افزونه میلستر

افزونه میلستر

افزایش تعداد ورودی وب سایت شما از گوگل فقط با تولید محتوای هدفمند ممکن است

این یک راهکارقطعی و همیشگی است

در این مقاله سعی داریم به معرفی و بررسی افزونه میلستر بپردازیم.

[stextbox id=’info’ direction=’rtl’]

در ادامه به سوالات زیر پاسخ می دهیم

ورد پرس چیست ؟

افزونه های ورد پرس کدام ها هستند و هر یک چه کاربرد هایی دارند؟

افزونه ی میلستر چیست و چه کاربردی دارد؟

افزونه ی میلستر چه خصوصیات و امکاناتی دارد؟

[/stextbox]

افزونه میلستر
افزونه میلستر

ورد پرس چیست ؟

همان طور که می دانید برای داشتن یک وبلاگ و یا وب سایت نیازمند داشته یک برنامه نویس مجرب هستید تا بتوانید جزییات مورد نظرتان را در وب سایت خود اعمال کنید. خب این کار هم سخت و زمان بر است و به مختصص در زمینه ی برنامه نویسی نیاز دارد و هم این که باید برای ان هزینه ی زیادی کنار گذاشته شود. پس تکیف چیست؟ در این جا می خواهیم یک سیستم را به شما معرفی کنیم تا به کمک ان بتوانید بدون نیاز به مواردی که نام برده شد وب سایت خود را با تمام جزییات و امکانات و حتی بیشتر برای خود داشته باشید.

در این سیستم کار به نوعی انجام می شود که شما دیگر نیازی به برنامه نویسی نداشته باشید. این سیستم چه سیستمی است؟ این سیستم ورد پرس نام دارد. یک سیستم مدیریت محتوا به نام CMS. ورد پرس امکانات متعددی دارد که به شما امکان تعیین ظاهر وب سایت، فونت مورد استفاده، ارسال ایمیل خودکار و مدیریت محتواهای وب سایت خود و خیلی کار های دیگر را می دهد.

سیستم ورد پرس دارای افزونه های مختلفی می باشد که به کمک ان ها شرایط و امکان انجام فعالیت های مختلف را فراهم می کند. بسیاری از این افزونه ها رایگان هستند و شما هیچ مبلغی را برای ان ها پرداخت نمی کنید. از افزونه های مختلف برای اضافه کردن امکانات و ابزارهای مختلف به وب سایت ورد پرسی استفاده می شود.

افزونه های ورد پرس کدام ها هستند و هر یک چه کاربرد هایی دارند؟

همان طور که پیش تر به ان اشاره کردیم ورد پرس به کمک شما می اید تا در زمان و هزینه ی خود صرفه جویی کرده و بدون نیاز به برنامه نویسی اقدام به داشتن یک وب سایت با جزییات و امکانات مورد نظر خود کنید. همین طور گفتیم که ورد پرس یک سیستم است و دارای افزونه های مختلفی که بسیاری از ان ها رایگان هستند در نتیجه هزینه ای برای داشتن و استفاده کردن از ان ها پرداخت نمی کنید. از جمله افزونه های ورد پرس که رایگان هستند می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • افزونه ی Edit Author Slug
 • افزونه ی Woo Torob
 • افزونه ی Advanced scrollbar
 • افزونه ی Image Hover Effects Block For Gutenberg
 • افزونه ی Dokan
 • افزونه ی Mailchimp for WordPress
 • افزونه ی WP Telegram
 • افزونه ی Simple States Blog
 • افزونه ی Simple Comment Editing
 • افزونه ی Image Watermark
 • افزونه ی  Elementor
 • افزونه ی Contactform7
 • افزونه ی YoastSEO
 • افزونه ی Akismet Anti-Spam
 • افزونه ی Mailster
 • و …

 

 افزونه ی میلستر چیست و چه کاربردی دارد؟

همان طور که می دانید امروزه تبلیغات و تجارت الکترونیک بسیار حائز اهمیت هستند. ترفند ها، تکنیک ها و راهکار های متنوعی برای بهبود وضعیت کسب و کار از طرق مختلفی چون ایمیلینگ و تبلیغات وجود دارد. در واقع ایمیل می تواند راهی باشد برای بازاریابی و تبلیغات، فروش اینترنتی و آنلاین، معرفی محصولات و خدمات، برندینگ و هم چنین صرفه جویی در زمان.

