دیوار گرگان

دیوار گرگان

افزایش تعداد ورودی وب سایت شما از گوگل فقط با تولید محتوای هدفمند ممکن است

این یک راهکارقطعی و همیشگی است

با سلام خدمت خوانندگان عزیز با مقاله ای تحت عنوان دیوار گرگان و خرید فروش اینترنتی و رعایت نکات امنیتی آن با ما همراه باشید.

[stextbox id=’info’ direction=’rtl’]

در این مقاله به سوالات زیر پاسخ داده خواهد شد:

 • سایت دیواروکاربرد آن
 • خرید اینترنتی مطمئن، دغدغه ی مشتریان
 • شناخت یک وبسایت مناسب برای خرید اینترنتی
 • رعایت نکات امنیتی در هنگام خرید اینترنتی

[/stextbox]

دیوار گرگان
دیوار گرگان

سایت دیوار و کاربرد آن:

دیوار امروز همگام با پیشرفت تکنولوژی روز دنیا امکان خرید و فروش وسایل دسته دوم مثل ماشین دسته دوم و دوربین عکاسی دسته دوم و … را از طریق برنامه گوشی یا سایت دیوار فراهم نموده است. این سایت امکان درج انواع آگهی مثل خرید و فروش خودرو، خرید و فروش دوربین عکاسی و غیره را فراهم کرده است.سایت دیوار اولین سایت خرید فروش اینترنتی ایران است که امکان خرید فروش اجناس مختلف مثل پوشاک، غذا و … را به کاربرانش داده است.

سایت دیوار و کاربرد آن:
سایت دیوار و کاربرد آن:

خرید اینترنتی مطمئن، دغدغه مشتریان:

امروزه یکی از مهمترین دغدغه های مشتریان در خرید اینترنتی انجام یک خرید مطمئن می باشد. خیلی از مردم تمایل دارند بجای اینکه خریدشان را در فروشگاه های سطح شهر انجام دهند از اینترنت خرید می کنند. اما به راحتی نمی توان به این فروشگاه های اینترنتی که تعدادشان هم کم نیست اعتماد کرد علی الخصوص که هر روز از اخبار رادیو وتلویزیون خبرهای زیادی از کلاهبردای های اینترنتی دریافت می کنیم.

خرید اینترنتی مطمئن، دغدغه مشتریان:
خرید اینترنتی مطمئن، دغدغه مشتریان:

شناخت یک وبسایت مناسب برای خرید اینترنتی:

 • داشتن راه تماس واقعی جهت خرید اینترنتی مطمئن ضروری می باشد:

یکی از مشکلات فروشگاه های اینترنتی نداشتن راه  تماس برای مشتریان می باشد.اگر به وبسایتی مراجعه کردید شماره تماس و یا آدرسی ارائه نکرده بود بی خیال خرید کردن از این وبسایت شوید.

 • گارانتی نکردن وجه:

یکی دیگر از مشکلات خرید اینترنتی مطمئن این است که کالا و یا خدمت ارائه شده گارانتی نداشته باشد. پیشنهاد می شود اگر کالایی را در بازار می توانید با گارانتی خرید کنید در وبسایتی که بدون گارانتی وجود دارد به هیچ عنوان نخرید.

 • نداشتن درگاه اینترنتی برای پرداخت:

دو راه وجود دارد که بصورت مطمئن پرداخت صورت بگیرد:

 • از طریق درگاه مستقیم بانک که به اشخاص حقوقی جهت پرداخت داده می شود مثل فروشگاه هایی که جواز کسب دارند. آنها زمان پرداخت شما را مستقیم به صفحه بانک متصل می کنند.
 • درگاه غیر مستقیم بانکی که هر کسی صاحب سایت است می تواند داشته باشد. این درگاه از طریق واسطه ها که تمام مجوز را دارند شما را به سایت ههای فروشگاهی وصل می کنند.

در هر دو صورت وقتی وارد درگاه پرداخت می شود آدرس سایت درگاه پرداخت باید با Https شروع شود.

 • دوباره باید بعد از پرداخت به آدرس اصلی سایت برگردید:

وقتی که اینترنتی پرداختی صورت می گیرد باید اتوماتیک از صفحه پرداخت به خود سایت فروشگاه برگردید. اگر چنین اتفاقی نیفتاد باید مبلغ پرداختی به حساب شما بازگردانده شود.

و اگر هم دوباره مشکل اینچنینی پیش آمد پشتیبان سایت باید استرداد مبلغ را به عهده بگیرد.

