روبیکا

روبیکا

افزایش تعداد ورودی وب سایت شما از گوگل فقط با تولید محتوای هدفمند ممکن است

این یک راهکارقطعی و همیشگی است

روبیکا

برنامه روبیکا ، یک برنامه کاربردی و جدید است که کاربران بسیاری دارد که علاقه مند به مشاهده ی فیلم ها و برنامه های تلویزیونی می باشند برای اطلاع از جزئیات برنامه با این مقاله همراه باشید .

حتما در تبلیغات گسترده تلوزیونی و یا در فضای مجازی نام اپلیکیشن روبیکا را زیاد شنیده باشید.

وب سایت های بسیاری هم در رابطه با روبیکا مطالب بسیاری گذاشته اند به توضیح کامل کاربرد این برنامه پرداخته اند. ما میخواهیم با تمرکز بر تولید محتوا در روبیکا به چند هدف مهم در تولید محتوا در اپلیکیشن روبیکا برسیم.

[stextbox id=’info’ direction=’rtl’]

در این مقاله به تعدادی از سوالاتی که در رابطه با این برنامه دارید پاسخ می دهیم :

برنامه روبیکا چیست ؟

برنامه های نرم افزاری چه کاربرد هایی دارند ؟

تولید کنندگان برنامه های نرم افزاری چه کسانی هستند ؟

برنامه های نرم افزاری را چگونه نصب کنیم ؟

چه راهکار هایی برای حل مشکل و خطاهای برنامه های نرم افزاری وجود دارد ؟

[/stextbox]

روبیکا
روبیکا

برنامه روبیکا چیست ؟

در واقع این برنامه وسیله ای بسیار کاربردی برای مشاهده برنامه های مختلف تلویزیونی ، سریال ها و … می باشد و در مدت زمان اندکی اعتبار زیادی را کسب کرده است وتوانسته بیشتر نیازهای روز مره کاربران را بر طرف کند این نرم افزار برای سیستم عامل های اندرویدی منتشر شده وامکاناتی را به صورت رایگان در اختیار مشتریان قرار داده است. نقطه قوت این برنامه سادگی و روان بودن آن می باشد که می توان با نصب آن و انجام دادن مراحل ثبت نام به امکانات این برنامه دسترسی پیدا کرد .

تولید محتوا در روبیکا

پیام روبیکا به کاربران این است که می توانند از دانلود ویدیو های خود درآمد داشته باشند.

در واقع با بارگزاری محتوای مناسب می توانند به پول برسند.

فقط کافیست کاری کنید که کاربران بیشتری ویدیوی شما را ببینند.

کپی رایتینگ و درامد از روبیکا

هر چه عنوان محتوا جداب تر باشد می توانید درامد بازدید کننده بیشتری داشته باشید.

اما آیا می دانید که چگونه می توانید یک عنوان جداب تولید کنید؟

علم کپی رایتینگ یا تبلیغ نوبسی اینجا به کار شما می آید.

برای مطالعه قوانین کپی رایتنیگ اینجا کلیک کنید.

تولید محتوا در روبیکا چگونه است؟

پاسخ به این سوال بسیار آسان است. تولید محتوا هنری است که تنها به اپلیکیشن یا وب سایت بخصوصی خلاصه نمیشود.

این موضوع کاملا واضح است که شما میتوانید پیرامون موضوعات بسیاری که تولید محتوا کنید و محتوای خود را در اپلیکیشن های مختلف و البته، روبیکا قرار دهید. این محتوا میتواند متنی، تصویری و حتی پادکست باشد.

اینکه محتوای شما از چه نوع باشد چندان مهم نیست. آنچه مهم است کیفیت محتوای شما و ازهمه مهمتر، کاربر پسند بودن و جذاب بودن آن است.

تولید محتوا در روبیکا، مانند تولید محتوا در تلگرام و کانال های مختلفی است که امروزه در شبکه های اجتماعی مختلف و پیام رسان های گوناگون بطور مداوم دیده میشود.

