کتاب حس برند

کتاب حس برند

افزایش تعداد ورودی وب سایت شما از گوگل فقط ممکن است

این یک است

روزها
ساعت
دقيقه
ثانیه‌

امروز با شما هستیم با معرفی کتاب حس برند

برند چیست؟ و چه تاثیری در کسب و کار شما دارد؟

عاطفه در هر انسانی وجود دارد و  در واقع دلیل رفتار های انسان ها نسبت شخصی یا چیزی هستند و مکمل عافطه حس وفاداری می باشد که می توان آن را این گونه شرح داد:

وفاداری به معنای ارتباط و مراجعه پر تکرار به چیزی یا شخصی و بی توجه بودن نسبت به رقبا می باشد.

حال با توجه یه این تفاسیر برند سازی باعث ایجاد این احساسات در  مشتری می شود و مشتری شما به هر دلیلی ششما را به رقیب کاری تان ترجیح می دهد.

ایجاد این احساسات در برند سازی به نکات خاصی بستگی دارد مانند کیفیت محصول، مشتری مدار بودن، خدمات پس از فروش و…. که با درست انجام دادن این نکاتچ شما با ایجاد یک عادت خاص در مشتری برند خود را ساخته اید.

کتاب حس برند

همانطور که توضیح دادیم برند حاصل یک سری عادات خاص در مشتری های مختلف می باشد و در این باره کتاب های بسیاری نوشته شده است. کتاب حس برند از کتاب های مفیدی می باشد که در این رابطه نوشته شده است.

می توان از این کتاب به عنوان کتابی بین موضوعی یاد کرد یک موضوع (مدیریت برند) و موضوع دوم (بازار یابی حسی) که برای توضیح هر کدام وقت زیادی لازم است.

برند معتبر

اولین بار در سال ۱۹۵۰ بازاریابان متوجه شدند که اجناسی که دارای برند معتبر هستند یا به اصطلاح روی برند سازی آنها دقت زیادی به کار رفته است نسبت به سایر محصولات از فروش بیشتری برخوردار می باشند این در حالی بود که تا آن زمان فورش محصولات و اجناس خاص از طریق نشان دادن پیاپی به مشتری و تکرار کردن این کار تا زمانی که شخص به مشتری تبدیل می شد انجامم می گرفته است.

مطلب روز  تفاوت کوچینگ و مشاوره

در کتاب حس برند نوشته ی درست  مارتین لیندستروم می باشد که راه و روش اصولی برند سازی در آن توضیح داده شده است و شمما با نکات آموزنده ای که در این کتاب وجود دارد می توانید کسب و کار خود را رونق دهید و برند خاص خود را تولید کنید.

جهت دریافت مشاوره در زمینه پیشبرد وب سایت خود و ارائه روش های عملی در زمینه تولید محتوای هدفمند با ما در تماس باشید.

۰۹۱۲۰۶۴۷۳۴۴

تیم هشت

مشاوره سئو و تولید محتوا

افزایش تعداد ورودی وب سایت شما از گوگل فقط ممکن است

این یک است

امتیاز مقاله:
4.5/5

قیمت های ما به حدی بهینه است که بسیاری از وب سایت و شرکت های همکار تولید محتوای خود را به ما می سپارند.

جهت سفارش تولید محتوا و مشاوره رایگان در مورد استراتژی محتوا با ما در تماس باشید. 

نتیجه صد درصد تضمین شده است 

 

Call Now Buttonبا یک کلیک تماس بگیرید