امروز بررسی میکنیم که Portfolioچیست؟

قبل از هرچیز باید به مفهوم Portfolioچیست بپردازیم.

پورت فولیو نوعی سبد یا پوشه کار است و برای بیشتر کارها و فعالیت ها کاربرد دارد که توصیفی از کارمورد نظردسته بندی عکس ها و تمام کارهایی که شما انجام داده اید می باشد.

واژه ی  Portfolioچیست؟

این واژه در قدیم به معنای کیفی بوده است که تمام اسناد و مدارک را در آن قرارمی دادند و بیشتر سهام داران از این واژه استفاده می کردند و امروزه هم از این واژه بیشتر برای هر قسمتی که کاربرد اقتصادی دارد استفاده خواهد شد.

اسم های مختلف Portfolio چیست؟

پورت فولیو با اسم های دیگری در بین عموم جا افتاده است مثلا: پوشه کار، کارنما، سنجش پرونده ای، پوشه عملکرد، سبد پروژه و….

انواع مختلف پورت فولیو شامل:

پورت فولیو سهام- پورت فولیو پروژه ها در مدیریت پروژه – پورت فولیو اختراعات و کارهای ثبت شده- پورت فولیو محصولات خود.

پورت فولیو چه سودی برای ما دارد و چگونه باید آن را ساخت؟

پورت فولیو شانس، فرصت، موقعیت و نیزنوعی پوشه یا ابزاراست برای نشان دادن کارها و فعالیت های شما به آسانی.

برای ساخت آن اول باید مشخص کنید که این ابزار را برای چه چیز می خواهید. برای مصاحبه شغلی، می خواهید آثارتان را به شخصی نشان دهید برای گرفتن وقت یا فقط می خواهید کارهای خود را در یک پوشه مرتب کنید تا هروقت که می خواهید از آن استفاده کنید.

پورت فولیو دونوع دارد کاغذی و دیجیتالی پس باید نوع آن را هم مشخص کنید همچنین باید بدانید که می خواهید مخاطبان شما در حین دیدن پورت فولیو شما چه عکس العملی نشان دهند شگفت زده شوند، شووکه شوند، لذت ببرند یا…..

شما نیزباید برای پورت فولیو خود، یک تم کلی داشته باشید و آثارخود را دسته بندی کنید.

همچنین ممکن است کسانی که می خواهند آثار شما ببینند وقت و زمان زیادی برای مشاهده آثار نداشته باشند پس باید سعی کنید بهترین آثار خود را برای آنها به نمایش بگذارید.

شما می توانید از همین حالا به ساخت پورت فولیو مخصوص خود بپردازید.

 

جهت دریافت مشاوره در زمینه پیشبرد وب سایت خود و ارائه روش های عملی در زمینه تولید محتوای هدفمند با ما در تماس باشید.

۰۹۱۲۰۶۴۷۳۴۴

تیم هشت

 

 

خواندن این مطالب به شما توصیه می شود
چیزی که می‌توانید از موارد موفق تبلیغات تا سال ۲۰۱... امروز با بررسی چیزی که می‌توانید از موارد موفق تبلیغات تا سال ۲۰۱۸ یاد بگیرید با شما خواهیم بود. تبلیغات بخشی عجیب از نتایج و سرگرمی‌های محسوس است....
چگونه بیشتر بفروشیم امروز می خواهم به یکی از بزرگترین سوالات شما یعنی " چگونه بیشتر بفروشیم " پاسخ دهم. همه دوست دارند در فروشگاه یا وب سایت خود بیشتر بفروشند. اما چگو...
قبل از ارتقاء کارکنان به پست‌های مدیریتی، به آنها ... امروز بررسی میکنیم که چرا قبل از ارتقاء کارکنان به پست‌های مدیریتی، به آنها آموزش دهید ؟ مدیر کامل را کجا پیدا می‌کنید؟ استخدام یک مدیر از داخل ک...
آموزش استراتژی محتوا امروز با بررسی آموزش استراتژی محتوا با شما خواهیم بود. تولید محتوا می تواند یک اصل برای بقاء یا نابودی یک بیزینس اینترنتی باشد. تولید محتوای منا...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *