دیوار پرند

دیوار پرند

افزایش تعداد ورودی وب سایت شما از گوگل فقط با تولید محتوای هدفمند ممکن است

این یک راهکارقطعی و همیشگی است

دیوار پرند یکی از وب سایت های درج آگهی در این شهر می باشد ،سایتی  پر طرفدار ،برای  دسترسی راحت تر مردم در زمینه های خرید و فروش محصولات و وسایل دسته دوم  که بصورت اینترنتی می باشد.

در دنیای امروز و با توجه به استفاده مردم از اینترنت و جستجوی نیازها و امکان استفاده از وب سایت هایی که بتوان آگهی های خود را در آن درج کرد بسیار گسترده شده است . در نتیجه نیاز به این سایت ها در  دنیای مجازی بیشتر شده است تا آگهی ها را به نمایش بگذارد و بقیه افراد آن را ببینند و استفاده نمایند .

دیوار پرند
دیوار پرند

[stextbox id=’info’ direction=’rtl’]

در این مقاله سعی می شود مطالب مهمی پیرامون خرید و فروش های اینترنتی و سایت دیوار بیان شود و به سوالات زیر پاسخی مناسب داده شود :

1:سایت دیوار چیست ؟

2:در زمان های قدیم مردم چگونه آگهی خود را تبلیغ می کردند ؟

3:علت استفاده ی مردم از سایت های خرید و فروش اینترنیتی چیست؟

4:مراحل حذف آگهی در سایت ها به چه صورتی می باشد ؟

5: برای خرید وسایل دسته دوم به چه نکاتی باید توجه کرد ؟

6: در سایت های  خرید و فروش اینترنتی  در چه زمینه های می توان آگهی ثبت کرد؟

[/stextbox]

 

 

1:سایت دیوار چیست ؟

در زندگی انسان ها زمانی پیش می آید که به دنبال خانه ،ماشین ،کار ،وسایل منزل ،مبل و …… می باشند و یا قصد فروش وسایل خود را دارند پس باید به دنبال سایتی باشند که این امکانات را داشته باشد و در دسترس باشد .

سایت های نیازمندی هزینه های در بردارند اما در بین این سایت ها ،سایت دیواربسیار موفق عمل کرده است و با توجه به امکاناتی که دارد و رایگان بودن آن  علاقه مندان و کاربران بسیاری را به خود جلب کرده و روزانه هزاران نفر از آن استفاده می کند ،

سایت دیوار پرند با توجه به نیازهای مردم ،اقدام به پذیرفتن آگهی از طرف افراد نموده و آن را برای عموم به نمایش می گذارد تا مردم آن آگهی را ببینند و استفاده کنند ،در واقع یک رابط بین کاربر و مشتری می باشد .سایت دیوار همه نوع آگهی را در برمی گیرد از فروش خانه ،کرایه منزل ،کسب و کارهای محلی و …. تا فروش وسایل دسته دوم افراد را می توان در سایت دیوار پیدا کرد .

1:سایت دیوار چیست ؟
1:سایت دیوار چیست ؟

2:در زمان های قدیم مردم چگونه آگهی خود را تبلیغ می کردند ؟

هر روزه شاهد پیشرفت امکانات و دسترسی آسان به وسایل پیشرفته و خاص هستیم، وسایلی که کار مردم را راحت تر کرده، و هم چنین فرد می تواند در هر ساعت از شبانه روز آگهی و پیام خود را ثبت کند، در گذشته افراد از روش هایی مانند مراکز مشاوره خاص یک وسیله، مراکز فروش مانند نمایشگاه ها، مغازه ها و… مراجعه می کردند ، یا حتی از حداقل یک روز قبل پیام خود را در روزنامه منتشر می کردند. اما استفاده از اپلیکیشن و دنیای مجازی و ثبت در اینتنرنت کار فرد در ثبت نیازمندی خود خیلی راحت کرده است.

 

3: علت استفاده ی مردم از سایت های خرید و فروش اینترنیتی چیست؟

در سال های اخیر مردم کشورمان استقبال بی نظیری از سایت های اینترنتی برای خرید و فروش کالاها  کرده اند، و به این سایت ها اعتماد کرده اند، دلایلی را که میتوان برای این اعتمادشان بیان کرد عبارتند از:

 • مردم تمام کشور به این سایت دسترسی راحت و با توجه به شهر مورد نظر خود را دارند
 • رایگان بودن ثبت آگهی بعضی سایت ها ، یکی دیگر از علت های استفاده از آن می باشد .
 • برای خرید یا فروش وسیله ای لازم نیست که افراد وقت خود را چند روز درگیر یک کار کنند، می توانند آگهی خود را در سایت ثبت و در صورت لزوم ، مراحل نهایی خرید یا فروش یک وسیله را با فرد مقابل قرار ملاقات گذاشته ، وسیله را مشاهده کند و در صورت تأیید آن را تهیه می کند..
 • استفاده از این سایت بدون هر نوع واسطه ای انجام می شود و دو نفر می توانند با صرف هزینه ای کمتر وسیله ی خود را به دست بیاورند.
3: علت استفاده ی مردم از سایت های خرید و فروش اینترنیتی چیست؟
3: علت استفاده ی مردم از سایت های خرید و فروش اینترنیتی چیست؟

4:مراحل حذف آگهی درسایت ها به چه صورتی می باشد  ؟

افراد بعد از چند روز معمولا ترجیح می دهند که آگهی خود را حذف کنند، به خصوص آگهی هایی که در آن شماره موبایل و ایمیل شان در گهی ثبت شده  است،  در این مورد می توان به قسمت مدیریت آگهی مراجعه کنند، و پیغام را حذف کرد ، یا این که در صورت ایجاد مزاحمت سعی کند که با پلیس فتا تماس گرفته و موضوع را از طریق پلیس پیگیری کرد.

 

5 :برای خرید وسایل دسته دوم به چه نکاتی باید توجه کرد ؟

افراد برای خرید وسایل مورد نیاز خود به صورت دست دوم باید به  چه نکاتی توجه کنند:

اول از هر چیز قیمت وسیله نو و وسیله دست دوم و کارکرده را با هم مقایسه کنند، معمولا تفاوت قیمت را می توان در بین وسیله نو و وسیله  کارکرده متوجه شد، اگر لازم باشد ، در مورد آن تحقیق کنند، به عمر مفید وسیله توجه داشته باشند . مثلا یک وسیله الکترونیکی شاید عمر مفید پنج تا ده سال داشته باشد، وسیله ای دیگر عمر مفید طولانی تری را بتواند داشته باشد.

بهتر است فرد در هنگام خرید وسیله کارکرده از فروشنده در مورد  عمر دستگاه، اینکه دستگاه  و وسیله در گذشته چه ایراداتی داشته، آیا تعمیراتی خاصی روی آن انجام شده یا نه و… بپرسد ، در این موارد بهتر است که خود را فردی آگاه در این زمینه نشان دهد، تا پشیمانی کمتری را در پی داشته باشد و فروشنده واقیعت را به او انتقال دهد ، به همراه یک فرد آگاه در زمینه خرید آن وسیله به خرید برود، تا فرد آ گاه بتواند با بررسی وسیله مورد نیاز از تمام جوانب، به فرد کمک کند.

کالاهایی که می خواهید بخرید را بشناسید و کارایی آن محصول را بدانید که اشتباهی چیزی نخرید .

برای خرید اطلاعات کارت بانکی و شخصی خود را از طریق نامه الکترونیک ارسال نکنید .

مواظب کلاه برداران باشید ارسال پول از طریق سیستم های مخابراتی ریسک بالای دارد بعضی افراد پول را می گیرند و محصول ویا کالایی را تحویل نمی دهند .

در هنگام خرید وسیله اگر امکان دارد آن را امتحان و آزمایش کرده و از فرد فروشنده فاکتوری درباره خرید آن وسیله دریافت کند، تا بتواند از دزدی های احتمالی در مورد وسیله خریداری شده جلوگیری کند.

5 :برای خرید وسایل دسته دوم به چه نکاتی باید توجه کرد ؟
5 :برای خرید وسایل دسته دوم به چه نکاتی باید توجه کرد ؟

6:در سایت های  خرید و فروش اینترنتی  در چه زمینه های می توان آگهی ثبت کرد؟ا

افراد در سایت ها  می توانند آگهی های خرید یا فروش خود را در  زمینه های  مختلف ثبت کنند، آگهی های ثبت شده می تواند شامل:

 • املاک اعم از زمین کشاورزی، خانه ، زمین تجاری،باغ ویلا باشد .
 • وسایل نقلیه ( خودرهای سبک خودروهای سنگین، موتورسیکلت، قایق ، و حتی خرید و فروش قطعات یدکی خودرو)
 • لوازم الکترونیکی ( اعم از موبایل، تبلت، رایانه، لب تاب، بازی های ویدئویی ، تلفن های رومیزی وسایل صوتی  تصویری دیگر
 • لوازم مربوط به خانه که شامل وسایل و تزئینات منزل، هر نوع وسیله ی مورد نیاز در آشپزخانه، ابزار های مورد نیاز ، و ابزارهای استفاده شده در ساختمان و حتی حیاط منزل فرد می باشد.
 • وسایل شخصی مورد نیاز شامل: کیف، کفش، لباس ، لوازم التحریر، وسایل آرایشی و بهداشتی  و حتی درمانی  ،  وسایل بچه ها شامل کفش و لباس آنها، وسایل بازی و اسباب بازی مخصوص کودکان.
 • آگهی های مربوط به وسایل سرگرمی:ماننن تاب، مجله، حیوانات خانگی، اسباب بازی، دوچرخه، اسکوتر، اسکیت، وسایل
 • و آلات مورد نیاز درموسیقی و… می باشد.

از اینکه تا انتهای مقاله دیوار پرند با ما همراه بودید متشکریم و امیدواریم مطالب دیوار پرند برای شما مفید بوده باشد .

مشاوره سئو و تولید محتوا 09120647344

افزایش تعداد ورودی وب سایت شما از گوگل فقط با تولید محتوای هدفمند ممکن است

این یک راهکارقطعی و همیشگی است

امتیاز مقاله:
4.5/5

قیمت های ما به حدی بهینه است که بسیاری از وب سایت و شرکت های همکار تولید محتوای خود را به ما می سپارند.

جهت سفارش تولید محتوا و مشاوره رایگان در مورد استراتژی محتوا با ما در تماس باشید. 

نتیجه صد درصد تضمین شده است 

 

با یک کلیک تماس بگیرید