Theme وردپرس

Theme وردپرس

افزایش تعداد ورودی وب سایت شما از گوگل فقط با تولید محتوای هدفمند ممکن است

این یک راهکارقطعی و همیشگی است

امروز با شما هستیم با معرفی Theme وردپرس

بلاخره به یکی از قسمت های هیجان انگیز و پر از حس و حال های متفاوت در یک سایت رسیدیم.

شاید از دیدگاه های مختلف، نگاه به یک سایت متفاوت باشد،ولی من امروز از نگاه یک فرد هنرمند و زیبا بین میخواهم در مورد موضوع جدید صحبت کنم.

مهم ترین کار در طراحی وبسایت

به نظر من یکی از مهم ترین کارها در طراحی وبسایت ظاهرسازی آن است،چرا که یک کاربر در ابتدای هر کاری به ظاهر آن نگاه میکند اگرچه باید بگویم ظاهر پر نقش و نگار و خوش لعاب قاعدتا دلیل بر پیشرفت کاری و موفق بودن یک سایت نیست ولی کن همه ما خوب میدانیم سیرت زیبا در یک وبسایت نیز میتواند کمک شایانی در جذب کاربر و مشتری کند،

این گونه که وقتی  یک کاربر جدید به وبساید ما سر بزند اگر در ابتدا با ظاهری نازیبا و بهم ریخته روبه شود بی شک در ذهن او افکار خوبی درباره این وبسات بوجود نخواهد آمد.

پوسته

در واقع پوسته ها تم ها(theme) ابزاری هستند که در وردپرس نیز به یاری ما آمده اند تا بتوانید ظاهری زیبا و شکیل برای سایت خود بسازید.

باید به این نکته توجه داشته باشیم که پوسته هایی که ایجاد میکنیم یا به زبان فارسی تغییر میدهیم باید حتما استاندارد باشند تا با مشکل روبه رو نشویم.

این بخش ، یعنی بخش پوسته ها(theme)از بخش های پر طرفدار در وردپرس است و توانسته کاربران بسیاری را به خود جذب کند.و چقدر خوب که پوسته ها در عین حال که یکی از با اهمیت ترین قسمت های یک سایت هستند دارای جذابیت های بیشماری نیز میباشد0

در وردپرس پوسته های متفاوت و زیادی وجود دارد و عده ای از از کاربران و علاقه مندان به تم ها این پوسته ها را فارسی سازی میکنند.

که در بخش پوسته ها در وردپرس مکانی برای جمع آوری پوسته های وردپرس فارسی موجود است که این افراد مشتاق،بعد از استاندارد سازی پوسته های فارسی خود میتوانند از طریق بخش ارسال پوسته جهت ارسال آنها اقدام کنند .تا پس از تایید و استاندار بودن  آنها در بخش پوسته وردپرس  و با نام فارسی ساز ثبت شده و مورد استفاده قرار گیرند.

[stextbox id=’info’ direction=’rtl’]

جهت دریافت مشاوره در زمینه پیشبرد وب سایت خود و ارائه روش های عملی در زمینه تولید محتوای هدفمند با ما در تماس باشید.

09120647344

تیم هشت

[/stextbox]

مشاوره سئو و تولید محتوا 09120647344

افزایش تعداد ورودی وب سایت شما از گوگل فقط با تولید محتوای هدفمند ممکن است

این یک راهکارقطعی و همیشگی است

امتیاز مقاله:
4.5/5

قیمت های ما به حدی بهینه است که بسیاری از وب سایت و شرکت های همکار تولید محتوای خود را به ما می سپارند.

جهت سفارش تولید محتوا و مشاوره رایگان در مورد استراتژی محتوا با ما در تماس باشید. 

نتیجه صد درصد تضمین شده است 

 

با یک کلیک تماس بگیرید