سئو سایت در گرگان

سئو سایت در گرگان

افزایش تعداد ورودی وب سایت شما از گوگل فقط با تولید محتوای هدفمند ممکن است

این یک راهکارقطعی و همیشگی است

موضوع بررسی شده در این مقاله سئو سایت در گرگان می باشد. در این مقاله اطلاعاتی درباره سئو سایت و اصول سئو را با شما عزیزان به اشتراک گذاشته ایم . به نظر می رسد که مفهوم سئو مسئله ساده ای است

سئو سایت در گرگان
سئو سایت در گرگان

اما به واقع این گونه نیست و جزئیات و پیچیدگی هایی در خصوص سئو وجود دارد. سئو روز به روز در حال پیشرفت می باشد لذا شما باید خود را به روز نگه دارید و با مطالعه از جزئیات سئو آگاه شوید. در پایان مقاله توانایی پاسخ دهی به پرسش های زیر را دارید.

عزیزانی که در شهر گرگان هستید و نیازمند سئو سایت هستید می توانید روی تیم هشت که تجربه کافی را در این زمینه دارد حساب کنید برای مشاوره رایگان می توانید با شماره زیر تماس بگیرید

۰۹۱۲۰۶۴۷۳۴۴

 

 

 

[stextbox id=’info’ direction=’rtl’]

در ادامه به سوالات زیر پاسخ خواهیم داد:

سئو چیست؟

سئو چه اهمیتی دارد؟

اهمیت سئو برای موتورهای جستجو در چیست؟

مراحل سئو سایت به چه صورت می باشد؟

روش های یادگیری سئو چه می باشد؟

اصول سئو سایت چه مواردی می باشد؟

انواع الگوریتم های جستجوی گوگل چه مواردی هستند؟

الگوریتم های گوگل چه ویژگی هایی دارند؟

[/stextbox]

 

 

 • سئو چیست؟

سئو یا به بیان دیگر بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو، با هدف بهتر شدن عملکرد سایت شما انجام می شود و در اجرای این روش باید استانداردهای موتورهای جستجو را در نظر داشته باشید ، با این کار بازدیدکنندگان بیشتری از سایت شما دیدن می کنند.

گزینه های زیادی وجود دارد که بر روی سئو سایت شما اثر می گذارند، از جمله کلمات استفاده شده در مقاله ها و لینک های سایت شما که در سایت های دیگر قرار دارد. یک تعریف دیگر سئو مطمئن شدن موتورهای جستجو از محتوای مناسب سایت شما می باشد.

سئو چیست؟
سئو چیست؟

اگر بخواهیم تعریف دقیق تری از سئو داشته باشیم؛ فعالیت هایی که در هنگام طراحی سایت انجام می شود و همچنین در نظر گرفتن استراتژی های محتوایی و تولید محتوا به منظور به دست آوردن جایگاه مناسب در نتایج جستجو شده توسط موتورهای جستجو می باشد

که در نهایت میزان بازدید از سایت شما بالا می رود. عبارت سئو SEO مخفف کلمات  Search Engine Optimization می باشد که در حال حاضر این مفهوم به Search Experience Optimization  تغییر یافته که به معنی بهبود تجربه کاربر از جستجو می باشد، به این معنی می باشد که باید کاربر از نتایج به دست آمده از جستجو رضایت داشته باشد.

از فاکتورهای اصلی سئو بهتر کردن سایت برای افراد بازدید کننده از سایت می باشد، در سالهای اخیر سیاست های گوگل انتظارات کاربران از جستجو کردن را برآورده کرده است.

سئو چه اهمیتی دارد؟

بسیاری از کاربران اینترنتی مطالب مورد نظر خود را از طریق موتورهای جستجو مثل گوگل و یاهو به دست می آورند. از این جهت رعایت سئو برای سایت آمار بازدید را بالا می برد. موتورهای جستجو چیزی را در اختیار کاربران قرار می دهند که آنها در جستجوی آن هستند، از این رو نسبت به تبلیغات اعتماد به سایت شما بالا می رود ، این مسئله بیانگر اهمیت سئو می باشد و دلیلی است که باید توجه به سئو را در نظر داشت.

