سامانه مدیریت شبکه های اجتماعی

سامانه مدیریت شبکه های اجتماعی

افزایش تعداد ورودی وب سایت شما از گوگل فقط ممکن است

این یک است

در این مقاله قصد داریم به سامانه مدیریت شبکه های اجتماعی بپردازیم :

اینترنت روز به روز در حال پیشرفت می باشد و همه افراد در هر سنی از اینترنت استفاده می کنند و به همین دلیل بیشتر افراد از اینترنت برای توسعه کسب و کار و حرفه خود از آن استفاده می کنند ، بیشترین استفاده افراد از شبکه های اجتماعی است و ساعات زیادی در طول روز در این شبکه ها هستند به همین دلیل برای موفق شدن افراد باید از سامانه مدیریت شبکه های اجتماعی استفاده کنند .

[stextbox id=’info’ direction=’rtl’]

در ادامه به سوالات زیر پاسخ می دهیم

سامانه مدیریت شبکه های اجتماعی چیست ؟

ابزار و سامانه مدیریتی شبکه های اجتماعی

[/stextbox]

سامانه مدیریت شبکه های اجتماعی

شبکه های اجتماعی حدود ده سالی می باشد که به سرعت در حال توسعه می باشد و تا حدی زندگی افراد را تحت سلطه خود قرار داده است . اگر افراد برای توسعه کار خود از شبکه های اجتماعی خود استفاده کنند و مدیریت درستی بر روی آن داشته باشند میتوانند کار خود را پیشرفت دهند و حتی در بعضی از موارد باعث آسیب رساندن به آن می شود . استفاده از سامانه های مدیریتی در شبکه های اجتماعی می تواند به افراد در توسعه دادن کارها کمک زیادی کند . در زیر به ده ابزار و سامانه مدیریتی شبکه های اجتماعی پرداخته ایم :

سامانه مدیریت شبکه های اجتماعی
سامانه مدیریت شبکه های اجتماعی

1) Chattypeople.com :

این پلتفرم معمولا در شبکه های اجتماعی فیس بوک برای توسعه دادن کسب و کار استفاده می شود . یکی از مهم ترین امکانات این پلتفرم این است که به کاربران پیشنهاداتی مانند دریافت تخفیف و خرید کالا را می دهد . با استفاده از این پلتفرم کامنت های فیس بوک و مسنجر ترکیب می شوند و مشتریان از این طریق می توانند به راحتی سفارش های خود را به ثبت برسانند .

Chat People برای تجارت های کوچک و بزرگ استفاده می شود و می توانید بدون دغدغه برای نداشتن مهارت کدنویسی از آن استفاده کنید و این قابلیت را دارد که با استفاده از یک ربات به سیستم های پرداخت متصل شود و باعث درآمدزایی از طریق فیس بوک شود ، روش کار کردن این پلتفرم با استفاده از هوش مصنوعی می باشد که ارتباط بین مشتری و مدیر را به راحتی ایجاد می کند . در زیر به دیگر امکانات این پلتفرم اشاره کرده ایم :
• سیستم پشتیبانی از مشتریان
• سیستم مدیریت محتوا
• تجارت های وابسته به حوزه خوراک و رستوران
• یک سیستم دیجیتال برای ارسال محصولات دیجیتال

2) promoRepublic :

این ابزار به صورت رایگان در اختیار افراد به منظور تولید محتوا در شبکه های اجتماعی و همچنین ارسال پست در شبکه های اجتماعی است . از امکانات این پلتفرم می توان به صدها هزار ایده ، الگو و تصویر برای شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام ، فیسبوک ، پست های لینکدین و توییتر استفاده می شود . تمام الگوهای موجود در این سامانه توسط نویسندگان و گرافیست هایی حرفه ای طراحی شده است ، این الگوها قابلیت تغییر را با استفاده از نرم افزار ویرایش گرافیک را دارد . این ابزار دارای ویژگی های زیر نیز می باشد :
• دارا بودن کتابخانه ای با صد هزار الگو برای تصویر و پست
• دارا بودن تقویم برای ایده پردازی ، روزهای تاریخی ، روزهای تعطیل ، روزهای خاص مانند روز مادر ، پدر و . . .
• استفاده راحت از ویرایشگر به منظور ویرایش الگوها
• استفاده راحت برای پست های خودکار در اینستاگرام ، فیسبوک ، لینکدین و فیسبوک

3) socialLiners.Com :

یکی از ابزارهای حرفه ای برای افزایش مخاطب در شبکه های اجتماعی می باشد . شبکه های اجتماعی یکی از راههای حرفه ای برای جذب مخاطب می باشد و شما می توانید به راحتی دوست پیدا کنید .

