استخدام نویسنده

استخدام نویسنده

افزایش تعداد ورودی وب سایت شما از گوگل فقط با تولید محتوای هدفمند ممکن است

این یک راهکارقطعی و همیشگی است

در این مقاله قصد داریم به موضوع استخدام نویسنده بپردازیم. در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

اگر شما تولید کننده محتوا هستید می توانید به تیم هشت ایمیل بزنید و از این طریق با ما همکاری کنید و همچنین اگر به دنبال تولید کننده محتوا می گردید تیم هشت در خدمت شماست.

برای دریافت مشاوره رایگان در زمینه تولید محتوا هدفمند می توانید با تیم هشت تماس بگیرید. این نکته را در نظر داشته باشید که سفارش تولید محتوا در تیم هشت صد در صد تضمین شده است. به این معنی که اگر محتوای تولید شده توسط تیم هشت باعث افزایش ورودی ارگانیک سایت شما نشد، ما از شما هیچ پولی دریافت نمی کنیم!

۰۹۱۲۰۶۴۷۳۴۴

استخدام نویسنده
استخدام نویسنده

شاید شما هم آگهی های بسیاری را برای استخدام نویسنده دیده باشید ، اما تعریف استخدام نویسنده سایت با نویسنده های معمولی بسیار متفاوت است. منظور از استخدام نویسنده سایت این است که فردی خلاق با تسلط به حوزه محتوا گذاری اقدام به درج مطالبی با موضوعات مشخص برای یک وب سایت یا شبکه های اجتماعی مربوط به آن کند. این فرد نیز میتواند قابلیت های بیشماری داشته باشد و به عنوان یک نویسنده موفق استخدام شود. ما در این مطلب قصد داریم به صورت مفصل به موضوع استخدام نویسندگی سایت بپردازیم.

[stextbox id=’info’ direction=’rtl’]

در ادامه به سوالات زیر پاسخ می دهیم:

  • نویسنده سایت کیست؟
  • برای استخدام نویسنده سایت باید چه مهارت هایی داشته باشیم؟
  • شرایط کاری برای نویسندگان سایت چیست؟

[/stextbox]

 

 

نویسنده سایت کیست ؟

تعریف نویسندگی با نویسندگی سایت متفاوت است ، نویسنده سایت لزوما نباید یک نویسنده رمان یا کتاب های علمی باشد ، نویسندگان سایت با توجه به موضوعاتی که به آنها داده میشود ، در اینترنت و منابع اثبات شده ای به دنبال موضوع مد نظر گشته و میتوانند با استفاده از خلاقیت یک مطلب جذاب و با کیفیت تولید کنند ، نویسندگان سایت علاوه بر مهارت ادبی و نوشتاری بهتر از مهارت های کار با اینترنت ، سرچ ، و بارگذاری مطالب در سایت ها آشنایی داشته باشند. در ادامه بیشتر به مهارت های لازم یک نویسنده سایت میپردازیم.

نویسنده سایت کیست ؟
نویسنده سایت کیست ؟

 

برای استخدام نویسنده سایت باید چه مهارت هایی داشته باشیم؟

نویسندگان سایت همانطور که در بالا ذکر شد بهتر از دارای قابلیت های دیگری نیز باشند ، از قبیل این قابلیت ها میتوان به :

توانایی سرچ :

یک نویسنده باید توانایی سرچ درباره موضوعاتی که در اختیارش قرار میگیرد را داشته باشد و نباید فقط به دانسته ها و علم خود تکیه کند ، استفاده از منابع دیگر و نقل قول هایی از سایت های دیگر میتواند به محتوای شما اعتبار ببخشد.

خلاقیت :

داشتن خلاقیت یکی از ملزومات یک نویسنده سایت است ، نویسنده دارای خلاقیت میتواند حتی از مطالب بی اعتبار و تکراری ، یک مطلب جذاب و با کیفیت تولید کند.

بارگذاری مطلب :

از آنجایی که شما نویسنده یک وب سایت هستید ، باید توانایی درج مطلب و بارگذاری مطالب خود به بهترین شکل و آرایش را در وب سایت یا وبلاگ مد نظر داشته باشید ، کار با مدیریت سایت ها بسیار مهم است و باید سعی کنید مطالب شما بدون هیچ گونه مطلب تکراری کاملا جذاب و جدید به نظر برسد.

سئو مطالب :

نویسنده سایت که عموما مدیریت یک سایت را بر عهده میگیرد ، بهتر است با سئو وب سایت ها و مطالب سئو شده آشنایی داشته باشد. سئو به معنای بهینه سازی مطالب برای موتورهای جست و جویی از قبیل گوگل میباشد ، نویسنده سایت باید با استراتژی های تولید یک محتوای بهینه سازی شده آشنایی داشته و بتواند مطلبی مفیدی برای موتورهای جست و جو تولید کند.

