تولید محتوا برای سایت بالابر

تولید محتوا برای سایت بالابر

افزایش تعداد ورودی وب سایت شما از گوگل فقط با تولید محتوای هدفمند ممکن است

این یک راهکارقطعی و همیشگی است

امروز در این مقاله، به بررسی موضوع تولید محتوا برای سایت بالابر خواهیم پرداخت.

تولید محتوا برای سایت بالابر
تولید محتوا برای سایت بالابر

راهنمای تولید محتوا برای سایت بالابر، این که چه محتوایی برای سایت های تخصصی، پیرامون درج اطلاعات در مورد بالابر به بالا رفتن بازدید از سایت کمک خواهد کرد؟ تولید محتوا در سایت های مختلف؛ از جمله مهم ترین عواملی است که به افزایش بازدید از سایت، بالا رفتن رتبه سایت در موتور های جست و جو گوگل و . . . کمک می کند.

اگر مایل به دریافت مشاوره رایگان در زمینه تولید محتوا هدفمند سایت بالابر هستید می توانید با تیم هشت تماس بگیرید

۰۹۱۲۰۶۴۷۳۴۴

 

 

 

از این رو اطلاع در مورد موضوعاتی که می تواند به موفقیت سایت شما منجر شود، می تواند یک گام شما را، در رسیدن به موفقیت بیشتر، نزدیک تر نماید. در این مقاله هدف توضیح و ارائه نکاتی است که کمک بسیار شایانی به شما خواهد کرد. تا انتها همراه ما باشید.

[stextbox id=’info’ direction=’rtl’]

در ادامه به سوالات زیر پاسخ خواهیم داد:

 • تولید محتوا چیست و فواید تولید محتوا در سایت های مختلف چه می باشد ؟
 • برای تولید محتوا در سایت های تخصصی چه نکاتی باید رعایت شود؟
 • یک سایت بالابر پیرامون چه مواردی بهتر است تولید محتوا کند ؟
 • کاربران به دنبال چه مطالبی در انواع سایت های مختلف می باشند ؟

[/stextbox]

تصور کنید شما یک مغازه برای شروع کسب درآمد و یا هدف های تجاری دیگر اجاره کرده اید؛ تصمیم دارید که بعد از گذشت مدت زمانی، به سودی مشخص برسید. اما در این مغازه هیچ گونه جنس یا کالایی برای عرضه به مشتریان و مراجع کنندگان قرار نداده اید.

یا هر جنس و کالایی را که در آن قرار داده اید، بسیار قدیمی و از مد افتاده باشد. در این صورت قطعا به نتیجه نخواهید نرسید و علاوه بر کسب درآمد، بعد از مدت زمانی خسارت بسیار زیادی به شما وارد شده است.

تولید محتوا در سایت نیز، همان نقش کالا در مغازه را بازی می کند. زمانی که شما سایتی راه اندازی می کنید باید مد نظر داشته باشید که وجود تولید محتوای خوب، غیر تکراری و به روز، گام اصلی رسیدن به موفقیت پیش روی شما می باشد.

در این مقاله، هدف تمرکز بر روی مسائلی است که در سایت های تخصصی بالابر، لازم و کاربردی می باشد. تا انتها با ما همراه شوید با مقاله ی تولید محتوا برای سایت بالابر.

تولید محتوا چیست و فواید تولید محتوا درسایت های مختلف چه می باشد؟

تولید محتوا به معنای ارائه ی یک سری توضیحات و مطالب پیرامون یک موضوع یا موضوعات مشخص است. به عبارت دیگر زمانی که صحبت از تولید محتوا در سایت می شود، هدف تحقیق و نوشتن حول یک موضوعی است که قصد اطلاع رسانی آن موضوع را داریم.

این موضوعات می تواند در محور هر حوزه ای باشد. چه حوزه ی هنری، چه حوزه ی سلامت و درمانی و . . . در همه حال، موضوعاتی مد نظر متخصصان این حوزه قرار می گیرد که در سرچ های گوگل پر طرفدار باشد.

