راهکاران سیستم

راهکاران سیستم

افزایش تعداد ورودی وب سایت شما از گوگل فقط با تولید محتوای هدفمند ممکن است

این یک راهکارقطعی و همیشگی است

هدف از طراحی این مقاله آشنایی شما همراهان گرامی با نرم افزار راهکاران سیستم می باشد امیدواریم که مورد توجه شما قرار بگیرد.

[stextbox id=’info’ direction=’rtl’]

در ادامه به سوالات زیر پاسخ می دهیم

-1 راهکاران سیستم چست؟

-2 راهکاران سیستم در چه زمینه های فعالیت دارد؟

-3 آموزش نرم افزار راهکاران سیستم به چه صورت است؟

-4 نسخه های جدید چه قابلیت های ویژه ای نسبت به نسخه های قدیمی دارد؟

[/stextbox]

راهکاران سیسیتم
راهکاران سیسیتم

 

راهکاران سیستم به چیست؟

راهکاران سیستم نرم افزاری است که برای سوددهی بیشتر شرکت ها  و بالابردن تمرکز در کار وپایین آوردن ریسک واشتباه و نظارت بربازار و مشتریان  مورد استفاده بسیاری از کمپانی های بزرگ و کوچک قرار می گیرد.این نرم افزار دارای سیستم پشتیبانی قوی می باشد که می توان آن را رابط مهم میان مشتریان و شرکت دانست که به نیازهای سیستم پاسخگویی به سوالات مشتریان و به روز رسانی سیستم مدیریتی دقیق داشته باشند.

برای هر مشتری یک پرتال طراحی کرده اند که 24ساعته در خدمت مشتریان است و پاسخگوی تمام سوال های آن ها می باشد.طراحان این نرم افزار مانند هر شرکت دیگری همواره به دنبال بهتر شدن و ارتقا دادن به سیستم خود بوده اند که این به معنی استفاده ی گسترده تر از این نرم افزار و تسریع کارهای هر شرکت است

اخرین آپدیت نرم افزار راهکاران سیستم نسخه ای است که درسال گذشته وارد بازار شد که با تغییر دادن سیستم اجرای کار ها توانست مشتریان بیشتری جذب کند به عنوان مثال بخش های به نرم افزار اضافه کردند که به وسیله ی آن کارهای بانکی شرکت را آسان تر انجام داد و میزان خطاهای که ممکن بود رخ بدهد تقریبا به صفر کاهش پیدا کرد به برنامه نویسی های جدید می توان برکار پرداخت مالیات نیز نظارت داشته باشیم.

راهکاران سیستم به چیست؟

-راهکاران سیستم درچه زمینه های فعالیت دارد؟

راهکاران سیسیتم در زمینه های مختلف دارای سیستمی اختصاسی برای کار آن قسمت است. راهکاران سیستم در بخش های مختلف می تواند به مشتریات خدمت رسانی کند مثلا در زمینه ی مدیریت بخش مالی پخش وفروش و…که هر کدام را به اختصار توضیح می دهیم. به عنوان مثال در قسمت حسابداری می تواند بسیار کارآمد باشد و به طور دقیق ازوضعیت مالی شرکت بدون هیچ شکی باخبر باشید.

وهمچنین در بخش سرمایه گذاری انسانی با نظارت بر میزان سرمایه و کسب کار دقیق مشتری می تواند برای ما کارآمد باشد.

 

-آموزش نرم افزار راهکاران سیستم به چه صورت است؟

این دوره ها تمامی کسانی هم که درسطوح مبتدی قرار دارند هم آموزش می دهد و باید براساس نیاز خود زمینه ای انتخاب نماید مثلا حسابداری فروش مدیریت بر پروتال مشتریان و…

که خود می تواند زمینه ای برای آینده ی شغلی و ورود به بازار کار باشد.در این دوره ها باید چند نرم افزار را حتما گذراند که شامل دفترکل قسمت های مربوط به حساب داری و مدیریت های کوچک هرقسمت می باشد.و در انتها باید بتوانیم یک اظهار نامه را تحویل شرکت دهیم که این به معنی اتمام دوره ی آموزشی است.

شرکت دراین دوره های آموزشی بدون شک باید دارای مزایای برای افرادی که در آن شرکت کرده اند داشته باشد یک از آن ها هم تخفیفاتی است که برای دوره ها در نظر گرفته اند و شامل افرادی که به صورت مجزا کلاس ها را ثبت نام کرده اند نمی شود.