در اپلیکیشن روبیکا این امکان در اختیار کاربران قرار گرفته است که مانند پیام رسان هایی از قبیل تلگرام، اقدام به تولید محتوا در کانال ها و صفحات مختلف خود کنند و مطالب خود را در آن ها به اشتراک بگذارند. این فضای اشتراک گذاری با استقبال بسیاری از سوی کاربران مواجه شده است به دلایلی که به امکانات گسترده این اپلیکیشن برمیگردد که اینجا قصد پرداختن به آنها را نداریم.

شما میتوانید با ثبت نام و راه اندازی یک کانال، به سادگی به جذب مخاطب و تولید محتوا بپردازید.

اگر محتوای شما تصویری باشد

اگر محتوای شما تصویری باشد یا صوتی یا حتی متنی. تفاوت چندانی در آن وجود ندارد شما میتوانید هر محتوای مناسبی را که بخواهید در کانال برای مخاطبان خود به اشتراک بگذارید.

حال محتوای مناسب چگونه است؟ پاسخ به این سوال درواقع پاسخ به سوال اصلی مطلب ما است.

محتوای مناسب شما باید بگونه ای باشد که مخاطب احساس کند تفاوتی میان شما و دیگر کانال ها و محتوا های دیگری که در این اپلیکیشن قرار دارد وجود دارد. این موضوع بسیار حائز اهمیت است چرا که با تولید محتوایی متفاوت، این امکان را به مخاطب میدهید که محتوای شما را برای دیگران به اشتراک بگذارد و درنهایت، کانال شما با بازدید بیشتری رو به رو شود.

در شبکه های اجتماعی و پیام رسان ها، اهمیت به اشتراک گذاشتن محتوا بسیار زیاد است. اکثر بازدید هایی که در کانال ها و گروه های مختلف ثبت میشود، از راه اشتراک گذاری محتوا میان کاربران کانال بدست می آید. پس این موضوع که محتوای شما باید متفاوت، خاص و جذاب باشد یک امر حیاتی برای کانال شما است.

حال ما نه تنها بر این موضوع تاکید داریم که محتوای شما میتواند این امکان را فراهم کند تا مخاطبان شما از مطالب کانال شما لذت ببرند. بلکه این امکان را نیز در اپلیکیشن روبیکا خواهید داشت که از راه تولید محتوا در کانال، به کسب درامد هم بپردازید.

این موضوع به این دلیل در این مقاله قرار گرفته است که میتواند یک انگیزه برای شما باشد و از طرفی، این امکان را هم میدهد که به شما بگوییم که تولید محتوای درامد زا در روبیکا به چه صورت است.

یک تفاوت عمده میان روبیکا و دیگر پیام رسان ها

این یک تفاوت عمده میان روبیکا و دیگر پیام رسان ها و شبکه های اجتماعی مطرح کشور است. درامد زایی یک ایده بسیار عالی است که توانسته است مخاطبان بیشتری را به سمت این اپلیکیشن جذب کند.

اما چگونه؟

این امکان به تازگی به اپلیکیشن روبیکا اضافه شده است و توانسته است در مدت بسیار کوتاهی یک مشوق برای کسانی باشد که به کار تولید محتوا میپردازند. البته این بخش قطعا در آینده بیشتر توسعه پیدا خواهد کرد.

حال شما برای تولید محتوای خود لازم است که به چند مورد توجه ویژه داشته باشید. اول از همه رعایت قوانین اپلیکیشن است. حتما نمیخواهید که حساب شما توسط روبیکا بسته شود و تمام زحمات شما در این مسیر بر باد رود! پس به رعایت قوانین توجه ویژه ای داشته باشید.

محتوای شما باید آن قدر خاص و اثر گذار باشد که مخاطب بخواهد محتوای شما را میان دیگر کاربران پیام رسان به اشتراک بگذارد. با اشتراک گذاری بیشتر و بازدید بالاتر، طبیعتا شما نیز درامد بیشتری را کسب خواهید کرد.

محتوای دنباله دار

محتوای دنباله دار میتواند یک ایده بسیار مناسب برای تولید محتوا در روبیکا باشد. این موضوع این امکان را میدهد که مخاطب به دانلود کردن بیشتر محتوای شما ادامه بدهد و همین موضوع، امکان کسب درامد بیشتر را برای شما فراهم میکند.