تولید محتوا چیست و فواید تولید محتوا درسایت های مختلف چه می باشد؟
تولید محتوا چیست و فواید تولید محتوا درسایت های مختلف چه می باشد؟

زمانی که شما قصد نوشتن یک مقاله یا به عبارتی تولید محتوا می کنید؛ این نکته ی مهم را باید در نظر داشته باشید که مطالب شما غیر تکراری و به روز باشد. چرا که محتوای تکراری و کپی به راحتی توسط گوگل شاخته شده و علاوه بر فایده برای سایت شما، ضرر بسیار زیادی را به شما وارد خواهد کرد.

هزاران نکته مثبت می توان بیان کرد برای اشتراک گذاری مطالب به روز و مفید در سایت خود؛ اما مهم ترین این فواید:

افزایش بازدید از سایت شما و در نهایت اینکه اجناسی که در سایت خود برای فروش قرار داده اید، بیشتر دیده شود، بالا رفتن رتبه ی شما در گوگل و . . . ؛ بنابراین به جرات می توان یقین داشت که بعد از گذشت مدت زمانی کوتاه، می توانید به صورت رسمی خرید و فروش را در سایت خود آغاز نمایید.

تنها نکته ای که در این خصوص حائز اهمیت است، انتخاب عناوین بسیار کاربردی و پر تقاضا می باشد که روزانه کاربرانی زیادی آن رادر موتورهای جست و جو سرچ می کنند. این عناوین را می توان با روش های گوناگونی به دست آورد.

یکی از این روش ها، استفاده از سایت های مختلف نظیر گوگل ترند می باشد. شما با کمک این سایت می توانید به راحتی عنوان خود را در آن جست و جو کرده و متوجه تعداد بازدیدی که از آن می شود، شوید.

نکته ی بعدی در خصوص تولید محتوای خوب و کاربردی در سایت شما، رعایت نکات ویرایشی، نگارشی و هم چنین سئوی مطلب می باشد. گوگل قوانینی را مشخص کرده که هرچه مطالب به اشتراک گذاشته شده، بیش تر آن قواعد را رعایت کرده باشند؛ رتبه ی بالاتری می گیرند. از این رو توصیه می شود با یک سرچ ساده و خواندن مقالات مربوطه در زمینه ی سئوی سایت، به اطلاعات جامع در این زمینه دسترسی پیدا کنید. همه ی آن ها را تا جایی که ممکن است در مطالب خود به کار ببرید.

برای تولید محتوا در سایت های تخصصی چه نکاتی باید رعایت شود؟

هر متن که به عنوان محتوا در سایت های مختلف بارگذاری می شود، برای اینکه مفید واقع شود باید شامل اجزای زیر باشد:

 • هر محتوا باید تعداد کلمه ای در آن رعایت شود که، بتواند تمام جزئیات اصلی موجود را پوشش دهد.
 • سر تیتر ها باید در آن موضوع به طور پراکنده لحاظ گردد. یا به عبارتی چگالی تعیین شده عنوان اصلی در سایتی مانند سایت بالابر، رعایت گردد.
 • چرایی و لزوم طراحی چنین سایتی ضمن توضیح پیرامون مطالب درج شده، باید در سایت لحاظ شود.
 • ویژگی های اصلی و فرعی کلید واژه یا عنوان اصلی، یکی از بند های مهم و درج شده در متن باید باشد.
 • امکاناتی که فراهم است یا خیر، هم چنین فوایدی که کلید واژه ی مورد نظر شما ممکن است داشته باشد، با توجه به عنوان انتخابی شما، باید در متن شما قرار گرفته شود.
 • مشاغل مناسب و مربوطه پیرامون عنوان اصلی یا کلید واژه، از دیگر بند هایی است که باید به آن توجه لازم را داشته باشید.
 • سایر موارد دلخواه، که در این قسمت باید یک دید کلی نسبت به موضوع خود و هم چنین کلیات قضیه داشته باشید؛ بر حسب تقاضای موجود و هم چنین جامعیت پوشش مطلب، آن ها در محتوای خود درج نمایید.
برای تولید محتوا در سایت های تخصصی چه نکاتی باید رعایت شود؟
برای تولید محتوا در سایت های تخصصی چه نکاتی باید رعایت شود؟

هر سایت با هر کاربری می تواند انواع موضوعات مختلف را پوشش دهد این موضوعات مختلف را در قالب دسته بندی یا مجله آن سایت می تواند به اشتراک بگذارد.

