کسب درآمد ازدیجی کالا

کسب درآمد ازدیجی کالا

افزایش تعداد ورودی وب سایت شما از گوگل فقط ممکن است

این یک است

روزها
ساعت
دقيقه
ثانیه‌

 

شاید بارها ازخود پرسیده باشید چگونه می توان به کسب درآمد ازدیجی کالا پرداخت؟

کسب درآمد ازدیجی کالاکار بسیار راحتی است و هرکس می تواند با عضویت در سایتی که دیجی کالا برای کاربرانی که می خواهند در فروش کالای دیجی کالا سهیم باشند نوعی حساب کاربری درست می کنند و پس از تبلیغ و فروش اجناس دیجی کالا درصدی را از سود کالا دریافت خواهند کرد.

همچنین این کاربران می توانند پس از ساخت شبکه مجازی خود و ثبت آن در دیجی کالا، افرادی را در آن عضو کرده و علاوه براینکه افراد عضو شده درصد می گیرند؛ شخص ثبت کننده هم پورسانتی ازفروش اعضا دریافت می کند.

این نوع کسب درآمد ازدیجی کالا برای بانوان خانه دار، نوجوانان و کسانی که می خواهند از روش های مجازی درآمدی داشته باشند بسیار مناسب است.

شرایط عضویت در سایت دیجی کالا:

برای عضویت در این سایت نیازی به سرمایه ی زیادی نیست فقط باید یک وب سایت ، کانال تلگرام و یا اینستاگرام داشته باشید تا بتوانید محصولات دیجی کالا را تبلیغ کنید و به تعداد هرکاربری که با معرفی شما ازاین مجموعه خرید می کنند درصد بگیرید.

چند سوال مختلف که ممکن است برای شما پیش آمده باشد:

-چگونه پورسانت خود را دریافت کنیم؟(نحوه ی تصفیه حساب به چه صورتی است؟)

باید شماره شبای خود را ثبت کرده باشید که پس ازاین کار اگر مبلغ دریافتی شما ۲۰۰ هزارتومان یا بیشتر باشد می توانید درخواست تصفیه حساب خود را ارسال کنید که دریافت سود بستگی به زمان ارسال درخواست پورسانت حدودا ۱۵ الی ۴۵ روز طول خواهد کشید تا پول به حساب شما واریز شود.

مطلب روز  مدیریت مالی چیست؟

-آیا کسانی که در دیجی کالا فعالیت می کنند دارای گروه بندی می باشند؟

بله به سه گروه برنزی، نقره ای و طلایی تقسیم خواهند شد؛ اما در ابتدای شروع همه در گروه برنز قرار خواهند گرفت و پس پیشرفت در فروش محصولات به گروه های نقره و طلایی وارد خواهند شد.

اگر شما هم خواهان کسب درامد از این سایت هستید می توانید ازهمین حالا با ثبت نام در سایت، به کسب درآمد ازدیجی کالا بپردازید.

جهت دریافت مشاوره در زمینه پیشبرد وب سایت خود و ارائه روش های عملی در زمینه تولید محتوای هدفمند با ما در تماس باشید.

۰۹۱۲۰۶۴۷۳۴۴

تیم هشت

خواندن این مطالب به شما توصیه می شود
۹ ابزاری که در سال ۲۰۱۹ به کمک بازاریابی دیجیتال خ... امروز با بررسی 9 ابزاری که در سال 2019 به کمک بازاریابی دیجیتال خواهند آمد با شما خواهیم بود. دیجیتال ماکتینگ روزانه در حال پیشرفت است و هر روز روش...
آنالیز رقبای سایت ما امروز می خواهیم بررسی کنیم که آنالیز رقبای سایت ما به چه صورت خواهد بود. یکی از مهمترین ابزارهای مدیریتی یک مدیر خبره و با سواد تیم آنالیز مارک...
برنامه ریزی برای بازاریابی محتوا... امروز در خدمت شما کاربران سایت 8a8 هستیم با موضوع برنامه ریزی برای بازاریابی محتوا امروز میخواهیم بررسی کنیم که برای موفقیت در بازار یابی چگونه برن...
حساب ادسنس امروز با معرفی حساب ادسنس با شما خواهیم بود. شما با گوگل ادورز آشنا هستید و می دانید سرویس تبلیغات کلیکی گوگل است. در واقع گوگل در این حالت نتای...
No votes yet.
Please wait...

مشاوره سئو و تولید محتوا

09120647344

افزایش تعداد ورودی وب سایت شما از گوگل فقط ممکن است

این یک است

امتیاز مقاله:
4.5/5

قیمت های ما به حدی بهینه است که بسیاری از وب سایت و شرکت های همکار تولید محتوای خود را به ما می سپارند.

جهت سفارش تولید محتوا و مشاوره رایگان در مورد استراتژی محتوا با ما در تماس باشید. 

نتیجه صد درصد تضمین شده است 

 

Call Now Buttonبا یک کلیک تماس بگیرید