کلماتی که در موتورهای جستجو وارد می شود ، بسیار اهمیت دارد؛ طبق تجربه بازدید کننده های زیادی از طریق گوگل جذب سایت می شوند و این مسئله موفقیت شرکت ها را تضمین می کند. هنگامی که بازدید کنندگانی را از طریق رعایت سئو به دست می آورید هزینه کمتری را متحمل می شوید و این روش نسبت به تبلیغات برتری زیادی داشته است.

سئو چه اهمیتی دارد؟
سئو چه اهمیتی دارد؟
 • اهمیت سئو برای موتورهای جستجو در چیست؟

موتور جستجوی گوگل هوشمند می باشد با این وجود به کمک کاربران نیاز دارد، این موتور جستجو همواره سعی دارد تا نتایج بهتری را برای کاربران اینترنتی فراهم آورد، قابل ذکر است محدودیت هایی در این مسیر برای موتورهای جستجو وجود دارد که نیازمند رعایت سئو در سایت می باشد.

همواره باید اصول سئو را بدانید و این روش را به درستی به کار گیرد زیرا با وجود سئو اشتباه، شما از دید کاربران اینترنتی دور خواهید ماند و تلاش شما بی نتیجه می ماند، در این مورد رقبای شما حتی با وجود محتوای ضعیف تر بازدید بیشتری را به دست خواهند آورد.

برای ربات های خزنده گوگل فاکتورهای مشخصی جهت درک محتوای صفحه وجود دارد که اگر رعایت شوند شما رتبه بالاتری را به دست خواهید آورد. اسم این فاکتورها  onpage seo می باشد ، برای کسب موفقیت باید این فاکتورها را بشناسیم.

اهمیت سئو برای موتورهای جستجو در چیست؟
اهمیت سئو برای موتورهای جستجو در چیست؟

مراحل سئو سایت به چه صورت می باشد؟

برای سئو سایت باید زمان زیادی را اختصاص دهیم و این کار را باید به طور مداوم انجام دهیم. روش ها و راه های متفاوتی برای سئو کردن سایت وجود دارد که هر کدام اثر مثبتی را به همراه دارد. برای انجام هر چه بهتر سئو سایت باید سه فرآیند زیر را به خوبی اعمال کنیم:

مراحل سئو سایت به چه صورت می باشد؟

1- سئو تکنیکال

سئو تکنیکال عبارت است از: کدنویسی استاندارد سایت، اعمال اصول سئو در طراحی، رعایت نشانه گذاری استاندارد، بهبود سرعت سایت، طراحی نسخه ریسپانسیو . برای انجام فعالیت های مربوط به بازاریابی محتوا ابتدا نیاز به یک بستر قوی و سایت استاندارد داریم.

2- بازاریابی محتوا

کارهایی مانند تشخیص و به کارگیری کلمات کلیدی، تحلیل کردن رقبا، تدوین استراتژی محتوایی، تولید محتوای مفید ، برچسب گذاری و دسته بندی، ایجاد لینک داخلی و … بازاریابی محتوا می باشند. برای موفق شدن سئو حتماً باید محتوا داشته باشیم.

3- لینک سازی هدفمند

اعمال سئو تکنیکال و داشتن محتوای ارزشمند شما را به صفحات اول جستجوی گوگل می رساند، ولی برای کسب جایگاه اول و رقابت کردن با سایت های قدیمی تر الزامی است که لینک سازی خارجی را داشته باشید. برای این کار باید فعالیت خود را در شبکه های اجتماعی بالا ببرید، کامنت مارکتینگ داشته باشید، یک لینک خریداری کنید، رپورتاژ آگهی خرید کنید، فروم های تخصصی داشته باشید که این ها را اصطلاحاً SEO Off-page می نامند.

 • روش های یادگیری سئو چه می باشد؟

یاد گرفتن سئو یک فرآیند پیچیده می باشد و باید برای آن وقت بگذاریم. با مطالعه مقالات مرتبط در زمینه سئو به این مبحث علاقمند خواهید شد. مقاله های آموزشی بسیار مفید هستند اما یک ایراد دارند و آن این می باشد که ذهن شما را دچار تناقض می کنند. برای اینکه این اتفاق برای شما پیش نیاید کتاب های جامعی که در این زمینه وجود دارد را مطالعه بفرمایید. راه های یادگیری سئو موارد زیر می باشد:

روش های یادگیری سئو چه می باشد؟
روش های یادگیری سئو چه می باشد؟

1- مطالعه یک کتاب پایه

کتاب های زیادی در زمینه مفاهیم اولیه و پایه سئو وجود دارد که با مطالعه آنها اصول سئو را فرا خواهید گرفت. با مطالعه این کتاب ها اصطلاحات این زمینه را می شناسید و برای یادگیری کامل تر سئو آماده خواهید شد .

2- مطالعه مقالات یا مشاهده ویدئو تخصصی

پس از خواندن کتاب ها و آشنایی با مفاهیم و اولیه ، برای به کارگیری این مفاهیم باید وقت بیشتری بگذارید و مقاله های تخصصی تر و یا ویدئوهای آموزشی را مشاهده نمایید.

3- شرکت در دوره های آموزشی سئو

پس از یادگیری اصول سئو و کسب تجربه در این زمینه دیگر نباید زمان خود برای یادگیری شخصی تلف کنید و باید در دوره های تخصصی آموزش سئو شرکت کنید تا در مدت زمان کوتاهی دانش شما تکمیل شود و تکنیک های کاربردی را فراگیرید.

 

 • اصول سئو سایت چه مواردی می باشد؟

هفت اصل همیشگی درباره سئو سایت وجود دارد که برای فعالیت داشتن در فضای اینترنت باید از آنها مطلع باشیم:

 • پیدا کردن لینک ها و صفحه های جدید از وظایف خزنده ها می باشد

خزش (Crawling) وقتی انجام می شود که سایت شما از طریق روبات های خزنده بررسی شود و محتواهای جدید را آنالیز کند. در این باره اصول ثابتی وجود دارد و متخصص سئو باید طوری عمل کند که خزنده ها به سایت جدید دسترسی داشته باشند. خزنده های گوگل یک مسیر را در پی می گیرند و نقشه سایت در این مسیر اثر زیادی دارد.

شما در حال مطالعه مقاله سئو سایت در گرگان هستید

 • صفحات ایندکس شده باید فاکتورهای مفید در رتبه بندی گوگل را داشته باشند.

در هنگامی که روبات های گوگل صفحه جدید را پیدا می کنند، آن صفحه در گوگل ایندکس می شود و از این زمان به بعد صفحه شما در نتایج جستجوی گوگل آورده می شود. توصیه می شود بخش مهم و اصلی سایت ایندکس شود تا دسترسی برای کاربر راحت باشد.

 

 • جذب لینک های معتبر راهکار مفیدی می باشد

شما همواره باید در سایت خود لینک ایجاد کنید، لینک های داخلی و پیوند زدن مهم و کارآمد است اما داشتن لینک های خارجی  (Link Building)  موفقیت های بیشتری را برای سئو به وجود می آورد. داشتن پست های مهم و تولید محتوایی که کاربر را تشویق به نوشتن پاسخ کند، در بهبود عملکرد سایت شما تاثیرگذار می باشد. سعی کنید لینک های سایت های معتبر را به دست آورید که اعتبار سایت شما نزد گوگل بالا رود و صفحه شما در رتبه بالاتری در صفحه نتایج آورده شود.

 

 • الگوریتم های گوگل در همواره در حال تغییر می باشند

از اصول سئو تغییر الگوریتم های گوگل می باشد که تاثیر زیادی در پویایی آن دارد. گوگل موتور جستجوی هوشمندی است و در حال حاضر با به کارگیری الگوریتم های متفاوت فضای مناسبی را برای کاربران ایجاد می کند. این محیط پویا و در حال پیشرفت فضای جذابی را برای کاربران به وجود می آورد و مدیران سایت ها برای موفقیت در این فضا تلاش بیشتری می کنند.

شما در حال مطالعه مقاله سئو سایت در گرگان هستید

 • برند سازی در سئو بسیار تاثیرگذار است

برای کسب رتبه بهتر در نتایج گوگل شما ملزم به برندسازی هستید و باید روی برند خود متمرکز شوید تا موتورهای جستجو به شما اهمیت دهند. گوگل برای آنالیز و تشخیص برندهای معتبر الگوریتم هایی را استفاده می کند در نتیجه برندسازی در به دست آوردن رتبه بالاتر و بازدید بیشتر از سایت شما تاثیرگذار می باشد.

