Portfolioچیست؟

Portfolioچیست؟

افزایش تعداد ورودی وب سایت شما از گوگل فقط ممکن است

این یک است

روزها
ساعت
دقيقه
ثانیه‌

امروز بررسی میکنیم که Portfolioچیست؟

قبل از هرچیز باید به مفهوم Portfolioچیست بپردازیم.

پورت فولیو نوعی سبد یا پوشه کار است و برای بیشتر کارها و فعالیت ها کاربرد دارد که توصیفی از کارمورد نظردسته بندی عکس ها و تمام کارهایی که شما انجام داده اید می باشد.

واژه ی  Portfolioچیست؟

این واژه در قدیم به معنای کیفی بوده است که تمام اسناد و مدارک را در آن قرارمی دادند و بیشتر سهام داران از این واژه استفاده می کردند و امروزه هم از این واژه بیشتر برای هر قسمتی که کاربرد اقتصادی دارد استفاده خواهد شد.

اسم های مختلف Portfolio چیست؟

پورت فولیو با اسم های دیگری در بین عموم جا افتاده است مثلا: پوشه کار، کارنما، سنجش پرونده ای، پوشه عملکرد، سبد پروژه و….

انواع مختلف پورت فولیو شامل:

پورت فولیو سهام- پورت فولیو پروژه ها در مدیریت پروژه – پورت فولیو اختراعات و کارهای ثبت شده- پورت فولیو محصولات خود.

پورت فولیو چه سودی برای ما دارد و چگونه باید آن را ساخت؟

پورت فولیو شانس، فرصت، موقعیت و نیزنوعی پوشه یا ابزاراست برای نشان دادن کارها و فعالیت های شما به آسانی.

برای ساخت آن اول باید مشخص کنید که این ابزار را برای چه چیز می خواهید. برای مصاحبه شغلی، می خواهید آثارتان را به شخصی نشان دهید برای گرفتن وقت یا فقط می خواهید کارهای خود را در یک پوشه مرتب کنید تا هروقت که می خواهید از آن استفاده کنید.

پورت فولیو دونوع دارد کاغذی و دیجیتالی پس باید نوع آن را هم مشخص کنید همچنین باید بدانید که می خواهید مخاطبان شما در حین دیدن پورت فولیو شما چه عکس العملی نشان دهند شگفت زده شوند، شووکه شوند، لذت ببرند یا…..

مطلب روز  بازاریابی دیجیتال 2019

شما نیزباید برای پورت فولیو خود، یک تم کلی داشته باشید و آثارخود را دسته بندی کنید.

همچنین ممکن است کسانی که می خواهند آثار شما ببینند وقت و زمان زیادی برای مشاهده آثار نداشته باشند پس باید سعی کنید بهترین آثار خود را برای آنها به نمایش بگذارید.

شما می توانید از همین حالا به ساخت پورت فولیو مخصوص خود بپردازید.

 

جهت دریافت مشاوره در زمینه پیشبرد وب سایت خود و ارائه روش های عملی در زمینه تولید محتوای هدفمند با ما در تماس باشید.

۰۹۱۲۰۶۴۷۳۴۴

تیم هشت

 

 

خواندن این مطالب به شما توصیه می شود
نکاتی درباره تکنولوژی روز دنیا و کپی رایتینگ... امروز در خدمت شما هستیم با نکاتی درباره تکنولوژی روز دنیا و کپی رایتینگ تکنولوژی روز دنیا جمله ایی است که نویسندگان تیزهای تبلیغاتی و کپی رایترها از...
مدیریت مالی شخصی امروز با موضوع مدیریت مالی شخصی در خدمت شما هستیم. مدیریت مالی شخصی، علم مدیریت کردن پول و تمام فعالیت ها و تصمیم های مالی یک فرد  مثل در آمد کسب کردن...
مشتری مداری امروز با موضع بسیار مهم و حیاتی مشتری مداری با شما هستیم. مشتری همان است که بسیاری از ما هر روز در کلمات مان استفاده می کنیم، مثلا، من می گویم که ی...
بازاریابی محتوایی چیست؟ تولید محتوا چگونه باعث رشد... امروز در خدمت شما هستیم با موضوع بازاریابی محتوایی چیست؟ تولید محتوا چگونه باعث رشد می شود؟ در این مقاله به سوالات زیر پاسخ داده می شود بازا...
Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...

مشاوره سئو و تولید محتوا

09120647344

افزایش تعداد ورودی وب سایت شما از گوگل فقط ممکن است

این یک است

امتیاز مقاله:
4.5/5

جهت سفارش تولید محتوا و مشاوره رایگان در مورد استراتژی محتوا با ما در تماس باشید.