زبان بدن چیست

زبان بدن چیست

افزایش تعداد ورودی وب سایت شما از گوگل فقط با تولید محتوای هدفمند ممکن است

این یک راهکارقطعی و همیشگی است

امروز با شما هستیم با معرفی زبان بدن چیست

زبان بدن یا تن گفتار  Body Language از جمله اجزای ارتباطات غیر کلامی است که در برقراری ارتباطات روزانه ما موقعیت بسیار پررنگی دارد.

تابحال توجه کرده اید که یک فرد در موقع صحبت کردن و ارتباط با شما بی اختیار یکسری رفتارهای بدنی خاصی را از خود نشان می دهد. حالاتی مانند حالت شکل گیری دست ها و پاها، ارتباط چشمی و … یک سری اطلاعات با خود منتقل می کنند که با دانستن آنها می توان احساسات لحظه ای شخص روبه رو را متوجه شد.

هنگامی که یک فرد با چالش احساسی در درون خود رو به رو می شود آن زمان تکاپوی زبان بدن آشکار می شود. استرس و اضطراب، ترس، دروغگویی، احترام، تواضع، اعتماد به نفس و … در زبان بدن تا حد بالایی قابل تشخیص است. به عنوان مثال حرکات بدن یک فرد مضطرب برای افرادی که چیزی از زبان بدن نمی دانند نیز قابل درک است.

آموزش زبان بدن

با آموزش زبان بدن و یادگیری مهارت های زبان بدن سعی می کنیم در ارتباط و مذاکره با دیگران، پیام خود را به گونه ای واضح و مناسب‌تر برای طرف مقابل ارسال کرده و نیز، پیام‌های او را تا حد امکان به بهترین حالت ودقیق‌تر دریافت و تحلیل کنیم.

کاربرد زبان بدن در زندگی روزمره

زبان بدن یک عنصر مهم در ارتباطات است. در روابط روزمره، تربیت فرزند، ارتباط با همسر و … می توان از بادی لنگویج استفاده کرد. این موضوع مخصوصا برای افرادی که در عنوان کردن احساسات خود مشکل دارند می تواند بسیار سازنده باشد. در زیر به برخی از این موارد اشاره شده است:

  •  تشخیص درغگویی و صداقت فرد
  •  تشخیص استرس، اضطراب، هیجان و ترس
  • پیشبینی موضع، رفتار و تصمیمات افراد و…..

 

فیلم های آموزش زبان بدن

در  سالهای اخیر ساده ترین شیوه ایی که برای یادگیری این موضوع با توجه به گستردگی و  پیچیدگی آن مطرح شده است ،استفاده از فیلم های آموزشی زبان بدن بوده که به تحلیل و بررسی دقیق این تکنیک پرداخته است.بنابراین توصیه ما به شما این است برای یاد گیری بهتر به سراغ این فیلم ها بروید .

[stextbox id=’info’ direction=’rtl’]

جهت دریافت مشاوره در زمینه پیشبرد وب سایت خود و ارائه روش های عملی در زمینه تولید محتوای هدفمند با ما در تماس باشید.

09120647344

تیم هشت

[/stextbox]

مشاوره سئو و تولید محتوا 09120647344

افزایش تعداد ورودی وب سایت شما از گوگل فقط با تولید محتوای هدفمند ممکن است

این یک راهکارقطعی و همیشگی است

امتیاز مقاله:
4.5/5

قیمت های ما به حدی بهینه است که بسیاری از وب سایت و شرکت های همکار تولید محتوای خود را به ما می سپارند.

جهت سفارش تولید محتوا و مشاوره رایگان در مورد استراتژی محتوا با ما در تماس باشید. 

نتیجه صد درصد تضمین شده است 

 

با یک کلیک تماس بگیرید