آزموده کاران

آزموده کاران

افزایش تعداد ورودی وب سایت شما از گوگل فقط با تولید محتوای هدفمند ممکن است

این یک راهکارقطعی و همیشگی است

موسسه حسابرسی آزموده کاران یکی از موسسه هایی است که در رشته حسابداری فعالیت می کند ، رشته ای که افتتاحیه و اختتامیه تمام حساب کتاب ها است و ترازش باید همیشه موزون باشد و موجودی ها و مطالباتش باید بدون اشکال باشد .در دنیای امروز هنر نظم بخشیدن به ساختارهای ناممکن و نا متقارن ارزشی بسیار دارد پس حسابدارو حسابرس از اهمیت بالا برخوردا هستند

 

[stextbox id=’info’ direction=’rtl’]

در این مقاله سعی شده است به سوالاتی در خصوص حسابرس و کارهایی که انجام می دهند پاسخ مناسب داده شود :

1: موسسه حسابرسی آزموده کاران چیست و چه دوره هایی دارد ؟

2: حسابدار  به چه معنی می باشد ؟

3: موسسه آزموده کاران در زمینه حسابرسی چه خدماتی را انجام می دهد ؟

4:آیا برای ثبت موسسه حسابرسی ، نیاز به اخذ مجوز است؟

[/stextbox]

 

آزموده کاران
آزموده کاران

1: موسسه حسابرسی آزموده کاران چیست و چه دوره هایی دارد ؟

موسسه حسابرسی آزموده کاران یکی از اولین مراکز حسابرسی در شهر کاشان می باشد این موسسه در سال 1382به ثبت رسیده است . این مرکز به جهت کارهای حسابداری و حسابرسی و انجام تمام خدمات مالی و هزینه ها در شرکت ها و نهاد های مختلف در شهر کاشان را  فعالیت می کند .موسسه حسابرسی آزموده کاران بعد از ثبت مرکز اقدام به گرفتن مجوز های مختلف برای ارائه بهترین کار ها در شرکت خود نموده است تا بتواند در تمام زمینه ها ی حسابرسی تلاش  داشته باشد . به چند مورد اشاره می کنیم :

1: موسسه حسابرسی آزموده کاران چیست و چه دوره هایی دارد ؟
  • دوره های آموزشی :این موسسه بعد از مجوز های مربوط به دوره های یادگیری از سازمان فنی حرفه ای اقدام به برگزاری دوره های اموزشی مخصوص رشته های حسابداری نموده است ، دوره هایی همچون حسابداری ، حسابرسی ، تنظیم اسناد می توان اشاره کرد .
  • مشاوره های مالیاتی و مالی : در موسسه حسابرسی آزموده کاران سعی شده است به افرادی که نیاز به مشاوره در زمینه های مدیریتی ، وام ها ، پیش بینی بودجه ، هزینه و حسابرسی شرکت ها و صنایع مختلف داشته باشند .راهنمایی کامل را انجام می دهند .
  • حسابرسی : تیم و اعضای مرکز آزموده کاران خدمات کامل و درست را در زمینه های حسابرسی به افراد ارائه می کند و با توجه به علم و تخصص و مهارت هایی که اعضای موسسه دارند ، میتوانند حسابرسی هر نوع شرکت و سازمان را با هرنوع سختی و پیچیدگی به انجام برسانند .
  • از دیگر خدمات موسسه : ارائه خدمات به صورت تخصصی و با کیفیت در زمینه حسابرسی و حسابداری .آموزش به افراد به صورت کامل و تخصصی که در پایان دوره در زمینه حسابداری وارد شده باشند .

 

 

2: حسابدار به چه معنی می باشد ؟

رشته حسابداری ، مدیریت مالی، یکی از رشته های دانشگاهی است که دانشجویان زیادی به این رشته علاقه دارند ، رشته ای که از پول ساز ترین رشته های دانشگاه به شمار می آید که در مقطع دکترا در داخل و خارج کشور می توان ادامه تحصیل داد .

در زمینه حسابداری دانشی وجود دارد به نام اکانتینگ که به دانشجویان یاری می کند به هزینه های کار مورد نظر رسیدگی کند و دخل و خرج را باهم  یکسان کند . حسابداری می تواند به همه در همه ی امور کمک کند تنها مختص به شرکت ها و اقتصادگران  نیست .

هرکسی در زندگی نیاز دارد در خصوص اقتصاد و حسابرسی چیزی بلد باشد تا در دنیای امروز کلاه سرش نرود .حال برای شرکت ها و موسسه های مختلف نیاز است مجموعه ای مستقل برای کارهای حسابداری و حسابرسی شرکت و هزینه های مربوط داشته باشند تا شرکت ها از نظر مالی دچار مشکل نشوند .