یکی از امکانات اینفلوئنسر مارکتینگ این است که مشتریان و مخاطبان وفادار خود را به راحتی پیدا می کنید و می توانید با آنها در ارتباط باشید . شما اگر بخواهید از مزایای شبکه های اجتماعی در حرفه و هنر خود استفاده کنید نیازمند زمان زیادی هستید اما شما می توانید با استفاده از این سامانه به صورت خودکار پست های خود را بگذارید ، این کار باعث می شود که حضور شما را پر رنگ تر نشان دهد و مخاطب بیشتری را جذب کنید .

4) guestpost.com :

این ابزار به عنوان پست مهمان است و می توانید مخاطبان بیشتری را جذب کنید ، شما از طریق این ابزار می توانید وبلاگ هایی در جهت پست مهمان به شما پیشنهاد داده می شود .

5) agorapulse.com :

شما با استفاده از این سامانه میتوانید مدیریت یکپارچه ای بر روی اکثر شبکه های اجتماعی داشته باشید به این صورت که محتوای مورد نظر را تولید کنید و زمان مورد نظر خود را برنامه ریزی کنید و بعد از آن در هر شبکه اجتماعی که می خواهید آن را منتشر کنید . این ابزار دارای ویژگی های زیر می باشد :
• با استفاده از این ابزار می توانید همیشه به روز باشید .
• سوالات ، تبلیغات و محتواهای خود را در شبکه های اجتماعی مدنظر منتشر کنید .
• این ابزار دارای گزارش های آماری دقیق می باشد که سنجش موفقیت خود را نشان می دهد .

6) Wistia :

با استفاده از این ابزار می توانید آمار دقیقی از افرادی که ویدیو شما را تماشا کرده اند را داشته باشید . این ویژگی به شما این امکان را می دهد که ویدیوهای بحری را ایجاد کنید .

7) Followerwonk :

یکی از ابزارهای است که با استفاده از آن می توانید فالوورهای خود را افزایش دهید همچنین اطلاعات کاملی در مورد مخاطبان خود داشته باشید .

8) Brand24.com :

با استفاده از این ابزار می توانید که مدیریت حرفه ای بر روی شبکه های اجتماعی مورد نظر خود داشته باشید . در زیر به ویژگی های دیگر این ابزار اشاره کرده ایم :
• موضوعات مرتبط ترند شده را به راحتی بیابید .
• موضوعات کلیدی مرتبط با حوزه کاری خود به راحتی بیابید .
• بحث های موجود و کارآمد را در حوزه کاری خود بیابید .

9) Cyfe.com :

این ابزرا به عنوان یک داشبرد حرفه ای در حوزه تجارت شناخته شده است .

10) Meokey.com :

به عنوان یک چت بات می باشد که تبلیغات را در مسنجر نشان میدهد .

10) Meokey.com :
10) Meokey.com :

نتیجه گیری

امروزه برای اینکه در اینترنت خود را بتوانید به دیگران به خوبی معرفی کنید نیازمند این هستید که از سامانه های مدیریتی در شبکه های اجتماعی استفاده کنید .

مشاوره سئو و تولید محتوا

افزایش تعداد ورودی وب سایت شما از گوگل فقط ممکن است

این یک است

امتیاز مقاله:
4.5/5

قیمت های ما به حدی بهینه است که بسیاری از وب سایت و شرکت های همکار تولید محتوای خود را به ما می سپارند.

جهت سفارش تولید محتوا و مشاوره رایگان در مورد استراتژی محتوا با ما در تماس باشید. 

نتیجه صد درصد تضمین شده است 

 

Call Now Buttonبا یک کلیک تماس بگیرید