشید نتیجه عکس را می بینید . همچنین اگر صفحه شما برای کسب و کار شما باشد یک آسیب بزرگ به کسب و کار شما وارد می شود .

در زیر به ضررهای فالوور فیک اشاره کردیم :

 • اولین ضرری که شما با خرید فالوور فیک میکنید این است که شما با هزینه ای که پرداخت می کنید هیچ فالوور واقعی وارد صفحه تان نمی کنید و تنها یک عدد را بر روی تعداد فالوورهای خود نشان می دهید . در اصل اگر صفحه شما دارای 10K فالوور دارد باید پست های شما حدود 2K لایک داشته  باشد و اگر تعداد لایک های شما کم باشد فالوور های جدید نسبت به صفحه شما بی اعتماد می شوند .
 • اگر شما از فالوور فیک استفاده کنید و تعداد مشخصی طبق الگوریتم اینستاگرام نداشته باشید هیچ گاه در صفحه اکسپلور اینستاگرام نمایش داده نمی شود .
 • اگر فالوورهای شما فیک باشند و حدود ده دقیقه از پستی که گذاشته اید بگذرد و تعداد مشخصی لایک نخورد صفحه شما در آخرین لیست پیشنهادی برای فالوور قرار میگیرد .
ضررهای فالوور فیک
ضررهای فالوور فیک

ربات افزایش فالوور در اینستاگرام

معمولا افرادی که به دنبال افزایش فالوور فیک هستند هزینه های زیادی را در این راه به هدر می دهند و برای دوام و جذب فالوور بیشتر برای هزینه ای را برای پست گذاشتن به صورت منظم در نظر بگیرند .

با توجه به حجم بالا برای خرید فالوور فیک رباتی به بازار عرضه شده است که از طریق آن می توانید فالوورهای خود را افزایش دهید و همچنین اکانت خود را به صورت حرفه ای مدیریت کنید . این ربات ها می توانند با توجه به هدف و نیاز شما از قبیل نوع فعالیت و یا موقعیت جغرافیای مدنظر شما تنظیم شوند .

از مزیت های این ربات می توان به این نکته اشاره کرده که شما در کنار افزایش فالوور فیک می توانید فالوورهای واقعی خود را افزایش دهید . همچنین این ربات ها می توانند پست های شما را لایک کنند و همچنین کامنت نیز بگذارند  ، با استفاده از این ربات ها شما می توانید الگوریتم های اینستاگرام را رعایت کنید و همیشه در لیست پست های پر مخاطب قرار بگیرید .

از امکانات ربات های افزایش فالوور در اینستاگرام می توان به این ویژگی اشاره کرد که شما می تواند با ورود یک کاربر جدید به صفحه تان به آن خوش آمد بگویید و همچنین محصولات خود را از طریق دایرکت به او معرفی کنید .

همچنین می توانید برای ماههای بعدی صفحه خود برنامه ریزی داشته باشید ، با اینکار می توانید در صورت نبود و دسترسی نداشتن به اینترنت دیگر نگران فعال نبودن صفحه تان نباشید و در زمان نبودنتان دنبال کنندگان بود شما را احساس نمی کنند و از صفحه شما استفاده کامل را می برند .

ربات افزایش فالوور در اینستاگرام
ربات افزایش فالوور در اینستاگرام

در زیر به مزایا دیگر این ربات ها اشاره کرد ایم :

 • شما از طریق این ربات ها می توانید پیام هایی که حاوی الفاظ رکیک و توهین می باشند را حذف کنید و با توجه به نیاز شما آنها را نیز بلاک می کند . زیرا این پیام ها تاثیرات بسیار مخربی بر روی دنبال کنندهای شما دارد .
 • به طور معمول این نرم افزارها نیاز به به روز رسانی به صورت مداوم ندارد و تمام تنظیمات تحت سایت های مربوطه انجام می شود .
 • در استفاده از این ربات ها برای افزایش فالوور ، لایک گذاشتن ، کامنت گذاشتن ، پیام خوش آمدگویی و . . . تمامی این امکانات به صورت خودکار انجام می شود و نیازی نیست که فرد به صورت دستی کار خاصی را انجام دهد از اینرو شما با استفاده از این ویژگی می توانید در وقت خود صرفه جویی کنید .
 • اگر شما به اینترنت نداشته باشید می توانید ربات را به صورت خودکار تنظیم کنید که در صورت نیاز هر زمانی که می خواهید پست های مورد نیاز شما را آپلود کند و وظایف دیگر خود را به درستی انجام دهد .
 • یکی از مهم ترین ویژگی های این ربات این است که با گذشت زمان بسیار کمی شما می توانید فالوورهای واقعی را جذب کنید و از وجود آنها لذت ببرید . یک از مهم ترین مزیت ها این است که می توانید تابعیت این فالوورها را مشخص کنید که بهتر است این فالوورها بیشتر ایرانی نیز باشند .
 • کار کردن با این ربات ها بسیار ساده می باشد و گاها بیشتر شبیه یک بازی ساده می باشد و شما می توانید از کار کردن آنها لذت ببرید .
 • بهتر است هر رباتی که انتخاب میکنید از سه روز تست رایگان آن استفاده کنید و در صورت مفید بودن برای روزهای آتی از آنها استفاده کنید .
در زیر به مزایا دیگر این ربات ها اشاره کرد ایم :
در زیر به مزایا دیگر این ربات ها اشاره کرد ایم :

 دلایل ضرر فالوور فیک

در زیر قصد داریم به دلایل مخرب فالوورهای فیک بپردازیم :

 • طبق الگوریتم های جدید اینستاگرام ، فالوورهای فیک را تشخیص می دهد و آنها را حذف می کند .
 • فالوور ها فیک تنها یک عدد هستند و توانایی تعامل با شما را ندارد .
 • در صورتی که از ربات ها برای گذاشتن کامنت و لایک استفاده می کنید ممکن است پیامهایی که این ربات ها می گذارند با هدف شما هم سو نباشد و وجه شما را در بین فالوورهای واقعی از بین ببرند .
 دلایل ضرر فالوور فیک
دلایل ضرر فالوور فیک

 

[stextbox id=’info’ direction=’rtl’]

می توانید برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه تولید محتوای هدفمند اینستاگرام با شماره زیر تماس بگیرید

09120647344

[/stextbox]

 

نتیجه گیری

امروزه اکثر افراد در صفحه های مجازی به خصوص اینستاگرام فعالیت دارند و بیشتر این افراد به دنبال این هستند که فالوورهای خود را افزایش دهند برای همین از فالوورهای فیک استفاده میکنند .

 

مشاوره سئو و تولید محتوا 09120647344

افزایش تعداد ورودی وب سایت شما از گوگل فقط با تولید محتوای هدفمند ممکن است

این یک راهکارقطعی و همیشگی است

امتیاز مقاله:
4.5/5

قیمت های ما به حدی بهینه است که بسیاری از وب سایت و شرکت های همکار تولید محتوای خود را به ما می سپارند.

جهت سفارش تولید محتوا و مشاوره رایگان در مورد استراتژی محتوا با ما در تماس باشید. 

نتیجه صد درصد تضمین شده است 

 

با یک کلیک تماس بگیرید