وردپرس Merchandiser

وردپرس Merchandiser

افزایش تعداد ورودی وب سایت شما از گوگل فقط با تولید محتوای هدفمند ممکن است

این یک راهکارقطعی و همیشگی است

امروز با شما هستیم با معرفی وردپرس Merchandiser

در اینجا قصد داریم که به معرفی قالب Merchandiserو امکانات منحصر به فرد آن بپردازیم.

قالب Merchandiser چیست؟

قالب  Merchandiserیک پوسته پرسرعت و بر پایه ووکامرس است که همه ی خواسته هایی  که یک وب مستر از یک قالب دارد را برطرف می کند.

Merchandiser قالبی است که معمولا برای سایت های فروشگاهی به کار میرود و از سبد خرید نیز پشتیبانی میکند و شما میتوانید بدون اینکه یک برنامه نویس حرفه ای باشید سایت خود را سفارشی طراحی کنید.

ویژگی ها

برای این قالب فرقی نمی کند که شما با چه دستگاهی وارد سایت می شوید (تبلت، موبایل، سیستم) چون از ویژگی واکنش گرایی بالایی برخوردار است و موجب تناقض در اجزای سایت نمیشود.این قالب سئو شده است و سرعت بالای این قالب باعث شده که صفحات سایت ب سرعت لود شوند و این دو ویژگی از نظر رتبه بندی گوگل حائز اهمیت است.

از دیگر امکانات این پوسته می توان به ویژگی WPML اشاره کرد که شما را قادر می سازد سایت را به هر زبانی که دوست دارید ترجمه کنید و در سطح بین المللی فعالیت داشته باشید.

این قالب دارای دمو های فراوانی است و از Visual Composer نیز پشتیبانی میکند و این کار را برای زدن طرح های گرافیکی راحت کرده است.

قالب وردپرس Merchandiser کدهای کوتاه حرفه ای را پشتیبانی میکند که کد نویسی را برای افراد آماتور راحت کرده است.توجه داشته باشید که این قالب دارای استایل rtl.css است و این به شما این امکان را می دهد که از زبان فارسی در جای جای سایت خود استفاده کنید.

قالب Merchandiser امکانات وردپرس را نیز حمایت میکند و شما را قادر میسازد که قبل از اینکه تنظیمات انجام شده را به صورت مستقیم روی سایت قرار دهید اول پیش نمایش آن را ببینیدو اگر راضی بودید آنها را ذخیره کنید.

لازم به ذکر است که شما میتوانید ویژگی های ووکامرس را استفاده نکنید و سایت را به حالت کاتالوگ محصولات در بیاورید. و سایر امکانات  دیگر… .

[stextbox id=’info’ direction=’rtl’]

جهت دریافت مشاوره در زمینه پیشبرد وب سایت خود و ارائه روش های عملی در زمینه تولید محتوای هدفمند با ما در تماس باشید.

09120647344

تیم هشت

[/stextbox]

مشاوره سئو و تولید محتوا 09120647344

افزایش تعداد ورودی وب سایت شما از گوگل فقط با تولید محتوای هدفمند ممکن است

این یک راهکارقطعی و همیشگی است

امتیاز مقاله:
4.5/5

قیمت های ما به حدی بهینه است که بسیاری از وب سایت و شرکت های همکار تولید محتوای خود را به ما می سپارند.

جهت سفارش تولید محتوا و مشاوره رایگان در مورد استراتژی محتوا با ما در تماس باشید. 

نتیجه صد درصد تضمین شده است 

 

با یک کلیک تماس بگیرید