اینکه محتوای شما باید متناسب با موضوعات روز دنیا باشد یک اصل مهم است. به روز بودن محتوای شما هم به بالاتر رفتن بازدید شما کمک میکند و هم به اشتراک گذاری بیشتر آن، مخاطبان علاقه زیادی به اشتراک گذاری مطالب مرتبط با موضوعات به روز دارند!

تاکید ما بر فوروارد شدن پیام های شما بیشتر است، به این دلیل که هرچقدر محتوای شما بیشتر میان کاربران دست به دست شود، باز هم در نهایت مبلغ بازدید محتوای شما به حساب شما واریز میشود پس اشتراک گذاری بیشتر محتوای شما درنهایت به سود شماست.

تولید یک محتوای فکر شده بسیار با ارزش تر از تولید محتوایی است که صرفا با هدف کمیت بیشتر تولید میشود. پس کیفیت را به هیچ وجه فدای کمیت نکنید، مخاطبان شما باهوش هستند!

آیا راه بهتری برای درامد از تولید محتوا هست؟

بله. بهترین راه درآمد از محتوا این است که یک وب سایت برای خودتان داشته باشید و با تولید محتوا بازدیدکننده خودتان را بالا ببرید.

و به خاطر داشته باشید که بازدید کننده بیشتر برابر است با درآمد بیشتر.

 

برنامه های نرم افزاری چه کاربرد هایی دارند ؟

در این نرم افزارها می توانید پرداخت های  مختلف خود را به صورت آنلاین انجام داده و از خدماتی مثل پرداخت قبض ، خرید شارژ ،خرید اینترنت ، دریافت بلیط هواپیما واتوبوس ، خیریه و نیکوکاری و … استفاده کرد .

در قسمت فیلم و سریال این برنامه دسترسی به سریال های قدیمی و جدید و هم چنین لیست فیلم ها امکان پذیر است .

دربخش شبکه های اجتماعی همانند دیگر برنامه های پیام رسان می توان با مخاطبان خود ارتباط برقرار کرد ، مهم ترین بخش این برنامه پیش بینی نتایج جام جهانی است که جوایز ارزشمندی را به برندگان می دهد .

بخش هایی که بیشترمخاطبان از آن ها رضایت دارند شامل : بخش موسیقی ، سلامت ، آموزش ، و برنامه های تلویزیونی می باشد .

تولید کنندگان برنامه های نرم افزاری چه کسانی هستند ؟

در مصاحبه ای که با وزیر ارتباطات انجام شده ،مطالبی را راجع به  تولید کنندگان برنامه نرم افزاری منتشر کرده اند در این مطالب توضیح داده شده است که استفاده از کدهای اپن سورس رایج است وتلگرام هم اپن سورس می باشد و در بعضی از برنامه های نرم افزاری بخشی از این کد برای مدیریت بهتر صفحات استفاده شده است تا برنامه هم مانند برنامه های دیگری که این کد را دارند در گوشی های قدیمی بهتر اجرا شود

به علت نبود وقت فرصت حذف قسمت های اضافی کد که ضرورتی نداشت را فراهم نشده است و در نسخه جدید این کدهای غیر ضروری حذف خواهند شد. بعضی از برنامه های نرم افزاری از لحاظ فنی امکان دسترسی به هیچ کدام از قسمت های تلگرام را ندارد در صورتی که به حافظه دسترسی پیدا کند فقط می تواند فایل های دانلود شده تلگرام را مشاهده کند .

در هنگام نصب برنامه های نرم افزاری هیچ گونه دسترسی حساسی را از کاربر نمی خواهد و تنها برای آپلود عکس پروفایل و درهنگام اجرا این در خواست را انجام می دهد و اگر اجازه دسترسی داده نشود در هیچ صورتی دسترسی پیدا نمی کند .

برنامه های نرم افزاری را چگونه نصب کنیم ؟

نصب برنامه ها مانند روبیکا برای سیستم های عامل اندروید و سیستم های عامل ios امکان پذیر است و نحوه نصب هر کدام به این صورت است که در سیستم عامل اندروید از طریق فروشگاه Play store و در سیستم عامل ios به وسیله فروشگاه sib App صورت می گیرد.

