دیوار یزد

دیوار یزد

افزایش تعداد ورودی وب سایت شما از گوگل فقط با تولید محتوای هدفمند ممکن است

این یک راهکارقطعی و همیشگی است

دیوار یزد

اپلیکشن و سایت دیوار یزد می تواند کمک شایانی به یزدی های عزیز بکند. با پیشرفت تکنولوژی و اینترنت بسیاری از افراد برای رفع نیازهای خود دیگر مجبور به ترک خانه نمی باشند ، بلکه تنها با جستجو و سفارش از طریق سایت ها به تهیه وسایل مورد نظر خود می پردازند.

این سفارشها در اکثر مواقع درب منزل ، به سفارش دهنده تحویل داده می شود. البته باید در هنگام سفارش دقت کنید چرا که بعضی از افراد سودجو از طریق این راه کلاهبرداری می کنند. بنابراین باید برای سفارش از سایت های معتبر وسایل مورد نیاز خود را تهیه کنید. یکی از سایتهایی، که امروزه توانسته جز رقیبان سرسخت این مجموعه باشد، سایت دیوار یزد است. در این مقاله سعی داریم شما را با این سایت آشنا نماییم.

دیوار یزد
دیوار یزد

[stextbox id=’info’ direction=’rtl’]

در ادامه در نظر داریم به سوالات زیر پاسخ بدهیم:

ـ چه کالاهایی در سایت به فروش می رسند؟

ـ سایت ها چه مزیت هایی دارند؟

ـ روش های درآمد زایی ازطریق سایت  به چند صورت می باشد؟

ـ قیمت اجناس در سایت بر اساس چه معیاری انتخاب می شود؟

ـ هنگام خرید لوازم دسته دوم به چه نکاتی باید توجه کنید؟

[/stextbox]

 

1ـ چه کالاهایی در سایت به فروش می رسند؟

اغلب افراد در خانه دارای وسایل دسته دومی هستند که دیگر برای آنها کارایی ندارد. اگر انها بخواهند این وسایل را همانند گذشته به سمساری ها بفروشند، سود چندانی نصیب آنها نمی شود. در دنیای مدرن امروز، ظهور پدیده ای به نام اینترنت کار را برای همه آسان نمود، تا همه بتوانند کالاهای خود را به فروش رسانند.

افراد برای فروش وسایل خود از سایت های مختلفی استفاده می کنند. از جمله فواید استفاده از سایت صرفه جویی در وقت و هزینه می باشد. همچنین از طریق سایت می توانند کالاهایی که به تعداد محدود در بازار وجود دارد را تهیه نمایند.

کالاهایی که در سایت عرضه می شوند دارای تنوع بسیار زیادی می باشند . هر شخص با توجه به آنچه نیاز دارد به جستجو کالای مورد نظر خود می پردازد. خدمات ارائه شده توسط سایت ها تنها محدود به یک شهر نیست و افرادی که به هر دلیلی نمی توانند به شهرهای دیگر سفر کنند و کالای مورد نظر خود را خریدارینمایند ، از طریق سایتمی توانند، به این کالا دسترسی پیدا کنند. همچنین صاحبان مشاغل آزاد یا دیگر مشاغل با استفاده از این سایت می توانند در سطح وسیعی به تبلیغ شغل خود بپردازند و خدماتی را که ارائه میدهند تبلیغ نمایند.

1ـ چه کالاهایی در سایت به فروش می رسند؟
1ـ چه کالاهایی در سایت به فروش می رسند؟

2ـ سایت ها چه مزیت هایی دارند؟

بعضی از سایت های داخلی از سایت نیازمندی های خارجی الگوبرداری کرده اند. در دیگر سایت ها، رتبه بندی یک تبلیغ بر اساس تعداد ستاره هایی بود، که افراد به آگهی می دادند و هرچه تعداد این ستاره ها بیشتر می شد، امتیاز تبلیغ بیشتر می شد. اما در سایت های کنونی از این روش استفاده نمی شود. در این سایت تعداد بازدید کاربران از یک آگهی سبب بالا رفتن امتیاز آن می شود .

از دیگر مزایای سایت امکان استفاده آن به دو شکل اپلیکیشن و سایت ، در موبایل می باشد.  در قدیم سایت ها برای اینکه بتوانند در موبایل هم نشان داده شوند از طریق یک لینک به یکدیگر متصل می شدند. اما اکنون با پیشرفت علم و تکنولوژی امکان استفاده این سایت به صورت مستقل در موبایل وجود دارد. حتی می توان اپلیکیشن این سایت را در گوشی نصب کرد.

از دیگر مزایای استفاده از سایت این است ، که بدون اینکه عضو این سایت شوید می توانید آگهی خود را در آن به ثبت برسانید.

2ـ سایت ها چه مزیت هایی دارند؟
2ـ سایت ها چه مزیت هایی دارند؟

3ـ  روش های درآمدزایی از طریق سایت به چند صورت می باشد؟

می توانید از طریق سایت  به دو شکل درآمدزایی می کند:

ـ یکی از این روشها نردبانی کردن آگهی است به این معنی که بعد از گذشت مدت زمانی آگهی که در سایت گذاشته شده است، در ردیف پایین قرار می گیرد. افراد می توانند با پرداخت پول به صاحب سایت این آگهی را دوباره به ردیف بالا بیاورند. به این توانایی نردبان گویند . البته امکان ندارد که کاربر بتواند تمایز این دو نوع آگهیرایگان و نردبانی را تشخیص دهد.

روش دوم که در سایت  برای درآمدزایی  استفاده می شود، این است که می توان آگهی را مارک دار نمود. به این نوع اگهی یک مارک فوری زده می شود که سبب می شود آگهی در دسته ای جدا قرار بگیرد. البته اگر که لیست تمام آگهی ها را نگاه کنید، این کار ترتیب قرار گرفتن آن را تعیین نمی کند.

4ـ قیمت اجناس در سایت بر اساس چه معیاری انتخاب می شوند؟

قیمت گذاری اجناس دسته دوم در سایت معمولا از طرف صاحب کالا صورت می گیرد و در بیشتر موارد به صورت توافقی انجام می شود. اما در بحث کالاهای بزرگ مانند خانه و ماشین با توجه به قیمت بالای این دو و نیز نوسانات قیمت ها ، سایت  بر طبق دستورالعمل جدید کار می کند.

بر طبق توافقی که بین اتحادیه کسب وکارهای اینترنتی و مشاوران املاک صورت گرفت، از این پس قیمت گذاری خانه در سایت ها  بر اساس قیمتی است که وزارت راه وشهرسازی در سایت خود اعلام می کند. زیرا این قیمت ها به روزرسانی می شوند و کد رهگیری نیز دارند. حداکثر زمانی که این سایت ها بروزرسانی میشوند به مدت یک ماه می باشد و قیمت گذاری بر اساس منطقه ای است که خانه در آن قرار گرفته است.

این رویه در مورد بازار خودرو نیز صادق می باشد. برای کوتاه کردن دست سودجویان ، برای ثبت قیمت این کالاها ، ابتدا باید هویت فروشنده مشخص شود. قیمت گذاری برای خودرو با توجه به لیست قیمتی است که، اتحادیه فروشندگان خودرو اعلام می کند.

سایت آگهی، که به صورت رایگان خدمات ارائه می دهند. اگر فردی تعداد زیادی آگهی در سایت قرار دهد ، باید هزینه آن را بپردازد.

5ـ هنگام خرید لوازم دسته دوم به چه نکاتی باید توجه کنید؟

یکی از نگرانی هایی که افراد در هنگام خرید از سایت با آن مواجه می شوند عدم اطمینان از صحت خرید می باشند. برای اینکه یک خرید ایمن داشته باشید بهتر است به نکته های زیر دقت کنید:

ـ  در هنگام خرید، اجناسی که مارک معروف دارند ،خریداری کنید.

ـ قیمت داده شده در سایت را با قیمت جنس نو آن در بازار مقایسه نمایید.

ـ تمام آگهی ها را مطالعه نمایید تا از قیمت واقعی کالای مورد نظر خود اطلاع پیدا کنید.

ـ هنگام تحویل کالا به صورت رودرور با خریدار ملاقات کنید.

ـ فکر نکنید که چون کالا نو به نظر می رسد پس سالم می باشد.

ـ ابتدا  از فروشنده زمان برای امتحان کردن کالا بخواهید.

ـ هنگام تحویل کالا ، جعبه آن را درخواست نمایید.

ـ همه وسایل اضافی کالا را مورد بررسی قرار دهید.

ـ با استفاده از دفترچه راهنما تمام قسمت های یک وسیله الکترونیکی را امتحان کنید.

ـ از فروشنده ضمانت نامه کالا را درخواست کنید.

از اینکه تا انتهای مقاله دیوار یزد با ما همراه بودید متشکریم

مشاوره سئو و تولید محتوا 09120647344

افزایش تعداد ورودی وب سایت شما از گوگل فقط با تولید محتوای هدفمند ممکن است

این یک راهکارقطعی و همیشگی است

امتیاز مقاله:
4.5/5

قیمت های ما به حدی بهینه است که بسیاری از وب سایت و شرکت های همکار تولید محتوای خود را به ما می سپارند.

جهت سفارش تولید محتوا و مشاوره رایگان در مورد استراتژی محتوا با ما در تماس باشید. 

نتیجه صد درصد تضمین شده است 

 

با یک کلیک تماس بگیرید