از موسسه های بزرگ و مشهور جهان که از برترین نرم افزار های حسابداری استفاده می کنند شهر لندن و نیویورک می باشد به دانشجویانی که محقق و دنبال کارهای اقصادی هستند پیشنهاد می شود از سبک کاری و مدیریت حسابداری این شرکت های بزرگ بهره واستفاده نمایند .فردی که می خواهد یک حسابدار حرفه ای شود باید از جدید ترین متد دنیا آگاه باشد و آشنایی کامل به قوانین ثبتی مالیات و مشکلات حقوقی نیز داشته باشد و بتواند اطلاعاتی جامع در خصوص تحلیل و تنظیم های کارهای مالی به دست بیاورد .

2: حسابدار به چه معنی می باشد ؟
2: حسابدار به چه معنی می باشد ؟

3: موسسه آزموده کاران در زمینه حسابرسی چه خدماتی را انجام می دهد ؟

این موسسه با توجه به استانداردهای حسابرسی خدمات زیر را ارائه می کند

  • حسابرسی مالیاتی
  • حسابرسی داخلی
  • حسابرسی قانونی
  • حسابرسی عملیاتی

 

حسابرسی داخلی : یک مجموعه برای کنترل گزارش کارشناسان حسابرسی است و آن ها را بررسی می کند البته با در نظر گرفتن قوانین شرکت که مغایرتی با قوانین و مقررات شرکت نداشته باشد .

 

حسابرسی مالیاتی : در این قسمت به افراد در زمینه های مختلف مشاوره می دهد و فعالیت مالی شرکت ها را بررسی می کند و لیستی از هزینه های مالی شرکتها و سیستم داخلی آنها را بررسی می کند.

حسابرسی عملیاتی : روش ها و مدل های حسابرسی در نهاد ها و شرکت های دولتی و خصوصی را بررسی می کند.

3: موسسه آزموده کاران در زمینه حسابرسی چه خدماتی را انجام می دهد ؟
3: موسسه آزموده کاران در زمینه حسابرسی چه خدماتی را انجام می دهد ؟

4: آیا برای ثبت موسسه حسابرسی ، نیاز به اخذ مجوز است؟

افرادی که می خواهند یک موسسه حسابداری را ثبت کنند و مجوزهای لازم  برای شرکت مورد نظرشان را بگیرند  باید حدود 36 ماه در یک شرکت حسابداری کار کرده باشند ، سابقه بیمه تامین اجتماعی داشته باشند ، و برای گرفتن مجوز حسابرسی باید در آزمون مربوطه شرکت کرده و قبول شوند و برای داشتن مهر و حق امضا 36 ماه سابقه کاری الزامی می باشدچه موسسه هایی نیازمند اخذ مجوز قانونی از جامعه حسابداران رسمی هستند؟اخذ مجوز برای کسانی که فعالیت های شرکت  آن ها در زمینه های حسابداری می باشد واجب می باشد

فرق شرکت خدمات مالی با موسسه خدمات مالی و حسابداری چیست؟

می توان تفاوت موسسه های حسابرسی با شرکت های مالی را در ثبت شرکت  و اساسنامه های مربوطه بیان کرد که برای هر کدام مجوز خاص خود  را دارد .همچنین از دیگر تفاوت این شرکت ها می توان به سرمایه در گردش و مجوزهای شرکت ذکر کرد .در موسسه های حسابرسی فعالیت شرکت به صورت غیر انتفاعی می باشد ماند فعالیت در زمینه آموزش ، خدمات و .. اما در شرکت های حسابداری فعالیت های تجاری هم انجام میشود ، پس برای این دلیل است که برای ثبت شرکت های حسابداری باید یکی از کسانی که عضو هستند دارای مدرک حسابداری باشد .

امید است مطالب ذکر شده برای شما مفید بوده باشد .

مشاوره سئو و تولید محتوا 09120647344

افزایش تعداد ورودی وب سایت شما از گوگل فقط با تولید محتوای هدفمند ممکن است

این یک راهکارقطعی و همیشگی است

امتیاز مقاله:
4.5/5

قیمت های ما به حدی بهینه است که بسیاری از وب سایت و شرکت های همکار تولید محتوای خود را به ما می سپارند.

جهت سفارش تولید محتوا و مشاوره رایگان در مورد استراتژی محتوا با ما در تماس باشید. 

نتیجه صد درصد تضمین شده است 

 

با یک کلیک تماس بگیرید