تولید محتوا برای سایت گلدوزی

تولید محتوا برای سایت گلدوزی

افزایش تعداد ورودی وب سایت شما از گوگل فقط با تولید محتوای هدفمند ممکن است

این یک راهکارقطعی و همیشگی است

یکی از سایت‌ های دیگری که می‌خواهیم به بررسی تولید محتوا برای آن‌ها بپردازیم، تولید محتوا برای سایت گلدوزی است ، شاید سایت‌ های گل‌دوزی زیاد مورد توجه قرار نگرفته باشند، اما این سایت‌ ها باید تابع شرایطی مورد محتوا گذاری قرار بگیرند ، تا بتوانند بهتر خود را نشان بدهند و محتوای مناسبی داشته باشند

تولید محتوا برای سایت گلدوزی
تولید محتوا برای سایت گلدوزی

اگر مایل به دریافت مشاوره رایگان در زمینه تولید محتوا هدفمند سایت گلدوزی هستید می توانید با تیم هشت تماس بگیرید

۰۹۱۲۰۶۴۷۳۴۴

 

 

 

اگر شما هم یک طراح گلدوز باشید و برای کانال‌ های هنری خود نیازمند یک وب‌ سایت باشید ،  ما به شما پیشنهاد می‌دهیم که وب‌ سایت خود را چگونه راه‌ اندازی و محتوا گذاری کنید ، تا بتوانید درون فضای اینترنت دیده شوید .  ما در اینجا با بررسی وب‌ سایت های گل‌دوزی موفق به شما راهکارهایی را ارائه می‌دهیم ، تا بتوانید با استفاده از این راهکارها برای خود وب‌ سایتی بسیار موفق راه‌ اندازی کنید در ادامه این مطلب حتماً با ما همراه باشید .

[stextbox id=’info’ direction=’rtl’]

در ادامه موضوع مقاله یعنی تولید محتوا برای سایت گلدوزی برای تشریح بهتر موضوع به طرح و بررسی سوالات و عناوین  ذیل خواهیم پرداخت .

 • آموزش انواع دوخت تصویری
 • فروش لوازم مورد نیاز برای گل‌دوزی
 • سفارش کار
 • فروش محصولات آموزشی
 • استفاده از هنرهای دستی دیگر
 • چگونه می توانیم به منظور تولید محتوا برای سایت گلدوزی یک بلاگ شخصی داشته باشیم ؟
 • چگونه می توانیم به منظور تولید محتوا برای سایت گلدوزی در اینستاگرام فعالیت و حضور داشته باشیم ؟
 • چگونه می توانیم به جهت تولید محتوا برای سایت گلدوزی  ، از فعالیت در تلگرام بهره مند شویم ؟
 • لینکدین دوستدار کسب و کار شماست
 • جمع بندی مطلب

[/stextbox]

 

 

آموزش انواع دوخت تصویری :

کسانی که به‌ دنبال فعالیت‌ های هنری می‌گردند و در جستجوی این‌گونه سایت‌ ها هستند، خود در واقع اطلاعات چندانی در این زمینه ندارند. ما به شما توصیه می‌کنیم برای راه‌ اندازی یک وب‌ سایت گل‌دوزی، انواع و اقسام روش‌ های دوخت را به‌ صورت تصویری در وب سایتتان قرار داده و آن‌ ها را برای مخاطبین خود به تصویر بکشید .

همچنین در این فرآیند از تولید محتوای متنی استفاده کنید و یا می‌توانید ویدیویی از نحوه دوخت در اختیار مخاطبین تان قرار دهید، این کار می‌تواند جنبه آموزشی داشته باشد و مخاطبین بسیار زیادی را به سمت وب‌ سایت شما هدایت کند.