همان طور که می دانید ورد پرس افزونه های متنوعی دارد که بسیاری از ان ها رایگان هستند. این افزونه ها امکانات متعددی را در اختیار ما قرار می دهند و هر یک قسمتی از نیاز وب سایت و کسب و کار الکترونیک ما را بر طرف می کنند. در واقع موفقیت در تجارت الکترونیک به میزان زیادی بسته به شناختن و به کار بستن تکنیک ها و ابزار های مناسب است.

 افزونه ی میلستر چیست و چه کاربردی دارد؟
افزونه ی میلستر چیست و چه کاربردی دارد؟

افزونه خبرنامه

یکی از افزونه هایی که می توان از ان در زمینه ی ایمیلینگ بهره برد میلستر Msilster یا افزونه خبرنامه می باشد. می توان این افزونه را جامع ترین افزونه ی خبرنامه سیستم ورد پرس دانست. افزونه میلستر ویژگی ها، امکانات و ابزارهای مختلفی دارد که به شما حتما کمک خواهند کرد.

به عبارت دیگر افزونه ی میلستر پنل تنظیمات حرفه ای و قوی دارد که می تواند به وسیله ی ان امار مختلف را به صورت دقیق نمایش دهد. منظور از امار در این جا تعداد مطالب خوانده شده، ارسال شده و رسیده، کلیک ها و غیره می باشد.

هم چنین اقدامات لازم جهت گروه بندی کاربران، ایمیل ها، جلوگیری از اسپم شدن ایمیل ها و غیره را نیز می توان به کمک این افزونه داشت. به نوعی این افزونه با در اختیار قرار دادن امکانات و ابزار هایی در حوزه ی ایمیل مارکتینگ Email Marketing مورد استفاده قرار می گیرد.

برای فعال سازی این افزونه مانند سایر افزونه ها باید در ابتدا ان را نصب و فعال سازی کنید سپس از منوی راهنمای ان وارد قسمت تنظیمات شده و اطلاعات و مواردی که می خواهید تغییر یا وارد کنید. در واقع مواردی را که می خواهید برای این افزونه تعریف کرده و در نهایت تنظیمات انجام شده را ذخیره کنید.

افزونه ی میلستر چه خصوصیات و امکاناتی دارد؟

افزونه ی میلستر یکی از افزونه های ورد پرس می باشد که در زمینه ی ایمیلینگ موثر است. در ادامه به برخی از خصوصیات و امکانات این افزونه اشاره خواهیم کرد. از امکانات و ابزار های افزونه ی میلستر می توان به امکان پاسخ خودکار، امکان دسترسی به فرم های عضویت بدون محدودیت، امکان اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی، نصب وب برای هر خبرنامه ای، زمان بندی برای کمپین ها،

افزونه ی میلستر چه خصوصیات و امکاناتی دارد؟
افزونه ی میلستر چه خصوصیات و امکاناتی دارد؟

امکان نمایش کشور ها و شهر های کاربران، امکان استفاده از ویرایشگر دیداری ، امکان انتخاب رنگ بندی های متنوع، امکان استفاده از تگ های مختلف و متنوع، استفاده از کد کوتاه در خبرنامه ها، پشتیبانی از رنگ بک گراند، پشتیبانی از رونویس، امکان استفاده در ابزار های ستون های کناری، فارسی بودن،

امکان تست ایمیل، پشتیبانی از Gmail و DomainKeys  پشتیبانی از رتینا و SMTP ، سازگاری با افزونه های دیگری چون simple signup،  ARMember،  Ad Plus List Building Popup،  Coming Soon And Maintenance Mode،  multi Events Subscription pop،  FormCraft Form builder،  ConvertPlug،  ARForms  و …اشاره کرد.

 

مشاوره سئو و تولید محتوا 09120647344

افزایش تعداد ورودی وب سایت شما از گوگل فقط با تولید محتوای هدفمند ممکن است

این یک راهکارقطعی و همیشگی است

امتیاز مقاله:
4.5/5

قیمت های ما به حدی بهینه است که بسیاری از وب سایت و شرکت های همکار تولید محتوای خود را به ما می سپارند.

جهت سفارش تولید محتوا و مشاوره رایگان در مورد استراتژی محتوا با ما در تماس باشید. 

نتیجه صد درصد تضمین شده است 

 

با یک کلیک تماس بگیرید