امروز با شما هستیم با معرفی مدرک dba چیست

باتوجه به مقاله های قبلی که گفته شد این دوره از اهمیت بالایی برخودار است و از بهترین دوره های شناخته شده جهان محسوب می شود و از مدرک بین الملی معتبر بهره مند می باشد.

مدرک این دوره برای افرادی مناسب است که مدرک کارشناسی ارشد خود را در هر رشته ای دریافت کرده باشد و قصد دارد در حیطه مربوط به رشته خود مشغول به کار شود. با داشتن مدرک dba این فرصت را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید در هر زمینه که می خواهید کار کنید و به درآمد مناسبی برسید.

مهر مدرک dba توسط وزارت علوم باید تایید شود و زمانی بر روی این مدرک مهر می شود که باید اول از تمامی دوره های مربوط به قبل این دوره را سپری کرده باشد بعد از اطمینان حاصل کردن بابت این موضوع مدرک dba شما تایید می شود.

این مدرک قابلیت ترجمه شدن برای تمامی دانشگاه های خارجی که در رشته مدیریت در مقاطع فوق لیسانس و دکترا می باشند را دارد که جزء مدرک های دکتری مدیریت بازرگانی محسوب می شود.

 چگونه می توان مدرک dba را گرفت؟ 

برای گرفتن این مدرک  باید اول تمامی دورهای مربوط به آن را به طور کامل بگذرانید. و بعد چند بخش مهم مربوط به دوره dba را که: رهبری دانش محورسازمان، نوآوری دانش محور، ایجاد و یادگیری، خلق ارزش از دانش مشتریان و… می باشد را سپری کنید. از نظر ساختاری این دوره به دو بخش نظری و عملی تقسیم می شود، مدت زمان دوره نظری ۱۲ ماه و مدت زمان دوره عملی ۱۸ ماه می باشد.

مدرک dba

مدرک  dbaبا همکاری توسط سازمان مدیریت صنعت و موسسه مدیریتی teleos انگلستان و دبیر خانه جایزه جهانی make دریافت می شود و مورد تایید قرار می گیرد.

صدور مدرک

تاریخ و تحویل گرفتن مدرک dba از طریق وزارت علوم به مدت زمان ۳ ماه بعد از دوره ها به دانشجویان اعلام می گردد.

امیدوارم که این مطلب برای شما مفید باشد.

جهت دریافت مشاوره در زمینه پیشبرد وب سایت خود و ارائه روش های عملی در زمینه تولید محتوای هدفمند با ما در تماس باشید.

۰۹۱۲۰۶۴۷۳۴۴

تیم هشت

خواندن این مطالب به شما توصیه می شود
دوره dba امروز در خدمت شما کاربران گرامی هستیم با معرفی دوره dba Doctorate of Business Administration یا dba به معنی دکترای مدیریت کسب و کار است. این دوره ب...
بیزینس پلن امروز در مورد موضوع مهم و کلیدی بیزینس پلن صحبت خواهیم کرد. بیزینس پلن یا همان مدل کسب و کار یکی از مهمترین و کلیدی ترین نکات برای هر استارتاپ و کس...
دیجیتال مارتینگ و مزایای دیجیتال... امروز در خدمت شما کاربران گرامی هستیم با معرفی دیجیتال مارتینگ و مزایای دیجیتال ما در این مقاله به معرفی و توضیحاتی درباره دیجیتال مارتینگ و مزایای...
نحوه صحیح ایمیل مارکتینگ چگونه است؟... امروز با شما هستیم با معرفی نحوه صحیح ایمیل مارکتینگ چگونه است؟ نکته  مهم درباره ایمیل مارکتینگ در تعریف آن است واینکه بسیاری از شرکت هایی که در ای...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *