کتاب حس برند

کتاب حس برند
تیم هشت بزرگترین تیم
در ایران

امروز با شما هستیم با معرفی کتاب حس برند

برند چیست؟ و چه تاثیری در کسب و کار شما دارد؟

عاطفه در هر انسانی وجود دارد و  در واقع دلیل رفتار های انسان ها نسبت شخصی یا چیزی هستند و مکمل عافطه حس وفاداری می باشد که می توان آن را این گونه شرح داد:

وفاداری به معنای ارتباط و مراجعه پر تکرار به چیزی یا شخصی و بی توجه بودن نسبت به رقبا می باشد.

حال با توجه یه این تفاسیر برند سازی باعث ایجاد این احساسات در  مشتری می شود و مشتری شما به هر دلیلی ششما را به رقیب کاری تان ترجیح می دهد.

ایجاد این احساسات در برند سازی به نکات خاصی بستگی دارد مانند کیفیت محصول، مشتری مدار بودن، خدمات پس از فروش و…. که با درست انجام دادن این نکاتچ شما با ایجاد یک عادت خاص در مشتری برند خود را ساخته اید.

کتاب حس برند

همانطور که توضیح دادیم برند حاصل یک سری عادات خاص در مشتری های مختلف می باشد و در این باره کتاب های بسیاری نوشته شده است. کتاب حس برند از کتاب های مفیدی می باشد که در این رابطه نوشته شده است.

می توان از این کتاب به عنوان کتابی بین موضوعی یاد کرد یک موضوع (مدیریت برند) و موضوع دوم (بازار یابی حسی) که برای توضیح هر کدام وقت زیادی لازم است.

برند معتبر

اولین بار در سال ۱۹۵۰ بازاریابان متوجه شدند که اجناسی که دارای برند معتبر هستند یا به اصطلاح روی برند سازی آنها دقت زیادی به کار رفته است نسبت به سایر محصولات از فروش بیشتری برخوردار می باشند این در حالی بود که تا آن زمان فورش محصولات و اجناس خاص از طریق نشان دادن پیاپی به مشتری و تکرار کردن این کار تا زمانی که شخص به مشتری تبدیل می شد انجامم می گرفته است.

در کتاب حس برند نوشته ی درست  مارتین لیندستروم می باشد که راه و روش اصولی برند سازی در آن توضیح داده شده است و شمما با نکات آموزنده ای که در این کتاب وجود دارد می توانید کسب و کار خود را رونق دهید و برند خاص خود را تولید کنید.

جهت دریافت مشاوره در زمینه پیشبرد وب سایت خود و ارائه روش های عملی در زمینه تولید محتوای هدفمند با ما در تماس باشید.

۰۹۱۲۰۶۴۷۳۴۴

تیم هشت

خواندن این مطالب به شما توصیه می شود
مدیریت منابع انسانی سبز امروز قرار است درباره موضوع مدیریت منابع انسانی با شما عزیزان صحبت کنیم . منبع های انسانی بخش مهمی در سازمان های مدیریت منابع انسانی دارند که تغییر...
داستانک بشقاب پرنده از هوشنگ بهداروند... امروز با شما کاربران سایت 8a8.ir هستیم با داستانک بشقاب پرنده از هوشنگ بهداروند   بشقاب پرنده بشقاب های مادر، پرنده می شوند، وقتی موج ها...
خداوند همواره ناظر اعمال ماست…... خداوند همواره ناظر اعمال ماست... فقیری پسری کم سن و سال داشت. روزی به او گفت: با هم برویم از میوه های درخت فلان باغ دزدی کنیم. پسر اطاعت کرد و ب...
داستان اخلاقی (فقیر شکرگزار)... داستان اخلاقی (فقیر شکرگزار) «مسمع بن عبدالملک» گوید: در سرزمین منا در محضر امام صادق علیه السلام بودیم و مقداری انگور در جلوی ما بود و از آن می...

مشاوره سئو و تولید محتوا

09120647344

جهت سفارش تولید محتوا و مشاوره رایگان در مورد استراتژی محتوا با ما در تماس باشید.