امروز در خدمت شما هستیم با معرفی همه چیز درباره افیلیت مارکتینگ

Affiliate marketing یا سرویس همکاری در فروش(بازاریابی پورسانتی) از پسندیده ترین روش های کسب درآمد اینترنتی است. افیلیت مارکتینگ از روش های بازاریابی تاثیر گذاری می باشد که باعث بیشتر شدن فروش محصولات می شود. این بازاریابی از طریق اشخاص خارج از محدوده کسب و کار انجام می شود.

در بازاریابی افیلیت مارکتینگ،  اعلام محصولات بر روی سایت و وبلاگ های افیلیت واقع گردیده است. برای خریداری هرکدام از محصولات لینک مربوط به آن وجود دارد که با وارد شدن هرکدام از لینک های مربوط به محصول می توانید جنس مورد نظر خود را تهیه کنید.

صنعت افیلیت مارکتینگ از ۳ بخش اساسی؛ merchant یا فروشندگان محصولات، ناشران افیلیت مارکتینگ وکاربران تشکیل شده است که هرکدام از آن ها را به طور خلاصه توضیح می دهیم.

merchant یا فروشندگان محصولات : merchantها مالکان کسب و کار هستند که دارای محصولاتی می باشند و برای فروش آن ها با شبکه های افیلیت مارکتینگ در رابطه هستند.

ناشران افیلیت مارکتینگ :

کسانی که از صفحات وب و وبلاگ ها برخوردار هستند و می خواهند از طریق لینک های گوناگون محصولات خود را معرفی کنند تا بتوانند بازدیدکنندگان زیادی را نسبت به سایت خود جلب کنند و ازاین طریق به درآمد برسند.

کابران : افرادی هستند که برای خریداری کردن محصولات موردنظرشان وارد لینک های از قبل تعریف شده در سایت می شوند.

اگر بخواهیم مزیت های افیلیت مارکتینگ را بیان کنیم این گونه شرح می دهیم که ؛

  • فروشندگان و صاحبان کالا برای فروختن محصولات خود از فضای سایت گسترده ای برخوردار هستند که این موضوع به تنهایی موجب جلب مشتری می شود.
  • در بازاریابی افیلیت مارکتینگ هرکسی برای خود می تواند رئیس باشد ودر هرزمان که می خواهد فعالیت کند.
  • بازاریابان این کار می توانند در کنار شغل دیگری هم مشغول باشند.

 

افیلیت مارکتنیگ ها از برنامه های مناسب و مهمی طراحی شده است که به چند نمونه آن می پردازیم :

  • پرداخت به ازای هر فروش
  • پرداخت به ازای هر ثبت نام کاربر
  • پرداخت بر ازای هر ویزیتور
  • و….

در نتیجه اگر می خواهید دراین حیطه مشغول به کار شوید باید تمامی جوانب ها را درنظر بگیرید و از تبلیغات اینترنتی آگاهی کامل داشته باشید تا بتوانید محصولات خود را به خوبی به فروش برسانید.

جهت دریافت مشاوره در زمینه پیشبرد وب سایت خود و ارائه روش های عملی در زمینه تولید محتوای هدفمند با ما در تماس باشید.

۰۹۱۲۰۶۴۷۳۴۴

تیم هشت

خواندن این مطالب به شما توصیه می شود
چگونه یک کپی رایتر شویم؟ (بدون هیچ تجربه ای)... وقت آن رسیده که موضع مهمی را بررس کنیم .بله !چگونه یک کپی رایتر شویم؟ (بدون هیچ تجربه ای) . واقعیتش آن است که بعضی ها خیلی خوب حرف می زنند. اصلا...
دوره dba امروز در خدمت شما کاربران گرامی هستیم با معرفی دوره dba Doctorate of Business Administration یا dba به معنی دکترای مدیریت کسب و کار است. این دوره ب...
چگونه بدانیم که کجا تبلیغ کنیم؟... چگونه بدانیم که کجا تبلیغ کنیم؟ حال که بازار هدف خود را شناسایی کرده اید، باید بدانید که کجا می توانید به انبوه آنها دسترسی پیدا کنید. مشتریان بالق...
نکاتی درباره تکنولوژی روز دنیا و کپی رایتینگ... امروز در خدمت شما هستیم با نکاتی درباره تکنولوژی روز دنیا و کپی رایتینگ تکنولوژی روز دنیا جمله ایی است که نویسندگان تیزهای تبلیغاتی و کپی رایترها از...

1 thought on “همه چیز درباره افیلیت مارکتینگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *