شیپور مشهد

شیپور مشهد

افزایش تعداد ورودی وب سایت شما از گوگل فقط با تولید محتوای هدفمند ممکن است

این یک راهکارقطعی و همیشگی است

شیپور مشهد

اگر در استان خراسان زندگی می کنید، یکی از سایتهایی که حتما به آن نیاز خواهید داشت ،  سایت شیپور مشهد می باشد. تبلیغ کالا در بعضی از سایت ها بسیار دشوار است چرا که در این سایت ها ممکن است طبقه بندی بر اساس استان محل زندگی فرد وجود نداشته باشد. در سایت شیپور آگهی می توانید از خدمات آن بهره ببرید. در مقاله می خواهیم شما را با خدمات این سایت آشنا نماییم.

شیپور مشهد
شیپور مشهد

[stextbox id=’info’ direction=’rtl’]

در ادامه به پاسخ پرسش های زیر می پردازیم:

ـ چگونه در سایت ها از خرید خود اطمینان حاصل کنیم؟

ـ چگونه کالای خود را در سایت به فروش برسانیم؟

ـ قیمت گذاری خودرو در سایت براساس چه ملاکی تعیین می شود؟

ـ سایت های تبلیغاتی چه امکاناتی دارند؟

ـ  چه نکاتی را هنگام ثبت آگهی در سایت باید رعایت کنید؟

[/stextbox]

 

1ـ چگونه در سایت ها از خرید خود اطمینان حاصل کنیم؟

در اکثر افراد نگرانی بابت کالای خریداری شده از طریق وب سایت ها وجود دارد. در سایت اگر افراد از خرید خود مطمئن نیستند می توانند ، از خدماتی که این سایت در اختیار انها گذاشته است، استفاده کنند. یکی از این خدمات تضمین آپ می باشد.

این تضمین یک اپلیکیشن است که، هنگام دادوستد در سایت ها می توانند، از آن به این صورت استفاده نمایند، که پول در حساب معرفی شده توسط این اپلیکشن به صورت امانت نگهداری می شود و تا هنگامی که مشتری از کالای خریداری شده اعلام رضایت نکند پول در این حساب باقی می ماند . بعد از اعلام رضایت مشتری از خرید خود، پول به حساب فروشنده واریز می شود.

 

2ـ چگونه کالای  دسته دوم خود را در سایت ها به فروش برسانیم؟

راه های فراوانی برای فروش اجناس دسته دوم وجود دارد، اما اکثر این راه ها درامد چندانی از فروش این کالاها نصیب فروشنده نمی کنند. یک روش راحتر برای فروش این است که این وسایل را در سایت  آگهی کنند. البته برای تبلیغ این آگهی ها باید به چند نکنته دقت نمایید تا بعدا دچار مشکلات نشوید:

ـ ابتدا کیفیت کالای خود را به خوبی بشناسید، اینکه از چه نوع جنسی ساخته شده است.

ـ قیمت گذاری باید منصفانه و براساس کیفیت کالا باشد، شما نباید برای یک کالا دسته دوم قیمت گزافی در نظر بگیرید.

ـ هنگام تبلیغ کالا باید یک عکس واضح از آن در آگهی قرار دهید، و این عکس باید از تمام زوایای محصول گرفته شود، تا خریدار از سالم بودن آن مطمئن شود.

ـ با استفاده از سایت می توانید اجناس خود را به صورت رایگان تبلیغ نمایید و به این طریق شما نیازی به پرداخت هزینه های زیاد ، برای تبلیغ اجناس خود ندارید.

ـ همه مشخصات کالا با جزئیات کامل باید گفته شود و چیزی از قلم نیفتد، البته این جزئیات نباید با زیادگویی مساوی تلقی شود.

ـ اجناس دسته دوم باید سالم باشند، از فروش اجناس خراب اجتناب کنید. فروش اجناس خراب درواقع توهین به مشتری می باشد و باعث هدر رفتن وقت و هزینه او می شوید.

انتخاب مقصد صحیح

ـ برای فروش اجناس خود مقصد صحیحی انتخاب نمایید. گاهی ممکن است وسیله ای که شما برای فروش در اختیار دارید ، متقاضی در شهر خود نداشته باشد ، در این صورت باید محصول خود را در شهرهای دیگر به فروش برسانید.

ـ باید بین فروشنده و خریدار یک راه ارتباطی وجود داشته باشد تا آنها بتوانند با یکدیگر در تماس باشند. اگر خریدار نتواند با شما تماس بگیرد در این صورت به احتمال زیاد آن را از دست خواهید داد.

