آموزش ساخت سایت مپ برای وردپرس

آموزش ساخت سایت مپ برای وردپرس

افزایش تعداد ورودی وب سایت شما از گوگل فقط ممکن است

این یک است

امروز در خدمت شما هستیم با آموزش ساخت سایت مپ برای وردپرس

سایت مپ

دارای صحفه ی XML می باشد و به کمک آن می توانید صفحات خود را به صورت لینک در آورید، و به صورت نوشته، برگه، رسانه، تگ تقسیم بندی کنید. تا با وارد کردن در موتورهای جستجو سایت شما مورد تحلیل قرار بگیرد

و با استفاده از راهنمای سایت وردپرس که به صورت xml ساخته می شود، بهتر سایت شما را ایندکس کند، زیرا با اشتراک گذاری صفحه ی خود بی درنگ راهنمای سایت وردپرس شما به روز شده و لینک در راهنمای  xml سایت جا می گیرد.

آموزش ساخت سایت مپ در وردپرس

ساخت سایت مپ وردپرس با استفاده از افزونه  yoast seo به وجود می آید ، که با استفاده از آن برای ساخت راهنمای سایت بی نیاز می شوید.

قصد ما در این مقاله آموزش و معرفی افزونه Google XML Sitemaps می باشد و با کمک این افزونه به راحتی میتوانید برای ساخت راهنمای سایت خود اقدام کنید.

افزونه ی  Google XML Sitemaps یکی از پر کاربردترین افزونه در افزونه های وردپرس می باشد که در طراحی سایت مپ نیز مورد استفاده است و چیزی حدود 2 میلیون راه اندازی داشته و امتیازی نزدیک به4.9 را کسب کرده است.

برای استفاده از این افزونه در اولین قدم باید افزونه ی Google XML Sitemaps راه اندازی کرده و سپس با تحقیق آموزش و کارایی های آن را یاد بگیرید.

بعد از راه اندازی آن را فعال کنید، در صفحه ی باز شده منویی با نام XML-Sitemap در قسمت تنظیمات وردپرس پیشخوان افزوده شده روی آن کلیک کرده تا به صفحه ی تنظیمات افزونه ساخت سایت مپ در وردپرس وارد شوید.

Notify Google about updates of your Blog: فعال کردن این عبارت باعث می شود شما هر بار که نوشته ایی را به اشتراک می گذارید یک نوتیفیکیشن برای موتور جستجوی گوگل فرستاده شود و آن را از نوشته ی جدید شما باخبر کرده و نوشته را ایندکس کنید.

[stextbox id=’info’ direction=’rtl’]

جهت دریافت مشاوره در زمینه پیشبرد وب سایت خود و ارائه روش های عملی در زمینه تولید محتوای هدفمند با ما در تماس باشید.

09120647344

تیم هشت

[/stextbox]

مشاوره سئو و تولید محتوا

افزایش تعداد ورودی وب سایت شما از گوگل فقط ممکن است

این یک است

امتیاز مقاله:
4.5/5

قیمت های ما به حدی بهینه است که بسیاری از وب سایت و شرکت های همکار تولید محتوای خود را به ما می سپارند.

جهت سفارش تولید محتوا و مشاوره رایگان در مورد استراتژی محتوا با ما در تماس باشید. 

نتیجه صد درصد تضمین شده است 

 

Call Now Buttonبا یک کلیک تماس بگیرید