اگر شما از این روش کسب درآمد می‌کنید می‌توانید اوایل این دوره‌ها را به‌صورت رایگان برگزار کنید و بعد با پیشرفت در دوره‌ ها، آن‌ها را به‌صورت هزینه‌ ای در وب سایتتان قرار دهید. باید توجه داشته باشید که این کار نیازمند تبلیغ فراوان و استفاده از نمونه کارهای پیشرفت می باشد.

استفاده از تصاویر و فیلم های آموزشی نیز میتواند شما را دربهینه سازی وب سایتتان هدایت کند .  میتوانید فیلم های آموزشی و یا فیلم هایی از نمونه کارهای خود را در وب سایت های آپارات یا اشتراک ویدیو ها ، با مخاطبینتان به اشتراک بگذارید این کار باعث خواهد شد شما بیشتر دیده شوید برای دیده شدن بسیار لازم است تلاش های بسیاری کنید و از هر راهی وارد شوید .  طبیعتا در اوایل کار نباید نتیجه فوری و قطعی داشته باشید به مرور زمان نتایج زحمات کار خود را مشاهده خواهید کرد .

آموزش انواع دوخت تصویری :
آموزش انواع دوخت تصویری :

فروش لوازم لازم برای گلدوزی :

شاید تازه‌ کاران که وارد این عرصه هنری می‌شوند، نمی‌دانند که از چه لوازمی با چه کیفیتی باید استفاده کنند. شما به‌‌ عنوان کسی که در این کار به عنوان  فردی حاذق و با مهارت شناخته شده اید، می‌توانید به‌‌ عنوان یک منبع اطلاعاتی، لوازم شناخته‌ شده و اصل را تشخیص دهید و در اختیار مخاطبین تان قرار دهید و حتی خود می‌توانید این لوازم را با کیفیت اصل و یا حتی قیمتی پایین‌تر در اختیار مخاطبین تان قرار دهید.

فروش لوازم مورد نیاز از قبیل نخ‌ های گل‌دوزی یا سوزن‌ها ،می‌تواند به یکی دیگر از روش‌ های کسب درآمد از طریق وب‌سایت تان باشد. شما می‌توانید این لوازم را در اختیار کسانی که به‌دنبال یادگیری گل‌دوزی هستند، قرار دهید و از این طریق علاوه بر اعتبار بیشتر خود، به‌ دنبال افزایش بازدید و سئوی وب‌ سایت تان باشید. جدا از کسب درآمد از طریق وب‌ سایت تان این کار مزایای بسیار زیادی نیز خواهد داشت، که می‌توانید از آن بهره ببرید.

فروش لوازم لازم برای گل‌دوزی :
فروش لوازم لازم برای گل‌دوزی :

 

سفارش کار :

می‌توانید با ارسال نمونه کارهایتان بر روی وب‌ سایت به دریافت سفارشات جدید بپردازید. این‌که شما از طریق دریافت نمونه سفارشات جدید به کسب‌ و کارتان رونق جدید بدهید، بسیار مثمر ثمر واقع خواهد شد و علاوه بر آن می‌تواند به برند سازی شما کمک شایانی کند.

افراد زیادی از این طریق با کارهایی شما آشنا خواهند شد و می‌توانند وارد حوزه کاری شما شوند. این کار یکی از تأثیر گذار ترین روش‌ های استفاده از محتوا گذاری در وب سایتتان است. سعی کنید حتماً بخشی از وب سایتتان را به ارسال نمونه کارهایتان و دریافت سفارش کارهایی جدید بپردازید.

 

فروش محصولات آموزشی :

ممکن است بعضی از کاربران شما به صورت آنلاین نتوانند از آموزش‌ های شما استفاده کنند.  بهتر است محصولات آموزشی خود را به‌ صورت مالتی مدیا درون وب‌ سایت قرار داده و آن‌ها را مناسب کسانی که همیشه دسترسی به اینترنت ندارند، قرار دهید ، تا بتوانند از محصولات شما استفاده کنند.