این کار سایت را به یک مرجع کلی برای کاربران، تبدیل می کند.

احتمال اینکه در سرچ های مختلف گوگل، ظاهر شود را بسیار بالا تر خواهد برد. برای مثال برای تولید محتوا در سایت تخصصی بالابر، نیاز نیست که حتما همه ی مطالب موجود در سایت شما اختصاصی، در حوزه ی بالابر ها و آسانسور ها باشد. شما می توانید مطالب پر تقاضا و به روز، در زمینه های مختلف نظیر سلامت، خبری، تبلیغات، مد و فشن، سینما و . . . را نیز، در سایت خود قرار دهید.

در این حالت زمانی که یک کاربر به طور اتفاقی وارد سایت شما می شود؛ اگر مطلب شما برای او جذاب باشد، مشتاق می شود تا مقالات دیگری را نیز بخواند. در نهایت با کلیت سایت شما آشنا شده و زمانی که در آن راستای فعالیت شما به مشکل بر خورد، به یاد شما و حوزه ی کسب و کارتان بیفتد. به همین دلیل است که می گویند در هر سایتی با هر حوزه ی فعالیتی، یک دید کلی در ارتباط با تمام مطالب مختلف داشته باشید و همواره سایت خود را به روز نمایید.

یک سایت بالابر پیرامون چه مواردی بهتر است تولید محتوا کند ؟

یک سایت تخصصی مانند سایت بالا بر را در نظر بگیرید. در گام اول برای تولید محتوا در سایت بالابر چه چیزی به ذهن شما می رسد؟! دنیایی از عنوان، پیش روی خود خواهید داشت که باید در سایت خود به اشتراک بگذارید.

مطالب مختلف از دنیای تکنولوژی، جدیدترین های بازار، قیمت های مختلف و . . . علاوه بر تمامی این مطالب، شما بایستی مقالاتی در زمینه های مختلف نیز، برای بیشتر دیده شدن سایت خود، در آن قرار دهید. اما آن چیزی که در وهله ی اول، بسیار کاربردی تر و با اهمیت تر است، مطالب زیر می باشد. که باید در هر سایت تخصصی بالابر به آن پرداخته شود:

یک سایت بالابر پیرامون چه مواردی بهتر است تولید محتوا کند ؟
یک سایت بالابر پیرامون چه مواردی بهتر است تولید محتوا کند ؟

توضیح کلی در خصوص بالابر ها و نحوه ی کاربرد آن ها در نقاط مختلف و مکان های خارجی.

دسته بندی های بالا بر ها و توضیح پیرامون هر دسته بندی.

معرفی انواع مختلف بالابر های موجود به طور جداگانه و اختصاصی یک بخش، به تحلیل و بررسی عملکرد بالابرها.

تجهیزات جانبی مربوط به آن ها و توضیح و بسط کلی این تجهیزات.

قطعات استفاده شده در بالابر ها و یک شرح و بسط کلی در خصوص کشور ها و برند های سازنده ی این قطعات. هم چنین پیشنهاد با کیفیت ترین نوع قطعات موجود در بازار.

فواید هر کدام از انواع بالابر ها و هم چنین نکات منفی که ممکن است داشته باشد.

ارائه یک لیستی از بهترین های بازار، پر تقاضاترین ها و قیمت هر کدام از آن ها؛ در نهایت شرایط پس از فروشی که هر شرکتی از انواع این کالا ها، در کشور دارا می باشد.

مقایسه ی چند برند از پر طرفدار ترین بالابر ها با یکدیگر و ارائه ی نکات تکمیلی در آن خصوص.

