گوریلامارکتینگ چیست؟

گوریلامارکتینگ چیست؟

افزایش تعداد ورودی وب سایت شما از گوگل فقط ممکن است

این یک است

روزها
ساعت
دقيقه
ثانیه‌

امروز در خدمت شما کاربران گرامی هستیم با معرفی گوریلامارکتینگ چیست؟

بازاریابی Guerilla marketing همان بازاریابی چریکی می باشد که بر پایه خلاقیت و ابتکارها استوار است. حال می خواهیم به صورت حرفه ای تر طبق مقاله های از قبل گفته شده در مورد بازاریابی چریکی به شرح مقاله گوریلامارکتینگ بپردازیم.

تاریخچه

تاریخچه شکل گیری و اسم گذاری این بازاریابی توسط شخصی به نام جی کنراد لوینسون در سال ۱۹۸۴ با کتاب گوریلا به عمل آمد. بازاریابی گوریلا فنی از تبلیغات نامنظم است، کسانی که دراین بازاریابی مشغول هستند وظیفه دارند مشتریان خود را غفلت زده کنند به این منظور که مشتریان با دیدن تبلیغات چشم گیر جذب آن ها شوند.

متاسفانه کاربرد این بازاریابی در فرهنگ ایران به خوبی شکل نگرفته، به همین دلیل بیشتر این بازاریابی در شرکت های بزرگ رواج پیدا کرده است. اما باید دانست که از این بازاریابی برای محیط های کوچک بهتر و کاربردی تراست یا اینکه برای راه اندازی محیط های بدون بودجه و سرمایه از اهمیت بالایی برخورداراست.

مزیت های بازاریابی گوریلامارکتینگ :

  • نبودن شیوه آزمون و خطا
  • بودجه و هزینه کم
  • تمرکز بر مشتریان
  • منصف بودن در کسب و کارهای کوچک و بزرگ

در بازاریابی گوریلا مارکتینگ باید حتما به این نکته توجه کرد محیطی که قرار است در آن تبلیغات شکل بگیرد حتما مخاطبان و افراد زیادی داشته باشد، یا از طریق شبکه های مجازی که تعداد کاربران زیادی دارد تبلیغ کنند.

در زمان تبلیغات باید از خلاقیت و روش های جذب کننده بیشتری استفاده شود هر چقدرتعداد افراد بیشتری تبلیغات را دیدن کنند احتمال مشتری شدن آن ها هم بیشتر می شود. در طی این کار بایستی توجه داشت که باعث آزار و اذیت مردم نشوید و طبق قوانین پیش بروید.

مطلب روز  آموزش کپی رایتینگ و تعریف شغل کپی رایتر + اینفوگرافیک

انواع بازاریابی گوریلامارکتینگ :

  • بازاریابی گوریلامارکتینگ محیطی
  • بازاریابی گوریلامارکتینگ مردمی
  • بازاریابی گوریلامارکتینگ حضوری
  • بازاریابی گوریلامارکتینگ پوستری
  • بازاریابی گوریلامارکتینگ پنهان
  • بازاریابی گوریلامارکتینگ تجربه ای

 

در آخر برای افراد و اشخاصی که می خواهند در این بازاریابی شرکت کنند باید آمادگی بالایی برای روش های تبلیغاتی داشته باشند تا بتوانند مشتریان زیادی را جلب کنند و به سود بالایی برسند.

جهت دریافت مشاوره در زمینه پیشبرد وب سایت خود و ارائه روش های عملی در زمینه تولید محتوای هدفمند با ما در تماس باشید.

۰۹۱۲۰۶۴۷۳۴۴

تیم هشت

خواندن این مطالب به شما توصیه می شود
۳۶ درس کپی رایتینگ از کپی رایترهای حرفه ایی (بخش س... امروز با شما هستیم با معرفی 36 درس کپی رایتینگ از کپی رایترهای حرفه ایی (بخش سوم) در این مقاله به قسمت نهایی از 36 درس کپی رایتینگ از کپی رایترهای ...
در هر تبليغ فقط یک چیز را بفروشید... در هر تبليغ فقط یک چیز را بفروشید به خاطر داشته باشید، تبلیغ تا آنجا که ممکن است باید ساده باشد. سعی بر انتقال اطلاعات زیاد در هر تبلیغات منجر ب...
طرح توجیهی استارت آپ امروز با بررسی طرح توجیهی استارت آپ با شما خواهیم بود. اصطلاح "استارت آپ"  در طول چند سال اخیر به منظور توصیف سرمایه‌گذاری‌های کوچک صنعتی، برنامه...
چگونه متن اگهی را انتخاب کنیم؟... چگونه متن اگهی را انتخاب کنیم؟ باما همراه باشید با عنوان جدید چگونه متن اگهی را انتخاب کنیم؟ انتخاب متن اگهی مایلید کدام مزیت (یا مزایا) را در مت...
No votes yet.
Please wait...

مشاوره سئو و تولید محتوا

09120647344

افزایش تعداد ورودی وب سایت شما از گوگل فقط ممکن است

این یک است

امتیاز مقاله:
4.5/5

قیمت های ما به حدی بهینه است که بسیاری از وب سایت و شرکت های همکار تولید محتوای خود را به ما می سپارند.

جهت سفارش تولید محتوا و مشاوره رایگان در مورد استراتژی محتوا با ما در تماس باشید. 

نتیجه صد درصد تضمین شده است 

 

Call Now Buttonبا یک کلیک تماس بگیرید