این روش بسیار به صرفه و ارزشمند، برای کسانی است که می‌توانند هر چند بار آن‌ها را دیده و از آن‌ها استفاده کنند. استفاده از آموزش‌ های شما در قالب سی‌ دی یا پادکست‌ها بسیار کاربردی و حتی می‌تواند بسیار مثمر ثمر تر باشد. این نوع از فروش محصولات می‌تواند برای شما و توسعه کسب و کارتان بسیار مفید باشد.

 

استفاده از هنرهای دستی دیگر :

اشتباه نکنید موضوع اصلی وب‌ سایت شما گل‌دوزی و استفاده از هنر گل‌دوزی است. اما در کنار آن می‌توانید از آموزش هنرهای دستی دیگر نیز بهره ببرید.  این کار می‌تواند به افزایش بازدید وب‌ سایت شما کمک‌ های بسیاری کند. و حتی کسانی که با گل‌دوزی و هنر آن آشنایی ندارند، باهنر گل‌دوزی آشنا شده و حتی از کاربران وفادار وب‌سایت شما شوند. می‌توانید در کنار این هنر گل‌دوزی از هنرهای دیگر بهره ببرید و کاربران زیادی را به سمت و سوی وبلاگ یا وب‌ سایت خود بکشید. این کار باعث افزایش بازدید و سئوی بهتر وب‌ سایت شما خواهد شد.

 

 • چگونه می توانیم به منظور تولید محتوا برای سایت گلدوزی یک بلاگ شخصی داشته باشیم ؟

سعی کنید صفحه‌ ای از وب‌ سایت خود را تحت عنوان بلاگ شخصی خود داشته باشید، در این صفحه مقالات به‌ روز گل‌دوزی را در اختیار علاقه‌ مندان قرار دهید. و با آپدیت روزانه این بلاگ جدیدترین اخبار و بروز ترین روش‌ های گل‌دوزی را در اختیار تازه‌ کاران و هنرجویان خود قرار دهید.  با این کار می‌توانید همیشه وب‌سایتی به‌ روز و بازدیدی فوق‌ العاده را به سمت و سوی وب‌ سایت خود هدایت کنید. بلاگ شخصی و آپدیت روزانه آن تأثیری فوق‌ العاده شگرفی در بهینه‌ سازی وب‌سایت و مطالب دیگر آن دارد.

چگونه می توانیم به منظور تولید محتوا برای سایت گلدوزی یک بلاگ شخصی داشته باشیم ؟
چگونه می توانیم به منظور تولید محتوا برای سایت گلدوزی یک بلاگ شخصی داشته باشیم ؟
 • چگونه می توانیم به منظور تولید محتوا برای سایت گلدوزی در اینستاگرام فعالیت و حضور داشته باشیم ؟

استفاده از شبکه اجتماعی اینستاگرام همیشه در توسعه یک کسب و کار بسیار مثمر ثمر بوده است. شما می‌توانید در شبکه مجازی اینستاگرام به توسعه کسب و کار خود بپردازید. ساخت یک وب‌ سایت در کنار آن و فعالیت در اینستاگرام هم می تواند بسیاری شما را به یک سئوی ایده آل راهنمایی کند. شما با فعالیت در اینستاگرام می‌توانید کاربرانی را که در اینستاگرام با وب‌ سایت شما آشنایی ندارند، با کسب و کار و سایت گل‌دوزی تان آشنا کنید، و آن‌ها را به سمت وب‌ سایت تان هدایت کنید.

این کار در دراز مدت می‌تواند نتیجه‌ ای فوق‌ العاده‌ای در بهینه‌ سازی مطالب و وب‌ سایت تان داشته باشد. در واقع اینستاگرام خود به‌‌ عنوان یکی از پایه‌ های اساسی یک وب‌ سایت به شمار می‌رود و می‌تواند به راحتی برای شما نتایج فوق‌ العاده‌ ای را به همراه داشته باشد.

