امروز با شما هستیم با معرفی مدرک dba چیست

باتوجه به مقاله های قبلی که گفته شد این دوره از اهمیت بالایی برخودار است و از بهترین دوره های شناخته شده جهان محسوب می شود و از مدرک بین الملی معتبر بهره مند می باشد.

مدرک این دوره برای افرادی مناسب است که مدرک کارشناسی ارشد خود را در هر رشته ای دریافت کرده باشد و قصد دارد در حیطه مربوط به رشته خود مشغول به کار شود. با داشتن مدرک dba این فرصت را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید در هر زمینه که می خواهید کار کنید و به درآمد مناسبی برسید.

مهر مدرک dba توسط وزارت علوم باید تایید شود و زمانی بر روی این مدرک مهر می شود که باید اول از تمامی دوره های مربوط به قبل این دوره را سپری کرده باشد بعد از اطمینان حاصل کردن بابت این موضوع مدرک dba شما تایید می شود.

این مدرک قابلیت ترجمه شدن برای تمامی دانشگاه های خارجی که در رشته مدیریت در مقاطع فوق لیسانس و دکترا می باشند را دارد که جزء مدرک های دکتری مدیریت بازرگانی محسوب می شود.

 چگونه می توان مدرک dba را گرفت؟ 

برای گرفتن این مدرک  باید اول تمامی دورهای مربوط به آن را به طور کامل بگذرانید. و بعد چند بخش مهم مربوط به دوره dba را که: رهبری دانش محورسازمان، نوآوری دانش محور، ایجاد و یادگیری، خلق ارزش از دانش مشتریان و… می باشد را سپری کنید. از نظر ساختاری این دوره به دو بخش نظری و عملی تقسیم می شود، مدت زمان دوره نظری 12 ماه و مدت زمان دوره عملی 18 ماه می باشد.

مدرک dba

مدرک  dbaبا همکاری توسط سازمان مدیریت صنعت و موسسه مدیریتی teleos انگلستان و دبیر خانه جایزه جهانی make دریافت می شود و مورد تایید قرار می گیرد.

صدور مدرک

تاریخ و تحویل گرفتن مدرک dba از طریق وزارت علوم به مدت زمان 3 ماه بعد از دوره ها به دانشجویان اعلام می گردد.

امیدوارم که این مطلب برای شما مفید باشد.

جهت دریافت مشاوره در زمینه پیشبرد وب سایت خود و ارائه روش های عملی در زمینه تولید محتوای هدفمند با ما در تماس باشید.

09120647344

تیم هشت

خواندن این مطالب به شما توصیه می شود
حساب ادسنس امروز با معرفی حساب ادسنس با شما خواهیم بود. شما با گوگل ادورز آشنا هستید و می دانید سرویس تبلیغات کلیکی گوگل است. در واقع گوگل در این حالت نتای...
۱۲ روش بازاریابی محتوا که می‌تواند به برند شما کمک... امروز با بررسی ۱۲ روش بازاریابی محتوا که می‌تواند به برند شما کمک کند با شما خواهیم بود. محتوا به یک دلیل پادشاه است. ایستادن در میان جمعیت و ...
نکاتی درباره تکنولوژی روز دنیا و کپی رایتینگ... امروز در خدمت شما هستیم با نکاتی درباره تکنولوژی روز دنیا و کپی رایتینگ تکنولوژی روز دنیا جمله ایی است که نویسندگان تیزهای تبلیغاتی و کپی رایترها از...
تبلیغات زیرکانه را متوقف کنید؟... تبلیغات زیرکانه را متوقف کنید؟ یکی از متداول ترین اشتباهاتی که افراد در زمان شروع به نوشتن تبلیغات انجام می دهند درج تبلیغ زیرکانه است. آنها به جای...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + ده =