 

 • از کلمات کلیدی استفاده کنید

کلمات کلیدی پرطرفدار در زمینه کاری خود را تشخیص دهید تا بتوانید تشخیص دهید کاربران به دنبال چه کلمات کلیدی در وب سایت شما هستند. با استفاده از کلمات کلیدی در معرض دید کاربران قرار خواهید گرفت. استفاده موثر از کلمات کلیدی به شما کمک می کند کاربران خود را بشناسید و رتبه بهتری را در موتورهای جستجو کسب کنید.

 

 •   انتخاب توضیحات متا یا Meta Description باید آگاهانه باشد

استفاده از کلمات کلید مهم و موثر است اما این کار را باید هوشمندانه انجام دهید زیرا استفاده زیاد از کلمات کلیدی ممکن است برای شما مفید واقع نشود. استفاده از کلمات کلیدی و به کار بردن توضیحات ساده به گوگل کمک می کند تا با محتوای صفحه شما آشنا شود و آن را در اختیار کاربر قرار دهد.

انواع الگوریتم های جستجوی گوگل چه مواردی هستند؟

الگوریتم پاندا

الگوریتم پنگوئن

الگوریتم مرغ مگس خوار

الگوریتم پیج لایوت  (Page Layout)

الگوریتم کبوتر

الگوریتم موبایل گدون Mobilegeddon

برای کسی که می خواهد یک وب سایت را مدیریت کند، آشنایی با انواع الگوریتم های گوگل راهی ضروری می باشد. زیرا اگر این قوانین را رعایت نکنید به مرور زمان توسط این حیوانات از دنیای گسترده وب کنار گذاشته خواهید شد.

الگوریتم های گوگل شامل پنگوئن، پاندا و مرغ مگس خوار پیج لایوت و یا کبوتر برای کاربران اینترنتی شناخته شده نمی باشد و مطالبی که روی نت درباره این الگوریتم ها مشاهده می شود بر پایه حدس و گمان است.

شما در حال مطالعه مقاله سئو سایت در گرگان هستید

 • الگوریتم های گوگل چه ویژگی هایی دارند؟

الگوریتم های جدید گوگل رفتارهای کاربران را تحلیل و بررسی می کنند وبا توجه به آنالیز انجام شده نتایج را بهبود می بخشند، یکی از این الگوریتم ها RankBrain می باشد. کاربران وقتی چیزی را در گوگل جستجو می کنند

از نتایج به دست آمده یک یا چند مورد را انتخاب می کنند. گوگل به نتیجه ای که کاربر انتخاب می کند اهمیت بسیاری می دهد. برای نمونه اگر سایتی در رتبه پایینی قرار داشته باشد اما کاربران زیادی آن سایت را انتخاب کنند، گوگل رتبه سایت را بالاتر می آورد. مورد دیگری که برای گوگل اهمیت دارد زمان حضور کاربر در یک سایت می باشد. مدت زمانی که کاربر وارد سایت می شود تا زمانی که مجدد همان جمله را جستجو کند را Dwell Time می گویند.

از توجه شما به این مقاله کمال تشکر را داریم مطمئناً اطلاعات در این زمینه بسیار زیاد می باشد و ما فقط بخشی را برای شما توضیح دادیم، وجود کاستی ها را بر ما ببخشید. امیدواریم مطالب این مقاله برای شما سودمند واقع شود.

مشاوره سئو و تولید محتوا 09120647344

افزایش تعداد ورودی وب سایت شما از گوگل فقط با تولید محتوای هدفمند ممکن است

این یک راهکارقطعی و همیشگی است

امتیاز مقاله:
4.5/5

قیمت های ما به حدی بهینه است که بسیاری از وب سایت و شرکت های همکار تولید محتوای خود را به ما می سپارند.

جهت سفارش تولید محتوا و مشاوره رایگان در مورد استراتژی محتوا با ما در تماس باشید. 

نتیجه صد درصد تضمین شده است 

 

با یک کلیک تماس بگیرید