انتخاب مقصد صحیح
انتخاب مقصد صحیح

3ـ قیمت گذاری خودرو در سایت ها براساس چه ملاکی تعیین می شود؟

در سایت ها واپلیکیشن ها علاوه بر قیمت گذاری اجناس دسته دوم. درباره خودرو و املاک نیز این قیمت گذاری انجام می شود. سایت ها قصد دارند با همکاری یکدیگر قیمت گذاری خود رو انجام دهند. علاوه بر قیمت گذاری در این بخش ، این سایت ها تصمیم دارند درباره املاک نیز به این همکاری مشترک ادامه دهند.

آگهی هایی که بوسیله همکاری سایت ها قیمت گذاری شده ، در سایت دارای یک نشان می شوند و به اصطلاح مارک زده می شوند. بنابراین افراد قیمت خودرو را با توجه به قیمت بازار روز دریافت می کنند. این ویژگی با استفاده از هوش مصنوعی و الگرویتم های بدست آمده از ان امکان پذیر شده است.

این کار باعث تنظیم قیمت بازار خودرو و جلوگیری از بوجود امدن حباب در این قیمت ها می شود. همچنین قیمت خودرو را بر اساس سه دسته خوب، عالی و مناسب تقسیم بندی می کنند. این کار سبب می شود که کاربر سریعتر خودرو مناسب خود را پیدا نماید.

4ـ سایت های تبلیغاتی چه امکاناتی دارند؟

در این  سایت ها ، افراد می تواند اجناس خود را به صورت مجانی تبلیغ نمایند. این سایت اطلاعات جامع تری از آگهی در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد. در این سایت می توانید طوری تصاویر را قرار دهید که امکان دیدن همه تصویر در صفحه وجود داشته باشد. همچنین در این سایت تمام اگهی هایی که در زیر مورد جستجو شده توسط شما قرار می گیرند ، به هم مرتبط می باشد. بنابراین شما می توانید بدون نیاز به جستجو در این سایت به راحتی به دنبال موضوع مورد علاقه خود بپردازید.

 

5ـ چه نکاتی را هنگام ثبت آگهی در سایت باید رعایت کنید؟

برای اینکه در این سایت بتوانید به نتیجه مطلوب برسید، رعایت نکاتی ضروری می باشد. افرادی که به این سایت مراجعه می کنند عموما فروشنده یا خریدار می باشند. فروشنده ها برای ثبت آگهی خود به صورت رایگان به این سایت مراجعه می کنند و خریداران برای جستجوی نیاز خود از مراجعه کنندگان این سایت می باشند. فروشندگان برای اینکه خیلی زود به نتیجه مطلوب برسند، باید نکاتی را رعایت نمایند:

ـ  از امکانات رائه شده توسط سایت تبلیغ کالا  به صورت رایگان می باشد.

ـ بعد از اینکه تبلیغ مورد نظر خود را ثبت نمودید باید دیگر مشخصات از جمله عنوان و عکس را نیز وارد کنید.

ـ  قیمت گذاری مناسب، تاثیر زیادی بر خریداران می گذارد ، بنابراین باید در انتخاب قیمت دقت نمایید و هرگز قیمت را به صورت توافقی ننویسید.

ـ باید تصاویری که در سایت قرار می دهید واقعی باشند تا خریدار بتواند به درستی تصمیم بگیرد.

ـ  ازتوضیحات اضافه درباره محصول خودداری نمایید.

ـ انتخاب یک عنوان و دسته بندی صحیح به شما کمک می کند، محصول خود را بهتر معرفی نمایید.

از اینکه تا انتهای مقاله شیپور مشهد با ما همراه بودید متشکریم

5ـ چه نکاتی را هنگام ثبت آگهی در سایت باید رعایت کنید؟
5ـ چه نکاتی را هنگام ثبت آگهی در سایت باید رعایت کنید؟

مشاوره سئو و تولید محتوا 09120647344

افزایش تعداد ورودی وب سایت شما از گوگل فقط با تولید محتوای هدفمند ممکن است

این یک راهکارقطعی و همیشگی است

امتیاز مقاله:
4.5/5

قیمت های ما به حدی بهینه است که بسیاری از وب سایت و شرکت های همکار تولید محتوای خود را به ما می سپارند.

جهت سفارش تولید محتوا و مشاوره رایگان در مورد استراتژی محتوا با ما در تماس باشید. 

نتیجه صد درصد تضمین شده است 

 

با یک کلیک تماس بگیرید