امروز در خدمت شما هستیم با نکاتی درباره تکنولوژی روز دنیا و کپی رایتینگ

تکنولوژی روز دنیا

جمله ایی است که نویسندگان تیزهای تبلیغاتی و کپی رایترها از آن استفاده می کنند، این جمله در محصول و برند و صنعت  های مختلف زیاد  مورد استفاده قرار می گیرد.

کپی رایتینگ

خیلی ها به اشتباه معنی copywriting را  مربوط به copyright می دانند ولی اگر کمی اطلاعات درباره ی کپی رایتینگ بدانید متوجه میشوید که بین این دو هیچ معنا و مفهومی وجود ندارد.

در کپی رایتینگ  باید فهم و داشتن اطلاعات برای ساخت المان های تبلیغاتی وجود داشته باشد که نوشتن متن بروشور، بیلبورد، کارت ها و هدایای تبلیغاتی، ایمیل و….. همگی در این محدوده مفهوم پیدا می کنند.

نکات مهم درباره ی تکنولوژی روز دنیا و کپی رایتینگ

برای تولید محتوای خوب، درباره آن تحقیق کنید

نکته ایی که در این زمینه تمام پیشکسوت های کپی رایتینگ رعایت می کنند و باعث رشد و پیشرفت آنها می شود تحقیق کردن، داشتن دانش لازم و بعد نوشتن در این زمینه می باشد.

در موضوعات خود جذابیت ایجاد کنید

وقتی راجعبه موضوعی کاملا اطلاعات را بدست می آورید و گاها می گویید دیگر چیزی به ذهنمان نمیرسد، در چنین مواردی تلاش کنید تا از کلمات بهتری برای تشویق مشتری به سمت مقاله ی شما استفاده کنید. محصولات خود را به گونی ایی قابل فهم و لذت بخش که مشتری راسمت خود بکشد بیان کنید.

از تیترهای مناسب استفاده کنید

موضوع درستی را متناسب با مقاله ی خود استفاده کنید، موضوع مناسب در کپی رایتینگ اهمیت زیادی دارد. برای پیدا کردن موضوعی مناسب بهتر است اول مقاله ی خود را بنویسید و بعد مقاله ی خود را چندین بار خوانده تا زمانی که بتوانید به راحتی آن را توضیح دهید و به فهم مناسبی از آن دست یابید.

سپس به سراغ موضوع وتیتر مناسبی برای مقاله ی خود بروید، در میان مقاله ی خود کلماتی را که متناسب با آن می باشد و می تواند معرف مقاله ی شما باشد را انتخاب کرده و به عنوان تیتر انتخاب کنید.

جهت دریافت مشاوره در زمینه پیشبرد وب سایت خود و ارائه روش های عملی در زمینه تولید محتوای هدفمند با ما در تماس باشید.

۰۹۱۲۰۶۴۷۳۴۴

تیم هشت

خواندن این مطالب به شما توصیه می شود
تولید محتوا با رویکرد سئو team 8 تماس : 09120647344 تولید محتوی با رویکرد سئو Notes from around the world Order N...
دیجیتال مارتینگ و مزایای دیجیتال... امروز در خدمت شما کاربران گرامی هستیم با معرفی دیجیتال مارتینگ و مزایای دیجیتال ما در این مقاله به معرفی و توضیحاتی درباره دیجیتال مارتینگ و مزایای...
نکات کپی رایتینگ و اصول اساسی آن... امروز در خدمت شما هستیم با نکات کپی رایتینگ و اصول اساسی آن کپی رایتینگ (Copy writing): یکی از اهداف نوشتن متن تبلیغاتی به دست آوردن نظر مشتری می با...
افزایش فروش از طریق آموزش استفاده از محصول... افزایش فروش از طریق آموزش استفاده از محصول برای جلب این افراد تبلیغات آموزشی بهتر است. نقطه مقابل تکنیک «عصاره کشی از بازار» آگاه کردن افراد، در...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *