آیا ایمیل مارکتینگ در آینده منسوخ خواهد شد؟

آیا ایمیل مارکتینگ در آینده منسوخ خواهد شد؟
تیم هشت بزرگترین تیم
در ایران

امروز در خدمت شما هستیم با بررسی آیا ایمیل مارکتینگ در آینده منسوخ خواهد شد؟

آیا شما فکر میکنید که ایمیل مارکتینگ در آینده منسوخ خواهد شد و یا دیگر مورد توجه قرار نمیگیرد ویا حتی توجه وب‌سایت‌ها به آن کم می شود؟

عمر شبکه های اجتماعی

هر شبکه اجتماعی و یا رسانه‌ای که فراگیر می شود عمر مخصوص به خود را دارد، به عنوان مثال برای مدتی فیسبوک طرفداران پر و پا قرص خود را داشت، بعد از مدتی تلگرام و در حال حاضر شبکه اجتماعی اینستاگرام و شاید هم در آینده اسنپ چت.اما عمر ایمیل مارکتینگ هرگز تمام نشده است.

در واقع ممکن است رسانه‌ها و شبکه اجتماعی افراد تغییر ‌کند اما از آنجا که ایمیل هر شخصی در طول زندگی‌اش معمولا ثابت است، ایمیل مارکتینگ نیز هرگز منسوخ نمی شود.

خیلی ها ایمیل مارکتینگ را ارسال ایمیل های فراوان و بدون هدف می پندارند. در واقع همین افراد هستند که ایمیل مارکتینگ را قبول ندارند.

در صورتی که هر شخصی زمانی در بازاریابی ایمیلی به موفقیت می رسد که ایمیل های کاملا هدفمند ارسال کند نه اینکه به انبوهی از افرادی که نه آن ها شما را ، و نه شما آن ها را می شناسید ،ایمیل ارسال کنید.

 

وضعیت ایمیل مارکتینگ در ایران چگونه است

آیا ایمیل مارکتینگ در ایران مرده است؟ شاید شما نیز از آن دسته افرادی باشید که ایمیل مارکتینگ را قبول نداشته باشید و تصور میکنید دیگر ایمیل مارکتینگ در ایران جواب نمی دهد یا اینکه کلا منسوخ شده باشد.

علت اینکه بسیاری تصور می کنند که بازاریابی ایمیلی در ایران دیگر جوابگو نیست این است که فکر می کنند کسی دیگر به سراغ ایمیلش نمی رود!

خیلی ها بر این باور هستند که با وجود شبکه های اجتماعی تلگرام و اینستاگرام دیگر کسی به سراغ ایمیلش نخواهد رفت اما این اصلا منطقی نیست که چون تلگرام بسیار محبوب است و همه چیز در آن به وفور یافت می شود، به این خاطر افراد دیگر ایمیلشان را چک نمی کنند  باید گفت که ایمیل مارکتینگ نه تنها در ایران نمرده است بلکه نیاز اصلی هر کسب و کار اینترنتی در دنیا است.

جهت دریافت مشاوره در زمینه پیشبرد وب سایت خود و ارائه روش های عملی در زمینه تولید محتوای هدفمند با ما در تماس باشید.

۰۹۱۲۰۶۴۷۳۴۴

تیم هشت

خواندن این مطالب به شما توصیه می شود
دوره MBA دانشگاه اصفهان در این مقاله ما ابتدا مختصری دوره ی MBA را تعریف میکنیم سپس به معرفی دوره ی MBA در دانشگاه اصفهان می پردازیم .  تعریف دوره ی MBA  : مدیریت MBA برگرف...
مدیریت نیروی انسانی کتاب ما در طراحی این مقاله قصد داریم شما مخاطبان محترم را با کتاب مدیریت نیروی انسانی آشنا کنیم. برای دریافت اطلاعات بیشتر پیشنهاد می کنیم حتما مقاله ما را...
دوره MBA در مشهد در این مقاله میخواهیم به موضوع دوره های MBA در مشهد بپردازیم: MBA چیست؟ دوره مدیریت MBA از نمونه دوره ها ی آموزشی مدیریتی پردر آمد سال های قبل است. ...
آموزش تولید محتوا و کپی رایتینگ – از این جا ... بله درست است! برای آموزش تولید محتوا و کپی رایتینگ - از این جا شروع کنید! اما کجا ؟ و چرا؟ خوب بدیهیست که باید ابتدا مهم ترین بخش کار را فرا بگی...

مشاوره سئو و تولید محتوا

09120647344

جهت سفارش تولید محتوا و مشاوره رایگان در مورد استراتژی محتوا با ما در تماس باشید.