دوره MBAآنلاین

دوره MBAآنلاین

افزایش تعداد ورودی وب سایت شما از گوگل فقط با تولید محتوای هدفمند ممکن است

این یک راهکارقطعی و همیشگی است

در این مقاله به موضوع دوره MBA آنلاین میپردازیم.MBA یک دوره مدیریت تبدیل کردن دانش کسب کار به مهارت قابل انجام و اجرایی است، که افرادی که میخواهند به بازار کار وارد شوند از این مهارت ها برای بهبود و رونق بخشیدن به کار استفاده کنند که در این دوره های آموزشی افراد یاد میگیرند که دانش مدیریتی را در حل و چالش های مدیریتی در دنیای واقعی کار به کار ببرند.

در وقع  این دورهای آموزشی برای کسانی که میخواهند از دانش مدیریتی که دارند درمحیط کاراستفاده کنند بسیار مناسب و کاربردی است. در واقع با گرفتن این مدرک میتوانند دانش خود را به اثبات برسانند. سال ها مردم فهمیدنند راه کار آن ها برای بهتر شدن کار گذراندن دوره MBAاست.

[stextbox id=’info’ direction=’rtl’]

به چند سوال در این باره پاسخ خواهیم داد:

  1. MBA به چه معنی است و تاریخچه آن را بنویسید؟
  2. دوره های آنلاین(مجازی) MBAچگونه است؟
  3. ویژگی های دوره MBA آنلاین را بنویسید؟
  4. دلیل تفاوت قیمت های دوره MBAدر موسسات مختلف چیست؟

[/stextbox]

 

 

MBA به چه معنی است و تاریخچه آن را بنویسید؟

MBA به چه معنی است؟ MBAمخفف اصطلاحmaster of business administration می باشد که بهترین معنی که میتون ازآن کرد، پیشرفته مدیریت کسب و کار است. حدود 100 سال قدمت تولید شدن این رشته در دنیا میگذرد اما در ایران دانشگاه صنعتی شریف در سال های اوایل دهه، 80 با تلاش ایجاد شد اما با گذشت سالها هنوز تحصیل در این رشته زیاد نیس و با محدودیت همراه است که امید واریم موانع توجه به این رشته برداشته شود و شرایط برای این رشته راحت تر شود.

 

دوره های آنلاین(مجازی) MBAچگونه است؟

در این دوره همانطور که از اسم آن پیداست نیازی به حضور در کلاس و صرف کردن وقت وهزینه، محدودیت به مکآن خاصی نیست وبا استفاده ازتلفن همراه ،تبلت و کامپیوتر دانشپذیر می تواند آموزش خود در هر موقع و زمان و مکان  با شرکت کردن در کلاس های مجازی از طریق اینترنت فیلم های اموزشی ، جزوه ها، سوالات اختصاصی مربوط به این رشته را دریافت کند.

 

ویژگی های دوره MBA آنلاین را بنویسید؟

چند ماه شما باید با حضور مجازی خود در کلاس های این دوره و همچنین حضور در کارگاه های آموزشی برای تمرین و انجام دادن یک طرح جدا از کلاس با حضور داشتن استاد های بزرگ و ماهر این رشته شما میتوانید از وجود این استادهای فرهیخته نهایت استفاده را ببرید. امکان دانلود کردن کلاس ها را نیز دارید در آخر بعد از طی کردن این مراحل و پروژه ها و ارسال آنها برای استاد های مربوطه به آن سازمان آنلاین مدرک معتبر ملی و بین المللی را دریافت خواهید کرد.

 

دلیل تفاوت قیمت های دوره MBAدر موسسات مختلف چیست؟

اگر قصد دارید دوره های حضوری موسسات را بگذرانید میتوان گفت قیمت هر موسسه بستگی به  اساتیدی که به صورت حضوری و غیر حضوری تدریس میکنند و دلیل بعدی متفاوت بودن نوع مدرک آن موسسه یا سازمان با دیگر موسسات می باشد.

برای چه کسانی گذراندن دوره MBAمفید می باشد؟

این دوره برای کسانی مفید و کاربردی است که در زمینه های دیگری تحصیل دانشگاهی کرده اند ودوره مدیریت را اخذ ننموده اند، اکنون میخواهند کسب و کار خود را راه اندازی و مدیریت کنند اما دانش کاربردی و عبور از چالش های کار را ندارند و نیازمند دانش مدیریت می باشند. تا بتوانند چگونه سازمان خود را هدایت و رهبری کنند. به طور خلاصه برای مدیران مشغول، کارافرینان و علاقه مندان به ایجاد کار جدید، گرایش های مدیریت نو اوری.

 دروس  اصلی دوره ام بی ام را نام ببرید؟

اخلاق و احکام کسب و کار،اصول اقتصاد، حسابداری مدیریتی،مدیریت عملیاتی،مدیریت استراتژیک، مدیریت مالی، مدیریت آنسآنی، نظریه های سازمان ها و مدیریت، مدیریت بازار یابی و دروس تخصصی نیز جدا هستند.

[stextbox id=’info’ direction=’rtl’]

به نظرمی رسد بهترین روش تولید محتوای هدفمند و ریپروتاژ گرفتن در سایت های مرتبط است.

جهت دریافت مشاوره در زمینه پیشبرد وب سایت خود و ارائه روش های عملی در زمینه تولید محتوای هدفمند با ما در تماس باشید.

09120647344

تیم هشت

[/stextbox]

مشاوره سئو و تولید محتوا 09120647344

افزایش تعداد ورودی وب سایت شما از گوگل فقط با تولید محتوای هدفمند ممکن است

این یک راهکارقطعی و همیشگی است

امتیاز مقاله:
4.5/5

قیمت های ما به حدی بهینه است که بسیاری از وب سایت و شرکت های همکار تولید محتوای خود را به ما می سپارند.

جهت سفارش تولید محتوا و مشاوره رایگان در مورد استراتژی محتوا با ما در تماس باشید. 

نتیجه صد درصد تضمین شده است 

 

با یک کلیک تماس بگیرید