 • استفاده از کامپیوتر و گوشی همراه شخصی:

برای خرید اینترنتی سعی کنید که حتی الامکان از کامپیوتر و گوشی همراه شخصی استفاده کنید چون ممکن است استفاده از کامپیوترهای کافی نت اطلاعات کارت بانکی شما را بردارند.

 • از کیبورد مجازی استفاده کنید:

حتماً از صفحه کلیدهای مجازی که در صفحه های پرداخت بانکی دوجد دارد برای وارد کردن رمز دوم کارت و cvv2 استفاده نمایید.

 

رعایت نکات امنیتی در هنگام خرید اینترنتی:

 1. شخصی که میخواهید با آن معامله کنید باید از آدرس و شماره تلفن این شخص اطمینان حاصل نمایید تا در زمان برخورد با مشکل بتوانید آنرا به راحتی پیدا کرد.
 2. کالاهایی که میخواهید بخرید را بشناسید.حتما در مورد محصول مورد نظر مطالعه ی کافی داشته باشید و ریز نکات آن و مشخصات دقیق را بدست آورید.
 3. از اطلاعات مربوط به حساب بانکی خود مراقبت نمایید.برای مثال هنگام پرداخت هزینه از طریق اینترنت همیشه آدرس سایت بانک را به دقت شناسایی نمایید تا دچار حمله ی فیشینگ یا سرقت اطلاعات حساب بانکی خود نشوید.
 4. در هنگام پرداخت هزینه از یک سیستم شخصی استفاده نمایید تا از یک سیستم کافینت یا یک شبکه ی وا فای عمومی
 5. همیشه یک کارت با هزینه ی مناسب برای پرداخت های اینترنتی کنار بگذارید.

 

مفهوم خرید و فروش ماشین دسته دوم

مفهوم خرید ماشین دسته دوم این است که این ماشین حداقل 80 کیلومتر کار کرده باشد. معیارهای لازم برای ارزیابی ماشین دسته دوم آن هم به صورت اینترنتی شامل مقدار کارکرد ماشین، سالم بودن از لحاظ ظاهری و بدنه و…  می شود.برای اینکه خریدی مطمئن داشته باشید با رعایت نکات زیر همراه ما باشید تا ایننکات لازم را با هم بررسی نماییم:

فروشنده خوش برخورد در هنگام خرید ماشین دسته دوم

در هنگام خرید ماشین دسته دوم که از طریق سایت های اینترنتی انجام می گیرد باید بدانیم که راننده قبلی ماشین دسته دوم به چه شغلی مشغول بوده  است و تا جایی که که امکاندارد از خود فروشنده ماشین دسته دوم را خریداری کنیم که این یعنی از طریق واسطه ها اقدام به خرید نکنید چون با خرید مستقیم از خود فروشنده می توانید پی ببرید که فروشنده چگونه از ماشین خود مراقبت کرده است. معولا افراد خوش برخورد می توانند فروشنده های های بهتری باشند زیرا با ماشین خود نیز خوش رفتاری داشته اند که این ویژگی ها را در مورد فروش کالاهای سایت های امروز حتما رعایت می کنند.

مدارک مهم برای بررسی در هنگام خرید ماشین دسته دوم

حتماً مطمئن شوید که این مدارک اصلی هستند.بعد از مطمئن شدن از اطلاعات مدارک حتما شماره مورتو ماشین، شماره شاسی ماشین و … با ماشین خریداری شده مطابقت داشته باشد و همچنین مدارک زیر ارائه شود:

 1. سند قانونی ماشین
 2. برگ سبز ماشین
 3. سند کارخانه
 4. برگه ی معاینه ی فنی
 5. کارت خودرو
 6. کارت سوخت
 7. خلافی
 8. بیمه نامه ی شخص ثالث
 9. کارت گارانتی

اگر این نکات در هنگام خرید اینترنتی آن هم ماشین که خیلی پر اهمیت می باشد رعایت نشود ممکن است پیگیری راحت نباشد.

از اینکه تا انتهای مقاله دیوار گرگان با ما همراه بودید متشکریم و امیدواریم از خواندن مقاله دیوار گرگان بهره کافی را برده باشید

مشاوره سئو و تولید محتوا 09120647344

افزایش تعداد ورودی وب سایت شما از گوگل فقط با تولید محتوای هدفمند ممکن است

این یک راهکارقطعی و همیشگی است

امتیاز مقاله:
4.5/5

قیمت های ما به حدی بهینه است که بسیاری از وب سایت و شرکت های همکار تولید محتوای خود را به ما می سپارند.

جهت سفارش تولید محتوا و مشاوره رایگان در مورد استراتژی محتوا با ما در تماس باشید. 

نتیجه صد درصد تضمین شده است 

 

با یک کلیک تماس بگیرید