سایت دیوار شیراز

سایت دیوار شیراز

افزایش تعداد ورودی وب سایت شما از گوگل فقط با تولید محتوای هدفمند ممکن است

این یک راهکارقطعی و همیشگی است

اپلیکیشن و همچنین سایت دیوار شیراز ، مکانی می­باشد که می‌توانیم آگهی‌های مختلف خود را به‌صورت رایگان در دید عموم قرارداد. آگهی‌ها را می‌توان در تمام زمینه‌ها هم خرید و هم فروش در انواع مدل­های دسته ­بندی و به‌صورت نو و کارکرده به فروش رساند. در این اپلیکیشن تمام نیازمندی­ها موجود است که این نیازمندی­ها می‌توان اجتماعی در زمینه‌های فضای کسب­وکار و همچنین استخدامی باشد.

سایت دیوار شیراز
سایت دیوار شیراز

از دیرباز تا به امروز شیوه خریدوفروش تغییرات و تحولات عظیمی کرده است. سابق برای خریدوفروش محصول خود نیاز بود در آن محل و یا در شهری قرار می‌گرفتی و یا برای محصول خود باید نقاط مختلفی را طی می­کردی که برای آن تبلیغاتی را انجام دهی و هم خسته­کننده بود و هم هزینه‌بر. ولی امروز با فضای کسب­ و کار اینترنتی این مشکلات کنار رفته و می‌توانیم به‌راحتی در اپلیکیشن ها و سایت­های مختلف محصول مورد نظر را خریدوفروش کنیم.

[stextbox id=’info’ direction=’rtl’]

در ادامه به سوالات زیر پاسخ می دهیم

 • نحوه درآمدزایی با اینترنت؟
 • فاکتورهای موفقیت درفروش اینترنتی؟
 • اهمیت امنیت در فضای کسب­ و کار چگونه است؟
 • دسته‌بندی‌ها در کسب­ و کارهای اینترنتی چه جایگاهی دارد؟

[/stextbox]

 

سایت دیوار شیراز
سایت دیوار شیراز
 • نحوه درآمدزایی با اینترنت؟

نحوه درآمدزایی از طریق اینترنت به عناصری بستگی دارد که باید آن­ها را رعایت کنیم؛ و باید دست‌به‌کارهایی بزنیم که درآمدزایی ما به‌صورت مستمر و همچنین پایدار باشد و باید در نظر داشته باشیم که راه­هایی بیندیشیم که بتوان سریعاً کار خود را توسعه دهیم. برای ایجاد فضای کسب ­و کار در اینترنت نیازی نیست شما هزینه ­ی زیادی بپردازید بلکه باید با اعتمادبه‌نفس و پدید آوردن ایده ­های جدید بتوانید فضای کسب­وکار خوب و پرفروشی برای خود راه اندازی کنید.

باید همیشه سراغ این باشید که محصولی که برای فروشگاه اینترنتی خود انتخاب می­کنید دارای طرفداران زیادی با تمام سلایق باشد و محصول موردنظر هم لوکس و چشم‌نواز باشد هم دارای قیمت مناسب که توانسته باید هر مخاطبی را با هر سطح دارایی جذب خود کنید.

وقتی محصول موردنظر را برگزیدید حالا استارت تبلیغات را از طریق اینترنت شروع می­کنید. باید از محصول خود با شیوه‌ها و زبان عامیانه خاصی تعریف کنید از جمله ­بندی­ های ساده و روان و حتی کوتاه که زمانی که مشتری به فروشگاه اینترنتی شما رو می­آورد و در مورد محصول شما مطالعه می­کند هر چه روان‌تر و کوتاه‌تر و با محتوای شیوا و رسا در مورد محصول صحبت کرده باشید برای خواننده راحت­تر است و حوصله خواننده را سر نمی‌برد این نکته خیلی حائز اهمیت است که توضیحات مختصرومفید باشد. از نکات مهم دیگر در فروش اینترنتی که باعث می­شود فروش شما در آینده بیشتر شود راست‌گویی در مورد محصولی ارائه‌شده است.

طوری باشد که در مورد محصول خود واقعیت را بنویسید دنبال این نباشید فاکتورهایی دروغی را اضافه کنید که سعی برجذب مخاطب داشته باشید شاید در مدت کوتاه تأثیرگذار باشد که البته درست نیست ولی در درازمدت صدر صد برای شما ایجاد مشکل می­کند.

نحوه درآمدزایی با اینترنت؟
 • فاکتورهای موفقیت درفروش اینترنتی؟

همان‌طور که میدانید روزبه­روز فروشگاه‌های اینترنتی در حال گسترش هستند؛ و فروشگاه‌هایی می‌توانند در زمینه فروش موفق باشند که دارای فاکتورها و امتیازات خوبی باشند که به این فاکتورها اشاره می­کنیم.

