دیوار سنندج

دیوار سنندج

افزایش تعداد ورودی وب سایت شما از گوگل فقط با تولید محتوای هدفمند ممکن است

این یک راهکارقطعی و همیشگی است

دیوار سنندج

یکی از وب سایت های درج آگهی در شهر سنندج را می توان دیوار سنندج نام برد .یکی از وب سایت های پرطرفدار برای خرید و فروش محصولات و کارها می باشد .در دنیای امروز و با توجه به استفاده مردم از اینترنت و جستجوی نیازها و امکان استفاده از وب سایت هایی که بتوان آگهی های خود را در آن درج کرد که در دنیای مجازی نیاز به این سایت ها بوجود آمده است تا  آگهی ها را به نمایش بگذارد تا بقیه افراد ببینند و استفاده نمایند .

دیوار سنندج
دیوار سنندج

[stextbox id=’info’ direction=’rtl’]

به بررسی سایت دیوار پرداخته ایم و به سوالات زیر پاسخ مناسب داده می شود :

1:دلایل موفقیت دیوار چیست ؟

2:در زمان های قدیم مردم چگونه آگهی هایشان را تبلیغ می کردند ؟

3:برای خرید وسایل دسته دوم باید به چه نکاتی توجه کرد ؟

4:برای ثبت آگهی در سایت های اینترنتی چه مراحلی را باید انجام دهیم ؟

[/stextbox]

1:دلایل موفقیت دیوار چیست ؟

تولیدکنندگان سایت دیوار با توجه به نیاز مردم و پاسخ این سوال که چطور می توان از اینترنت درآمد بدست آورد  و یک رابط بین کاربر و استفاده کنندگان باشد ،اقدام به ساخت سایتی کردند برای تبلیغ کالاها و معرفی لوازم افراد ودر طراحی این وب سایت تمام تلاششان را بکار بردند که سایتی با سرعت بلا و ثبت آگهی رایگان را در بر داشته باشد .تعداد سایت هایی که در مورد نیازمندی های مردم هستند بسیار زیاد است ،سایت هایی در خصوص کسب و کارهای سنتی و تبلیغ برای بعضی از شغل ها  مانند بنگاه های معاملات ملکی و …. هستند . البته با دریافت هزینه این کارها در وب سایت ها انجام می شود .

با آمدن سایت دیوار که تمامی آگهی ها را در وب سایت خود درج می کند و باعث شده علاقه مندان بسیاری جذب این اپلیکیشن شوند . مانند کسانی که قبل ها آگهی خود را در روزنامه ها به چاپ می رساندند با آمدن سایت دیوار اقدام به درج آگهی خود در این وب سایت می کنند .

1:دلایل موفقیت دیوار چیست ؟
1:دلایل موفقیت دیوار چیست ؟

آگهی رایگان

چند دلیل که باعث شده دیوار در میان این همه سایت به موفقیت برسد این است که گذاشتن آگهی رایگان را برای تمامی افراد بدون نیاز آن ها به ثبت نام فراهم کرده است ، در تعداد زیادی از سایت ها برای درج آگهی در وب سایتشان از افراد هزینه می گیرند و همچنیین باید فرم ثبت نام را پرکنند و رمز عضویت داشته باشند که کار را با مشکل برای افراد مبدل کرده است ،سایت دیوار با برداشتن این خصوصیت ،هر شخصی می تواند بدون ثبت نام آگهی خود را در وب سایت ثبت کند .

دلیل دوم که باعث موفقیت دیوار شده است آگهی بدون هزینه و رایگان می باشد در سایت های مشابه هر کس پول بیشتری برای آگهی خود بپردازد  در بالاترین قسمت لیست آگهی ها قرار می گیرد تا بازدید کنندگان بیشتری آن را ببینند درصورتی که سایت دیوار فرقی میان آگهی ها نمی گذارد و سبب شده که اعضا از سایت بازار بیشتر استفاده کنند .

آگهی رایگان
آگهی رایگان

2:در زمان های قدیم مردم چگونه آگهی خود را تبلیغ می کردند ؟

هر روزه شاهد پیشرفت امکانات و دسترسی آسان به وسایل پیشرفته و خاص هستیم، وسایلی که کار مردم را راحت تر کرده، و هم چنین فرد می تواند در هر ساعت از شبانه روز آگهی و پیام خود را ثبت کند، در گذشته افراد از روش هایی مانند مراکز مشاوره خاص یک وسیله، مراکز فروش مانند نمایشگاه ها، مغازه ها و… مراجعه می کردند ، یا حتی از حداقل یک روز قبل پیام خود را در روزنامه منتشر می کردند. اما استفاده از اپلیکیشن و دنیای مجازی و ثبت در اینتنرنت کار فرد در ثبت نیازمندی خود خیلی راحت کرده است.

