امروز در خدمت شما هستیم با معرفی معرفی ۱۰ پلاگین شبکه های اجتماعی برای ورد پرس

ابتدا قبل از معروفی پلاگین شبکه های اجتماعی توضیح مختصری از پلاگین ها برای شما شرح می دهیم. پلاگین به معنی افزونه می باشد که ازهم پیوستن plug و in ساخته شده است.

پلاگین ها برنامه هایی هستند که از یک نرم افزار تشکیل شده است و بر برنامه های دیگرغلبه دارد که آن برنامه ها را بی عیب و نقص می کند.

ممکن است سوالی در ذهن شما ایجاد شود که چرا باید از پلاگین ها استفاده کنیم؟ در پاسخ به این سوال گفته می شود که هر برنامه نرم افزاری نیاز به پلاگین ندارد اما امروزه تولید کنندگان برنامه های نرم افزاری براساس انگیزه ای، پلاگین هایی در برنامه ها ایجاد کرده اند.

حال به ۱۰ پلاگین معروف شبکه های اجتماعی در وردپرس می پردازیم:

Ea share count:

این نوع پلاگین جزء سریع ترین پلاگین ها به حساب می آید که در شبکه های اجتماعی به کار می رود و علاوه برآن از شبکه های اجتماعی printerest، stumbleupon، +google، twitter، face book وlinkedln حمایت می کند، و از ۳ قسمت مختلف برای آیکون ها تشکیل شده است. در پلاگین Ea share count می توانید نوع نمایش دادن پلاگین ها را انتخاب کنید و برای آن ها از پست های سفارشی پویا بهره ببرید.

Sassy social share:

از ساده ترین و متنوع ترین پلاگین ها به حساب می آید که توسط وب سایت شبکه های اجتماعی حمایت می شوند و این قابلیت را دارند که تعداد اشتراک گذاری ها را به طور دقیق و کامل نمایش دهد.

Add to any:

یک نوع وسیله اشتراک گذاری اجتماعی شناخته شده است. این پلاگین به عنوان عرضه کننده پلتفرم های شبکه اجتماعی، نوارهای اشتراک گذاری و شناور، منوهای اشتراک گذاری به حساب می آیند. و از دیگر توانایی که دارد این است که بدون هیچ حساب کاربری تعداد اشتراک گذاری ها را نمایش می دهد.

WordPress to buffer:

جزء منفور ترین پلاگین های شبکه اجتماعی به شمار می آید و این توانایی را دارد که پست شبکه های اجتماعی twitter، face book و.. را به صورت زمان بندی ایجاد کند.

Simple social icons:

این بخش آیکن شبکه های اجتماعی را نشان می دهد و در کنار آن ها می توان نوع رنگ دلخواه خود را انتخاب کنید.

Social icons widget by:

اجازه می دهد تا آیکون شبکه های اجتماعی را به نوارهای کناری اضافه کند.

WordPress social login:

این قسمت به شما این اجازه را می دهد تا کاربران فقط با حساب های کاربری وارد شبکه های اجتماعی شوند ودر کنار آن نظرهای خود را ثبت کنند.

Pevive old post:

این امکان را می دهد تا پست های قدیمی به صورت زمان بندی(اتوماتیک) در شبکه های اجتماعی به اشتراک درآیند.

Instagram feed:

به شما اجازه می دهد تا عکس های اینستاگرامی خود را در وردپرس اعمال کنید.

۱۰Better click to tweet:

این پلاگین به کاربران اجازه می دهد تا نقل و قول های خود را به اشتراک بگذارند.

جهت دریافت مشاوره در زمینه پیشبرد وب سایت خود و ارائه روش های عملی در زمینه تولید محتوای هدفمند با ما در تماس باشید.

۰۹۱۲۰۶۴۷۳۴۴

تیم هشت

خواندن این مطالب به شما توصیه می شود
تنظیم وردپرس gmail smtp امروز درخدمت شما هستیم با آموزش تنظیم وردپرس gmail smtp در این مقاله می خواهیم برای شما در مورد یکی از ویژگی های مورد پسند وردپرس ها توضیح دهیم، ور...
قالب وردپرس cesis امروز با موضوع قالب وردپرس cesis  با شما هستیم، امید است که این مطلب برای شما مفید باشد. ورد پرس دارای انواع گوناگونی قالب و تم است که در اختیار کا...
چگونگی طراحی سایت با وردپرس وردپرس یک سیستم مدیریت محتوی بسی محبوب در ایران و جهان است. با این سیستم تقریبا می توانید هر سایتی را پیاده سازی کنید و حتی اگر به کدهای پی اچ پی م...
ارسال نوشته در وردپرس امروز با شما هستیم با آموزش ارسال نوشته در وردپرس در مسیر تولید محتوا و نوشتن یکی از ابتدایی ترین کار ها که قبل از هر چیزی مورد توجه و انجام  قرار ...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *