دوره MBA دانشگاه شریف

دوره MBA دانشگاه شریف

افزایش تعداد ورودی وب سایت شما از گوگل فقط ممکن است

این یک است

روزها
ساعت
دقيقه
ثانیه‌

در مقاله امروز می خواهیم به بررسی دوره MBA دانشگاه شریف بپردازیم.  MBA یکی از شایسته ترین و معتبرترین مدارک تحصیلی در اکثر دانشگاه های به نام در سطح جهان است. در ادامه مطالب با ما همراه باشید تا اطلاعاتی درباره دوره MBA دانشگاه شریف در اختیار شما قرار دهیم.

در این مقاله سعی می کنیم که به سوالات زیر پاسخ دهیم: 

  • دوره MBA چیست؟
  • چه افرادی مخاطب دوره MBA هستند؟
  • دوره MBA دانشگاه شریف چگونه است؟
  • خصوصیات دوره MBA دانشگاه شریف چیست؟
  • گواهی نامه دوره MBA دانشگاه شریف به چه صورت است؟

 

دوره MBA  چیست؟

MBA کوتاه شده عبارت   Master of Science in Commerce به معنی کارشناسی ارشد در مدیریت کسب و کار می باشد. MBA یکی از معتبرترین دوره های دو ساله فارغ التحصیلی در جهان است که برای توسعه مهارت ها در مدیریت و کسب و کار طراحی شده است.

پیدایش MBA به سال ۱۹۰۰ میلادی بر می گردد. MBA پیگیری روش های نوآوری در کسب و کار است که از طریق کار گروهی مشترک، انضباط فردی، تعامل با استادان و دنیای کسب و کار ایجاد شده است.

هدف این است که همه ی این جنبه ها را با هم به یک مدیر اجتماعی مسئول و نوآور تبدیل کنیم تا برای مقابله با مسائل عظیمی که در شرکت ها به وجود می آید آماده باشند. در واقع اخذ مدرک MBA باعث روی کار آمدن افراده خبره در زمینه مدیریت خواهد شد.

چه افرادی مخاطب دوره MBA  هستند؟

مدیرانی که در رشته های دانشگاهی تخصص خود را گرفته اند و همچنین کارشناسان ارشدی که قصد دارند در زمینه های کاری و تخصصی خود از روش های مدیریتی پیشرفته برای از میدان به در کردن رقبا در کسب و کار استفاده کنند.

مطلب روز  دوره MBAمالی

دوره MBA دانشگاه شریف چگونه است؟

دوره MBA دانشگاه شریف که به صورت یک ساله طراحی شده، در جهت رشد و پیشرفت مدیران مراکز و موسسه های سطح بالا و سطح میانی از سال ۱۳۸۹ فعالیت خود را در قالب رشته دانشگاهی آغاز نمود. دوره MBA دانشگاه شریف به نحوی برنامه ریزی شده  که بتواند اصول  درست و مدرن  مدیریتی را به مدریران رده بالای ارگان ها در زمینه ای که در آن مهارت دارند آموزش دهد.

همچنین افراد بتوانند به این قابلیت دست پیدا کنند که راه کارهایی در جهت رسیدن به موفقیت در کسب و کار و غلبه بر رقبا را ارائه دهند. طی این فرصت یک ساله علاوه بر اینکه واحدهای تخصصی دوره MBA برای دانشجویان عرضه می شود، فنون لازم جهت یک میریت کاربردی در زمینه های مختلف به مدیران نیز آموزش داده می شود.

دوره MBA دانشگاه شریف در زمینه های عمومی و گاها تخصصی مثل مدیریت بازار، فناوری و….با توجه به خواسته دانش پذیران قابل اجرا خواهد بود. مدرسان و استادان دوره MBA از بهترین و حرفه ایی ترین استادان کشور هستند.

خصوصیات دوره MBA دانشگاه شریف چیست؟

  • تدریس دروس به وسیله کارآمدترین و حرفه ای ترین استادان و مدرسان کشور
  • پیروی از اصول درست آموزشی در دوره MBA
  • تدریس دروس MBA به طور کامل و آموزش صحیح واحدهای پایه مدیریت
  • تدریس اصول تئوری و خواستار عملی کردن آنها
  • طراحی دوره ها به نحوی که مدیران در ساعت کاری خود به مشکل بر نخورند.

 

گواهی نامه دوره MBA دانشگاه شریف به چه صورت است؟

با بررسی نوع عملکرد افراد و نحوه حضور آنها  در دوره ها از طرف دانشکده مدیریت و اقتصاد دانشگاه صنعتی شریف ۳ مدل گواهی نامه در نظر گرفته می شود که یکی از اینها به دانشجویان دوره اهدا می شود.

مطلب روز  بهترین شتاب دهنده های ایران

گواهی نامه موفقیت: این گواهی به افرادی تعلق می گیرد که همه واحد های دوره را به درستی پشت سر گذاشته اند.

گواهی نامه حضور در دوره: این گواهی مختص افرادی است که در دوره ها به حد مناسبی شرکت داشته اند.

گواهی نامه حضور در چند درس: این گواهی نیز به افرادی تعلق می گیرد که به حد مناسب در تعدادی از دروس توانسته اند شرکت کنند.

به نظرمی رسد بهترین روش تولید محتوای هدفمند و ریپروتاژ گرفتن در سایت های مرتبط است.

جهت دریافت مشاوره در زمینه پیشبرد وب سایت خود و ارائه روش های عملی در زمینه تولید محتوای هدفمند با ما در تماس باشید.

۰۹۱۲۰۶۴۷۳۴۴

تیم هشت

خواندن این مطالب به شما توصیه می شود
دوره MBA و DBA چیست؟ در این مقاله سعی بر این است که به بحث مواردی چون دوره MBA و DBA چیست؟ بپردازیم امیدواریم مورد توجه شما عزیزان قرار بگیرد.   در این مقال...
PDF مدیریت نیروی انسانی در طراحی این مقاله قصد داریم شما مخاطبان محترم را با PDF مدیریت نیروی انسانی آشنا کنیم. برای دریافت اطلاعات بیشتر پیشنهاد می کنیم حتما مقاله ما را دنب...
مدرک dba چیست امروز با شما هستیم با معرفی مدرک dba چیست باتوجه به مقاله های قبلی که گفته شد این دوره از اهمیت بالایی برخودار است و از بهترین دوره های شناخته شده ...
دوره غیرحضوری MBA در این مقاله می خواهیم به دوره های غیرحضوری MBA بپردازیم: سوالات مربوط به دوره های غیرحضوری MBA: چرا دوره های غیرحضوری MBA مناسب هستند؟ ...
Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...

مشاوره سئو و تولید محتوا

09120647344

افزایش تعداد ورودی وب سایت شما از گوگل فقط ممکن است

این یک است

امتیاز مقاله:
4.5/5

قیمت های ما به حدی بهینه است که بسیاری از وب سایت و شرکت های همکار تولید محتوای خود را به ما می سپارند.

جهت سفارش تولید محتوا و مشاوره رایگان در مورد استراتژی محتوا با ما در تماس باشید. 

نتیجه صد درصد تضمین شده است 

 

Call Now Buttonبا یک کلیک تماس بگیرید