 

3:برای خرید وسایل دسته دوم به چه نکاتی باید توجه کرد ؟

افراد برای خرید وسایل مورد نیاز خود به صورت دست دوم باید به نکاتی توجه کنند:

اول از هر چیز قیمت وسیله نو و وسیله دست دوم و کارکرده را با هم مقایسه کند، معمولا تفاوت قیمت فاحشی را می توان در بین وسیله نو و وسیله  کارکرده متوجه شد، اگر لازم باشد ، در مورد آن تحقیق کند، به عمر مفید وسیله توجه کند، مثلا یه وسیله الکترونیکی شاید عمر مفید پنج تا ده سال داشته باشد، وسیله ای دیگر عمر مفید طولانی تری را بتواند داشته باشد.

بهتر است فرد در هنگام خرید وسیله کارکرده از فروشنده در مورد  عمر دستگاه، اینکه دستگاه  و وسیله در گذشته چه ایراداتی داشته، آیا تعمیراتی خاصی روی آن انجام شده یا نه و… بپرسد ، در این موارد بهتر است که خود را فردی آگاه در این زمینه نشان دهد، تا پشیمانی کمتری را در پی داشته باشد و فروشنده واقیع را به او انتقال دهد ، به همراه یک فرد آگاه در زمینه خرید آن وسیله به خرید برود، تا فرد آ گاه بتواند با بررسی وسیله مورد نیاز از تمام جوانب، به خرید فرد کمک کند.

کالاهایی که می خواهید بخرید را بشناسید و کارایی آن محصول را بدانید که اشتباهی چیزی نخرید .

برای خرید اطلاعات کارت بانکی و شخصی خود را از طریق نامه الکترونیک ارسال نکنید .

مواظب کلاه برداران باشید ارسال پول از طریق سیستم های مخابراتی ریسک بالای دارد بعضی افراد پول را می گیرند و محصول ویا کالایی را تحویل نمی دهند .

در هنگام خرید وسیله اگر امکان دارد آن را امتحان و آزمایش کرده و از فرد فروشنده فاکتوری درباره خرید آن وسیله دریافت کند، تا بتواند از دزدی های احتمالی در مورد وسیله خریداری شده جلوگیری کند

3:برای خرید وسایل دسته دوم به چه نکاتی باید توجه کرد ؟
3:برای خرید وسایل دسته دوم به چه نکاتی باید توجه کرد ؟

 

4:برای ثبت آگهی در سایت های اینترنتی چه مراحلی را باید انجام دهیم ؟

مرحله اول ثبت یک آگهی وارد کردن اطلاعات اصلی در اینترنت و دنیای مجازی می باشد، می توان در قسمت مورد نظر تمام امکانات وتوضیحات لازم را در مورد آگهی خود ثبت کرد، معمولا چند روز الی یک ماه آگهی در سایت قابل دسترسی و مشاهده می باشد، فرد اگهی خود را در یک شهر فقط می تواند ذخیره کرده و یک آگهی در چند شهر مختلف قابل ثبت نمی باشد.

معمولا سقف مجازی را برای ثبت آگهی های یک فرد در نظر می گیرند و بعضی مواقع به یک فرد اجازه نمی دهند که بیشتر از سه آگهی را در سیستم ذخیره کند. پس از این که آگهی فرد ثبت و ذخیره شد، امکان ویرایش کردن اطلاعات ضروری و شماره موبایل و آدرس ایمیل امکان پذیر نمی باشد، و لازم است فرد در این زمینه توجه ویژه ای برای ثبت اطلاعات درست خود داشته باشد.

امیدوارم مطالب ذکر شده مفید واقع شده باشد .

مشاوره سئو و تولید محتوا 09120647344

افزایش تعداد ورودی وب سایت شما از گوگل فقط با تولید محتوای هدفمند ممکن است

این یک راهکارقطعی و همیشگی است

امتیاز مقاله:
4.5/5

قیمت های ما به حدی بهینه است که بسیاری از وب سایت و شرکت های همکار تولید محتوای خود را به ما می سپارند.

جهت سفارش تولید محتوا و مشاوره رایگان در مورد استراتژی محتوا با ما در تماس باشید. 

نتیجه صد درصد تضمین شده است 

 

با یک کلیک تماس بگیرید