امروز با شما هستیم با معرفی کتاب حس برند

برند چیست؟ و چه تاثیری در کسب و کار شما دارد؟

عاطفه در هر انسانی وجود دارد و  در واقع دلیل رفتار های انسان ها نسبت شخصی یا چیزی هستند و مکمل عافطه حس وفاداری می باشد که می توان آن را این گونه شرح داد:

وفاداری به معنای ارتباط و مراجعه پر تکرار به چیزی یا شخصی و بی توجه بودن نسبت به رقبا می باشد.

حال با توجه یه این تفاسیر برند سازی باعث ایجاد این احساسات در  مشتری می شود و مشتری شما به هر دلیلی ششما را به رقیب کاری تان ترجیح می دهد.

ایجاد این احساسات در برند سازی به نکات خاصی بستگی دارد مانند کیفیت محصول، مشتری مدار بودن، خدمات پس از فروش و…. که با درست انجام دادن این نکاتچ شما با ایجاد یک عادت خاص در مشتری برند خود را ساخته اید.

کتاب حس برند

همانطور که توضیح دادیم برند حاصل یک سری عادات خاص در مشتری های مختلف می باشد و در این باره کتاب های بسیاری نوشته شده است. کتاب حس برند از کتاب های مفیدی می باشد که در این رابطه نوشته شده است.

می توان از این کتاب به عنوان کتابی بین موضوعی یاد کرد یک موضوع (مدیریت برند) و موضوع دوم (بازار یابی حسی) که برای توضیح هر کدام وقت زیادی لازم است.

برند معتبر

اولین بار در سال 1950 بازاریابان متوجه شدند که اجناسی که دارای برند معتبر هستند یا به اصطلاح روی برند سازی آنها دقت زیادی به کار رفته است نسبت به سایر محصولات از فروش بیشتری برخوردار می باشند این در حالی بود که تا آن زمان فورش محصولات و اجناس خاص از طریق نشان دادن پیاپی به مشتری و تکرار کردن این کار تا زمانی که شخص به مشتری تبدیل می شد انجامم می گرفته است.

در کتاب حس برند نوشته ی درست  مارتین لیندستروم می باشد که راه و روش اصولی برند سازی در آن توضیح داده شده است و شمما با نکات آموزنده ای که در این کتاب وجود دارد می توانید کسب و کار خود را رونق دهید و برند خاص خود را تولید کنید.

جهت دریافت مشاوره در زمینه پیشبرد وب سایت خود و ارائه روش های عملی در زمینه تولید محتوای هدفمند با ما در تماس باشید.

09120647344

تیم هشت

خواندن این مطالب به شما توصیه می شود
غزل ردپای ماه از هوشنگ بهداروند... با سلام خدمت کاربران عزیز سایت 8a8.ir  امروز با شما هستیم با " غزل ردپای ماه از هوشنگ بهداروند " . ردپای ماه سوختم، آتش گرفتم، آب کو کُشت تاریکی مر...
داستان اخلاقی (تقسیم گُل ها) داستان اخلاقی (تقسیم گُل ها) وقتی امام خمینی (ره) در نوفل لوشاتو به سر می برد در شب تولد حضرت مسیح پیامی برای مسیحیان جهان دادند که خبرگزاری ها ...
خواب بد دیده ام ای کاش خدا خیر کند... «خواب بد دیده ام ای کاش خدا خیر کند»   امروز با شما عزیزان هستیم با معرفی شعر خواب بد دیده ام ای کاش خدا خیر کند از علی صفری خواب بد ...
آنالیز رقبای سایت ما امروز می خواهیم بررسی کنیم که آنالیز رقبای سایت ما به چه صورت خواهد بود. یکی از مهمترین ابزارهای مدیریتی یک مدیر خبره و با سواد تیم آنالیز مارک...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 2 =