توضیح پیرامون کالا های مرتبط و نزدیک به بالابر ها مانند انواع آسانسور ها، پله های برقی، آسان رو ها و . . .

ارائه ی عکس های مربوط و مرتبط با حوزه ی اصلی سایت در صفحات اصلی و اولیه سایت شما.

در خواست کردن از مراجعه کنندگان سایت، به بازدید از دیگر مطالب سایتتان و شرکت در نظر سنجی ها.

نوشتن پیرامون مطالب دیگر، بسط و گسترش سایت خود با انواع موضوعات مختلف.

در هر صورت توجه داشته باشید که مطالب موجود در سایت های دیگر را کپی نکنید و خودتان در نوشتن و تولید محتوا های مربوطه، دخیل باشید. حتما دنیای روز تکنولوژی را دنبال کنید و جدید ترین تکنولوژی ها را در سایت خود قرار دهید. تسلط به زبان انگلیسی در حدی که بتوانید از مطالب و مراجع انگلیسی در این راه بهره ببرید نیز کمک شایانی به شما خواهد کرد.

کاربران به دنبال چه مطالبی در انواع سایت های مختلف می باشند ؟

همه ی کاربران به دنبال مطالبی هستند که تا حد زیادی جامعیت عنوان را پوشش دهد. هزاران کاربر همزمان ممکن است یک موضوع را جست و جو کنند. در وهله ی اول به سایت هایی که در بالای جست و جو ظاهر شده اند، مراجعه می کنند

و اگر جواب مد نظر خود را از آن سایت ها نگیرند وارد بقیه ی سایت ها در صفحات دیگر می شوند. زمانی که شما یک مطلب غیر تکراری و جامع را در سایت خود قرار می دهید، شانس ماندن کاربر و مطالعه ی مطلب خود را، بسیار افزایش خواهید داد.

کاربران به دنبال چه مطالبی در انواع سایت های مختلف می باشند ؟
کاربران به دنبال چه مطالبی در انواع سایت های مختلف می باشند ؟

همین امر باعث کم کم بالا رفتن رتبه ی سایت شما، خواهد شد. از طرف دیگر کاربران دنبال مطالبی هستند که موضوع را به زبان ساده و بی طرف بیان کرده باشد. لذا از جبهه گیری در بیان مطلب جدا خودداری نمایید. وجود عکس های خوب که بتواند نیاز کاربران را پاسخگو باشد نیز، از دیگر نکاتی است که رعایت آن، مخاطب را جذب موضوعات سایتتان خواهد کرد.

و در پایان سخن :

تولید محتوا در سایت بالابر از مهم ترین و اساسی ترین کارهایی است که اگر به درستی و اصولی صورت پذیرد، منجر به موفقیت سایت شما و شما خواهد شد. لذا آن را جدی بگیرید و سایت خود را تنها معطوف به یک موضوع در حوزه ی بالابر و تجهیزات آن حوزه نکنید.

و در پایان سخن :
و در پایان سخن :

همه ی دسته بندی ها را در سایت خود لحاظ کرده و جدید ترین اخبار روز را در هر حوزه ای، در اختیار مخاطبان خود قرار دهید. همین امر باعث خواهد شد بعد از گذشت مدت زمانی، نتیجه ی مطلوب را از سایت خود بگیرید. ممنونیم که تا انتها با ما بودید.

مشاوره سئو و تولید محتوا 09120647344

افزایش تعداد ورودی وب سایت شما از گوگل فقط با تولید محتوای هدفمند ممکن است

این یک راهکارقطعی و همیشگی است

امتیاز مقاله:
4.5/5

قیمت های ما به حدی بهینه است که بسیاری از وب سایت و شرکت های همکار تولید محتوای خود را به ما می سپارند.

جهت سفارش تولید محتوا و مشاوره رایگان در مورد استراتژی محتوا با ما در تماس باشید. 

نتیجه صد درصد تضمین شده است 

 

با یک کلیک تماس بگیرید