آموزش سئو وب سایت وردپرس

آموزش سئو وب سایت وردپرس

افزایش تعداد ورودی وب سایت شما از گوگل فقط با تولید محتوای هدفمند ممکن است

این یک راهکارقطعی و همیشگی است

امروز در خدمت شما هستیم با آموزش سئو وب سایت وردپرس

هدف ما در این بخش این است که شما را با سئوی وب سایت وردپرس آشنا کنیم و آموزش دهیم، قبل از هر چیزی برای شما این موضوع را شرح می‌دهیم که منظور ما از سئو وب سایت چیست؟

در اینجا به معنی تکثیر زیاد ورودی سایت از طریق کاربران  توسط موتورهای جستجو می باشد، به طور کلی سئو به منظور بهینه سازی برای موتورهای جستجو به عمل می آیند. کشور ایران در ۵ سال گذشته از موتورهای جستجو بیشتری استفاده می کردند که موجب گردید در رتبه دوم کشور قرار بگیرد.

به عنوان دیگرسئو این توانایی را دارد که شما بتوانید سایت های خود را بر اساس رتبه بندی در گوگل قرار دهید، در این مرحله  رتبه سایت برای شما در حوزه کسب و کار از اهمیت بالایی برخوردار است، به همین علت این موضوع رتبه بندی به عنوان یک کار رقابتی در بین کاربران شکل گرفته است.

 نقش اساسی سئو در وب سایت:

جزء اصلی عوامل کسب و کار در وب سایت به شمار می‌آید از دلیل های بکارگیری سئو در سایت این است که کاربران این قصد را دارند که کارهایشان را از نظر رقابتی به رتبه اول ایران و جهان بشناسانند.

برای این کارحتما باید سایت های خود را سئو و به روز رسانی کنید. آموزش سئو وب سایت در وردپرس سیستم مدیریت محتوا باید ابتدا به صورت ایندکس باشد تا به شکل درستی بتوانند کار کند.

عوامل مهم در وبسایت به کارگیری از ساختارهای پیوندی می باشد قالب فرم ساختار های پیوندی به صورت <!p=postid> است که ما آنها را به صورت post_name و یا category/post_name ویرایش کرده ایم. برای تنظیم کردن این قسمت باید وارد:settings_pemalinks  شوید و تنظیمات مربوطه به آن را تغییر دهید.

پنل تنظیماتی سئوگزینه هایی همچون plain،  Day and name، Month and name،  Numeric،  Post name،  Custom stuructureرا در بر می گیرد که هر کدام مسئول بخشی از فعالیت های خود هستند.

استفاده از url

از دیگر مواردی که بر روی سئو وب سایت ها تاثیر می گذارد، استفاده از url ها می باشد که برای قرار دهی نام وب سایت به کار می رود برای انجام این روند  ابتدا باید گزینه ی custom structure را در بخش تنظیمات انتخاب کنید و مقدار پیش فرض آن را به / % category%post name% / تبدیل کنید.

عنوان وب سایت

مرحله بعدی به این شرح است که شما دوست دارید عنوان وب سایت تان به چه شکلی باشد برای نمونه به شکل www.ex.com یا www.example.com باشد. برای این حالت باید یکی از آنها را در قسمت تنظیمات، در بخش General  اعمال کنید.

بعد از تنظیم این مرحله باید آن را به گوگل اطلاع دهید به این منظور که کاری کنید گوگل آن را شناسایی کند، برای این کار باید در بخش تنظیمات گزینه ی preferred domain را به انتخاب درآورید.

از عوامل دیگر وبسایت در وردپرس، حذف کلمات اضافه می باشد که این بخش در ورژن های جدید به صورت خودکار ایجاد شده است.

شاید برای شما این سوال مطرح شود که وب سایت در چه بخش های دیگری از نقش مهمی برخوردار هستند و فعالیت آن ها به چه صورت است؟ در پاسخ به این سوال به شما گفته می شود که این فعالیت به نحو زیر می باشد:

  • سئو بهینه سازی عنوان صفحات
  • کنترل عناوین افزونه ها
  • سئو بهینه سازی این پست ها
  • سئو بهینه سازی متای توضیحات
  • سئو بهینه سازی تصاویر
  • سئو بهینه سازی قالب وب سایت
  • سئو خارجی وبلاگ ها و غیره

که هر کدام از آنها کار بخصوصی را در حوزه وب سایت وردپرس انجام میدهند در آخر امیدواریم مطالب گفته شده برای شما مخاطبان محترم سودمند و مفید ارائه شده باشد.

[stextbox id=’info’ direction=’rtl’]

جهت دریافت مشاوره در زمینه پیشبرد وب سایت خود و ارائه روش های عملی در زمینه تولید محتوای هدفمند با ما در تماس باشید.

09120647344

تیم هشت

[/stextbox]

مشاوره سئو و تولید محتوا 09120647344

افزایش تعداد ورودی وب سایت شما از گوگل فقط با تولید محتوای هدفمند ممکن است

این یک راهکارقطعی و همیشگی است

امتیاز مقاله:
4.5/5

قیمت های ما به حدی بهینه است که بسیاری از وب سایت و شرکت های همکار تولید محتوای خود را به ما می سپارند.

جهت سفارش تولید محتوا و مشاوره رایگان در مورد استراتژی محتوا با ما در تماس باشید. 

نتیجه صد درصد تضمین شده است 

 

با یک کلیک تماس بگیرید