مزیت دیگر شرکت در دوره های آموزشی راهکاران سیستم معرفی این افراد به شرکت هایی است که به دنبال تکمیل کادر شرکت خود هستند یعنی می توان گفت به نحوی مانند رزومه ی کاری عمل می کند برای استخدام آسان تر و ورود به بازار کار این دوره ها هرکدام دارای ساعت آموزش است که به مدت چندین ساعت می توان آموزش های حسابداری حقوق وپرداخت و این قبیل را گذراند و مدرک دریافت کرد.در این دور ه های آموزشی با کتاب ها و نرم افزارهای مختلفی به شما آموزش می دهند.

-آموزش نرم افزار راهکاران سیستم به چه صورت است؟

-نسخه های جدید چه قابلیت های ویژه ای نسبت به نسخه های قدیمی دارد؟

در بسیاری از زمینه ها تغییراتی را برای نرم افزار ایجاد کردند مثلا در بخش دفترکل قبلا قادر به چاپ کردن سند نبودند و بیشتر به صورت پرینت صورت می گرفت که دارای اعتبار لازم برای انجام کارها را نداشت در بخش حسابداری با نظارت بر تمامی دارایی های شرکت دیگر خبری از اشتباهات انسانی نبود و این باعث بهبود روند حساب رسی شده بود.

برای دریافت نسخه ی جدی باید آن را از طریق لینکی که شرکت طراح در اختیار ما قرار می دهد نرم افزار را دانلود کنیم و با پرداخت مبلغی به حساب شرکت و بعد از ارسال فیش واریزی ما که آن هم باید توسط کارشناس مربوطه تایید شود بعد از تایید نسخه جدید را برای ما ارسال می کنند که برای هر نفر دارای یک کد اختصاصی است که در آپدیت بعدی تغییر نمی کند و مانند پسورد ایمیل همیشه آن را به یاد داشته باشیم اما اگر سیستم خود را تغییر دهیم کد اختصاصی ما تغییر می کند وباید مجددا از شرکت راهکاران کد دریافت نمایم.

در ابتدای برنامه فرمی را باید پر کنیم که بعد از اتمام آن مراحل نصب برای ما ارسال خواهد شد.

-نسخه های جدید چه قابلیت های ویژه ای نسبت به نسخه های قدیمی دارد؟
-نسخه های جدید چه قابلیت های ویژه ای نسبت به نسخه های قدیمی دارد؟

مدیران این شرکت درسال گذشته نشست های خبری زیادی را برگزار کردند که طی آن از عملکرد این سیستم و چگونگی استفاده از صحبت کردند درسال گذشته بالغ بر هزاران مشتری جدید به مشتریان قدیمی اضافه شد که در مجموع تعداد مشتریان را چندین برابر کردکه این خود گویای بازخورد عالی نرم افزار راهکاران سیستم درمیان مشتریان می باشد.

شرکت راهکاران

شرکت راهکاران توانسته خیلی زود از رقیبان پیشی بگیرد و پله های رشد را باسرعت بگذراند و هم اکنون در بین شرکت های برترایرانی جا باز کند که این افتخار بزرگی برای شرکت راهکاران سیستم است.تعداد پرسنل شرکت راهکاران هر روز درحال افزایش می باشد درحال حاضر بیش از هر شرکت نرم افزاری دیگری کارمند در ایران دارد و دارای سرمایه ای میلیاردی است در سال گذشته درآمد شرکت به طورچشمگیری افزایش یافت.

هم اکنون تمرکز بیشتر این غول نرم افزاری بیشتر بر روی فضای ابری است که باعث تغییر مدل ارائه ی خدمات ویژه به مشتریان است که این را در جلسات و نشست های خبری سال گذشته اعلام کردند که این تغییر باعث فراگیرتر شدن خدمات شرکت و افزایش مشتریان در تمام زمینه ها می شود.

خبر مهمی که درسالی که گذشت بسیار همه را متعجب کرد کناره گیری مدیرعامل شرکت بود ابتدای که بعد اعلام کرد به دلیل جلوگیری از ضرر بیش از حد شخصی بوده اما خوشبختانه این ضرر برای شرکت جدی نبود و توانستند اواخر سال آن را جبران کنند و ازسال گذشته به عنوان بهترین سال کاری  یاد کردند.

مشاوره سئو و تولید محتوا 09120647344

افزایش تعداد ورودی وب سایت شما از گوگل فقط با تولید محتوای هدفمند ممکن است

این یک راهکارقطعی و همیشگی است

امتیاز مقاله:
4.5/5

قیمت های ما به حدی بهینه است که بسیاری از وب سایت و شرکت های همکار تولید محتوای خود را به ما می سپارند.

جهت سفارش تولید محتوا و مشاوره رایگان در مورد استراتژی محتوا با ما در تماس باشید. 

نتیجه صد درصد تضمین شده است 

 

با یک کلیک تماس بگیرید