 • از مهم­ترین نکاتی که برای مراجعه‌کننده حائز اهمیت است قیمت محصول است سعی کنیم محصولاتی انتخاب کنیم که راه تخفیف داشته باشند. در هر فروشگاهی که ما می‌بینیم برای محصولات خود تخفیفانی در نظر گرفته‌شده که باید به این نکته توجه کنیم و برای آن چاره­ای بیندیشیم.
 • فاکتور دیگر ارسال محصول است که باید توجه داشتیم باشیم مشتری دنبال این است که محصول را در کوتاه‌ترین زمان دریافت کند و اگر بتوانیم این کار را انجام بدیم سبب جلب رضایت مشتری از سوی خود می‌شویم.
 • تضمین کردن محصول موردنظر فاکتور دیگری است که باید به آن توجه کرد. طوری باشد که مشتری از اصل بودن محصول مطمئن باشد و ماهم بتوانیم با خیال راحت آن را ضمانت کنیم؛ و همچنین ضمانت برگشت محصول را نیز در نظر بگیریم.
 • از نکات دیگری که از اهمیت جدی برخوردار است امکان پرداخت کردن وجه در محل است؛ که موجب اطمینان برای پرداخت مشتری است.
 • نوع محصول ارائه‌شده: باید توجه کنیم که محصولات دارای کیفیت و دوام خوبی باشند و با در نظر گرفتن این امر محصول را برای فروشگاه خود انتخاب کنیم
فاکتورهای موفقیت درفروش اینترنتی؟
فاکتورهای موفقیت درفروش اینترنتی؟
 • اهمیت امنیت در فضای کسب­ و کار چگونه است؟

بارونق گرفتن در فضای کسب­وکار و سرا ریز شدن مردم به سمت این فضا باید به دنبال این بود که مردم کارهای خود را در این فضاها با خیال آسوده انجام دهند که امنیت اولین و مهم‌ترین کارها برای ایجاد فضای امن در خریدوفروش محصولات اینترنتی است.

همیشه ایرادات و مشکلاتی در مورد این بحث به پلیس گزارش‌شده که این مشکلات از قبیل حمله ­ی افراد سودجو به سایت­ها و نیز کلاهبردای افراد فرصت‌طلب از سایت­ها و همچنین دستبرد زدن به کارت‌های بانکی مردم که از این طریق خرید می‌کنند. از موادی که دارای اهمیت زیادی در پرداخت پول به فروشگاه‌های اینترنتی وجود دارد درگاه ­های پرداخت قابل‌اعتماد بانکی است؛

که این روش از پراستفاده­ترین روش­ها برای پرداخت وجه می‌باشد. برای اینکه از اتفاقات جلوگیری کنیم باید برنامه‌نویسی و همچنین تمام‌کارهای مربوط به راه‌اندازی اپلیکیشن و سایت خود را به افراد باتجربه و اهل‌فن این کار که از سواد کافی برخوردارند بدهیم.

 

 • دسته‌بندی‌ها در کسب­ و کارهای اینترنتی چه جایگاهی دارد؟

یکی از کارهای دیگری که دارای اهمیت ویژه است دسته­بندی محصولات است این کار سبب راحتی در انتخاب برای مشتریان در فروشگاه‌های اینترنتی می­شود. اگر فروشگاه شما دارای دسته­بندی منظمی باشد خریداری که به فروشگاه شما سر میزند دیگر دچار سردرگمی نمی­شود و می‌تواند با انتخاب کردن محصول و یا دسته موردعلاقه خود به آن رجوع کند و خرید خود را انجام بدهد.

باید دسته ­بندی که انجام می‌دهید به صورتی باشد که محصول موردنظر را به‌صورت کلی در دسته­ بندی بیاورید و سپس به‌صورت جزءبه‌جزء تقسیم کنید برای جا افتادن مثال توضیحی می‌دهیم مثلاً شما می‌خواهید برای تهیه جهیزیه خود به فروشگاه‌های اینترنتی مراجعه کنید. به بخش لوازم‌خانگی می‌روید و می‌بینید در این دسته که خود شامل جزءهای مختلفی است و این سبب می‌شود که خریدار به‌راحتی محصول را در دست بندی موردنظر سریعاً پیدا کند و با توجه به فاکتورهای موردنظر خود اقدام به خرید کند.

در پایان از صبر و تحمل شما عزیزان که برای مطالعه مطلب سایت دیوار شیراز بسیار سپاس گذاریم و امیدواریم که این مقاله موردتوجه شما قرارگرفته باشد.

مشاوره سئو و تولید محتوا 09120647344

افزایش تعداد ورودی وب سایت شما از گوگل فقط با تولید محتوای هدفمند ممکن است

این یک راهکارقطعی و همیشگی است

امتیاز مقاله:
4.5/5

قیمت های ما به حدی بهینه است که بسیاری از وب سایت و شرکت های همکار تولید محتوای خود را به ما می سپارند.

جهت سفارش تولید محتوا و مشاوره رایگان در مورد استراتژی محتوا با ما در تماس باشید. 

نتیجه صد درصد تضمین شده است 

 

با یک کلیک تماس بگیرید