برنامه های نرم افزاری را چگونه نصب کنیم ؟

چه راهکار هایی برای حل مشکل و خطاهای برنامه های نرم افزاری وجود دارد ؟

یکی از هدف هایی که برنامه های نرم افزاری دارد توسعه کسب و کارهوشمند و کسب درآمد به وسیله تبلیغاتی است که امکانات فراوانی در دنیای فیلم و سریال ، شبکه های تعاملی ، دنیای موسیقی ، دنیای آموزش داردو توانسته کابران زیادی را به خود جذب کند ولی با وجود این همه مزایا با بررسی دقیق این برنامه ضعف هایی نیز از لحاظ عدم اتصال ، دانلود صحیح محتوا ، و مشکل کار نکردن برنامه وجود دارد به عنوان مثال زمان کار کردن با این برنامه مشکلاتی از قبیل عدم بارگیری اطلاعات و تصاویر ، خطا در اتصال به اینترنت مواجه می شوید در این مقاله به راهکارهایی برای حل این مشکلات می پردازیم :

بروزرسانی برنامه :

ابتدا پیشنهاد می شود که اگر برنامه بروزرسانی نشده حتما این کار را انجام دهید و در صورتی که از نسخه های قدیمی استفاده می کنید بالای صفحه گوشی در خواستی مبنی بر اینکه به کانال بروزرسانی برنامه های مختلفی بروید و برای دانلود آخرین فایل آن اقدام کنید و راهکار دیگری نیز برای بروزرسانی وجود دارد که برای این کار به قسمت تنظیمات رفته و بر روی گزینه ی بروزرسانی ضربه بزنید.

پاک کردن حافظه کش برنامه های نرم افزاری:

چنان چه در بارگیری تصاویر مشکل دارید می توانید یک بار حافظه کش برنامه ها را پاک کنید و برای این کار به قسمت تنظیمات بروید و گزینه   Apps & notificationsانتخاب کرده و بر روی App رفته و لیستی از برنامه های نصب شده بر روی گوشی را در این قسمت می توان دید ، بعد از میان گزینه ها برنامه مدنظر را پیدا کرده و پس از آن به قسمت storage بروید و سپس گزینه clear cache را انتخاب کنید و بعد برنامه را ببندید ومجدد آن را باز کنید .

خارج کردن برنامه از حافظه رم :

راهکار دیگری که به حل مشکل های به وجود آمده در برنامه کمک می کند این است که به اجبار برنامه از رم گوشی خارج شود برای این کار در گوشی های اندروید به قسمت تنظیمات بروید و به Apps & notifications وارد شوید و گزینه App راانتخاب کرده ، در لیست برنامه ها ، برنامه نرم افزاری نصب شده را انتخاب کنید و پس از آن در قسمت باز شده Force stop ضربه بزنید ، بعد از گذشت چند ثانیه برنامه را باز کنید .

خارج شدن از حساب کاربری و انتخاب مجدد آن :

برای این کار به قسمت تنظیمات بروید و گزینه ی (خروج از حساب کاربری ) را انتخاب کنید و بعد از خارج شدن شماره موبایل را نوشته و بعد از دریافت کد به برنامه وارد شوید .

خارج شدن از حساب کاربری و انتخاب مجدد آن :
خارج شدن از حساب کاربری و انتخاب مجدد آن :

برنامه های مختلف نرم افزاری مانند بسیاری از برنامه های دیگر مدت زمان کوتاهی است که طراحی شده و شاید بعضی از مخاطبان از مزایا و نحوه عملکرد این برنامه اطلاع نداشته باشند در این مقاله تلاش کرده ایم تا برخی از این مزایا را توضیح دهیم ، امیدواریم که مطالب مفیدی را برای شما ارائه داده باشیم .

مشاوره سئو و تولید محتوا 09120647344

افزایش تعداد ورودی وب سایت شما از گوگل فقط با تولید محتوای هدفمند ممکن است

این یک راهکارقطعی و همیشگی است

امتیاز مقاله:
4.5/5

قیمت های ما به حدی بهینه است که بسیاری از وب سایت و شرکت های همکار تولید محتوای خود را به ما می سپارند.

جهت سفارش تولید محتوا و مشاوره رایگان در مورد استراتژی محتوا با ما در تماس باشید. 

نتیجه صد درصد تضمین شده است 

 

با یک کلیک تماس بگیرید