سئو مطالب
سئو مطالب

استفاده از کلمات کلیدی :

در بهینه سازی سایت باید بتوانید کلمات کلیدی پر سرچ را یافته و در مطالب خود از آنها استفاده کنید ، استفاده مناسب و بجا از کلمات کلیدی باعث خواهد شد مطلب شما جز صفحات اول گوگل باشد و بازدید بسیاری از آن شود ، یا حتی مطلب شما به عنوان منبعی مفید جایگاه خود را پیدا کند.

سئو درون صفحه :

سئو درون صفحه زیر مجموعه ای از سئو وب سایت هاست به این معنا که مطلب تولیدی شما باید دارای قابلیت های یک مطلب سئو شده را داشته باشد ، نوع چیدمان مطلب ، بهینه سازی عکس های مطلب ، رعایت طول مطالب و پاراگراف ها از نمونه کارهای مورد انتظار یک نویسنده سایت میباشد.

سئو درون صفحه
سئو درون صفحه

تسلط به زبان های خارجی :

برای وب سایت های تخصصی در یک حوزه بسیار مهم است که فرد نویسنده بتواند از منابع خارجی مطالب جدید و با کیفیت را تولید کند ، مثلا وب سایت های پزشکی یا دیگر وب سایت های تخصصی نیازمند افرادی هستند که بتوانند با استفاده از تسلط به زبان های دیگر ، به روزترین مطالب حوزه کاری خود را شناخته و ایجاد کنند. آشنایی نسبی با زبان و ترجمه مقالات دیگر یکی از امتیازهای مثبت یک نویسنده سایت موفق به شما میرود.

 

شرایط کاری برای نویسندگان سایت چیست؟

این روزها دیگر حتما لازم نیست برای انجام کار به محل کار رفته و کارهای خود را انجام دهید ، استخدام نویسنده سایت بیشتر در قالب دورکاری بوده و در منزل هم میتوانید کارهای خود را انجام و تحویل دهید ، از آنجایی که شما با یک وب سایت طرف هستید ، از طریق پنل مدیریتی سایت میتوانید مطالب خود را درج و ویرایش کنید.

البته استخدام نویسنده سایت به صورت حضوری نیز ممکن است ، فروشگاه های اینترنتی بیشتر تمایل به استخدام نویسنده های حضوری کنند ، شرایط نویسندگی برای کالا یا محصولات با مقالات دیگر در اینترنت کاملا تفاوت دارد.

شرایط کاری برای نویسندگان سایت چیست؟
شرایط کاری برای نویسندگان سایت چیست؟

در فروشگاه های اینترنتی فرد باید فقط در حوزه کاری و محصولات سایت خود مطالب را تولید کند ، اما در وب سایت های خبری یا علمی حوزه سرچ بسیار گسترده تر خواهد شد ، حتی شما در اینگونه وب سایت ها میتوانید صاحب سبک شوید و به راحتی به عنوان منبعی معتبر در دنیای اینترنت شناخته شوید.

البته شرایط کاری هر نویسنده سایت میتواند به کلی با نویسندگی وب سایتی دیگر متفاوت باشد ، صاحبان وب سایت ها با توجه به نیاز سایت خود و تخصصی که در حوزه کاری خود انتظار دارند ، شرایط کاری خود را بیان میکنند ، اگر شما علاوه بر نویسندگی به مباحث سئو و زبان های خارجی مسلط باشید ، به عنوان یک گزینه مناسب برای تولید محتواهای علمی و تخصصی شناخته خواهید شد.

 

جمع بندی مطلب

نویسندگان سایت بسیار مهم است که توانایی کار با اینترنت را داشته باشند و سعی کنند بهترین مطلب خود را نوشته و در اختیار کاربران علاقه مند خود تحویل دهند.

استخدام نویسنده سایت بیشتر در قالب دورکاری ( انجام کار در منزل) است و میتواند به عنوان شغل دوم مطرح شود. استخدام در وب سایت ها بیشتر با توجه به حوزه تخصصی شما و موضوع سایت انجام میشود ، پیشنهاد میشود افرادی که دارای تخصص در موضوع سایت نبوده هرگز اقدام به تولید مطالب نکنند.

مشاوره سئو و تولید محتوا 09120647344

افزایش تعداد ورودی وب سایت شما از گوگل فقط با تولید محتوای هدفمند ممکن است

این یک راهکارقطعی و همیشگی است

امتیاز مقاله:
4.5/5

قیمت های ما به حدی بهینه است که بسیاری از وب سایت و شرکت های همکار تولید محتوای خود را به ما می سپارند.

جهت سفارش تولید محتوا و مشاوره رایگان در مورد استراتژی محتوا با ما در تماس باشید. 

نتیجه صد درصد تضمین شده است 

 

با یک کلیک تماس بگیرید