چگونه می توانیم به منظور تولید محتوا برای سایت گلدوزی در اینستاگرام فعالیت و حضور داشته باشیم ؟
چگونه می توانیم به منظور تولید محتوا برای سایت گلدوزی در اینستاگرام فعالیت و حضور داشته باشیم ؟

این‌که شما فالوور های بالایی داشته باشید یا خیر ، کاملاً بستگی به فعالیت‌ هایتان دارد.  اگر اصول جذب فالوور را در اینستاگرام رعایت کنید، می‌توانید به راحتی فالوور های حقیقی و زیاد را برای خود جذب کنید و این کار می‌تواند بازدید وب‌ سایت تان را ارتقا دهد.

در اینستاگرام می‌توانید مزایای زیادی را برای فالوور های خود قائل شوید، اول از آن می‌توانید برای فالوور های خود کوپن‌ های تخفیفی قائل شوید،  که بتوانند از محصولات وب‌ سایت تان با تخفیفی کمتر استفاده کنند و حتی می‌توانید از پست‌ های صفحه اینستاگرامتان به‌‌ عنوان تبلیغات برای تمامی فالوور هایتان و حتی افرادی که فالوور  شما نیستند استفاده کنید. از این‌ گونه تبلیغات می‌توانید برای جذب فالوور بیشتر استفاده کرده و یا حتی مسابقات اینستاگرامی راه بیندازید ، تا بتوانید فالوور های واقعی به سمت کسب کار بهتری از خود جذب کنید.

 • چگونه می توانیم به جهت تولید محتوا برای سایت گلدوزی از فعالیت در تلگرام بهره مند شویم ؟

در سال‌ های اخیر استفاده از شبکه اجتماعی تلگرام می‌تواند راهی بسیار موفق برای توسعه کسب و کار شما باشد. شما می‌توانید از این شبکه اجتماعی سرگرم‌ کننده برای توسعه و موفقیت در کسب و کارتان استفاده کنید .راه‌ اندازی یک کانال تلگرام به‌ راحتی می‌تواند بازدید و ارتقای شغلی شما را دو چندان کند.

در کنار آن می‌توانید از ربات های تلگرام استفاده کنید و از این ربات‌ها برای معرفی بیشتر خود و محصولاتتان استفاده کنید. در حال حاضر کسب درآمدهای بسیاری از طریق ربات های تلگرام صورت می گیرد و افراد زیادی می‌توانند بدون اطلاع قبلی با محصولاتی که با آن‌ها و آشنایی نداشتند ، آشنا شوند.

در واقع تلگرام راهی است که می‌تواند وب‌سایت شما را شناخته‌ شده‌ تر کند و از طریق آن می‌توانید به فعالیت بهتر در وب سایتتان بپردازید. تاکنون استفاده از شبکه‌های اجتماعی نتایج منفی در پی نداشته و شما می‌توانید از آن‌ها بهره ببرید.

چگونه می توانیم به جهت تولید محتوا برای سایت گلدوزی از فعالیت در تلگرام بهره مند شویم ؟
چگونه می توانیم به جهت تولید محتوا برای سایت گلدوزی از فعالیت در تلگرام بهره مند شویم ؟

لینکدین دوستدار کسب و کار شماست :

لینکدین یکی از جوامع مجازی است که با هدف آشنایی افرادی که در حوزه‌ های مختلف کاری با هم ارتباط ندارند و می‌خواهند با هم کسب و کاری بهتر را کسب تجربه کنند، ساخت و طراحی شده است . شما می‌توانید با عضویت در لینکدین و ارتباط با افرادی که در حوزه کاری‌ تان مشغول بکار هستند، با آن‌ها ارتباط برقرار کرده و وارد گروه ها شوید و در صورت لزوم با آن‌ها وارد کسب و کاری بیشتر شوید کسب و کاری گسترده‌ تر شوید.

در واقع لینکدین و ایجاد کانکشن، می‌تواند شما را در ایجاد یک کسب و کاری بسیار بهتر و حرفه‌ای‌ تر راهنمایی کند، زیرا زمینه کار لینکدین، استفاده از کسانی است که در حوزه کاری خود دارای نام و شهرت هستند. از این طریق می‌توانید کسب و کارتان را گسترده‌ تر کرده و یا افرادی که مایل به همکاری با شما هستند را بشناسید و به آن‌ها کار کنید.

جمع بندی مطلب

تولید محتوا برای سایت گلدوزی دارای قواعد بسیاری است که در این مطلب مفصلا به آنها اشاره کردیم. برای یک محتوا گذاری موفق در وب سایت های هنری مخصوصا گلدوزی،  میتوانیم به ارائه آموزش های انواع دوخت تصویری و متنی بپردازیم. کسانی که علاقه مند به این حوزه هنری باشند، پیوسته به دنبال کسب دانش بیشتر و یادگیری بهتری هستند.

میتوانید با نوع محتوا گذاری آموزشی این دسته از مخاطبین خود را به وب سایتتان جلب کنید. از دیگر انواع محتوا گذاری موفق،میتوان به فروش محصولات لازم به شروع و ادامه هنر گلدوزی بپردازید، این کار میتواند به جلب اعتماد بیشتر کاربران نسبت به شما کمک های بیشتری کرده و با شما تعامل بیشتری داشته باشند.

از دیگر نمونه محتوا گذاری مناسب ارائه نمونه کارهای موفق به شمار میرود. میتوانید با ارائه نمونه کارهای خود آنها را به فروش برسانید و یا سفارش کارهایی جدید را بگیرید. این کار نیز به معنای واقعی توسعه کسب و کار شماست.

در قسمت بالا ذکر شد، که میتوانید محتوای آموزشی را درون وب سایت خود قرار دهید ، در این قسمت میتوانید این محتوا را با در قالب فرمت های مالتی مدیا تهیه کرده و در اختیار مخاطبین خود قرار دهید . این نیز روشی دیگر از فروش محصولات شماست و میتواند منجر به کسب درآمد شما شود.

کمک گرفتن  از هنرهای دستی دیگر، میتواند افرادی که فقط در حوزه گلدوزی مشغول به کار نیستند را، به وب سایت شما هدایت کند. راه اندازی و به روز رسانی بلاگ شخصی میتواند راه دیگری باشد، تا بتوانید مقالات به روز را با مخاطبین به اشتراک بگذارید. فعالیت در شبکه های اجتماعی از قبیل اینستاگرام میتواند شما را بسیار هدایت کند .

تهیه فیلم از نحوه آموزش ها و یا استفاده صحیح از هشتگ گذاری مناسب از دیگر روش هایی است که میتواند در اینستاگرام فالوور و مخاطبینی بسیار زیاد برای شما به همراه داشته باشد. همچنین راه اندازی کانال های تلگرامی و استفاده از آنها و ساخت ربات های تلگرامی میتواند شما را چند پله بیشتر به سوی موفقیت هدایت کند.

شبکه اجتماعی لینکدین که مخصوص استفاده از افرادی است که میتوانند در یک حوزه کاری فعالیت داشته و بهم متصل شوند، از دیگر روش های کاربردی هستند که میتواند شما را به سوی موفقیت بیشتر در حوزه هنری گلدوزی هدایت بیشتری کند. امیدواریم از این مطلب نهایت استفاده را برده باشید.

مشاوره سئو و تولید محتوا 09120647344

افزایش تعداد ورودی وب سایت شما از گوگل فقط با تولید محتوای هدفمند ممکن است

این یک راهکارقطعی و همیشگی است

امتیاز مقاله:
4.5/5

قیمت های ما به حدی بهینه است که بسیاری از وب سایت و شرکت های همکار تولید محتوای خود را به ما می سپارند.

جهت سفارش تولید محتوا و مشاوره رایگان در مورد استراتژی محتوا با ما در تماس باشید. 

نتیجه صد درصد تضمین شده است 

 

با یک کلیک تماس بگیرید