شرکت کسری

شرکت کسری

افزایش تعداد ورودی وب سایت شما از گوگل فقط با تولید محتوای هدفمند ممکن است

این یک راهکارقطعی و همیشگی است

امروز با معرفی شرکت کسری با شما هستیم.

لطفا اینجا کلیک کنید.

لازم به ذکر است این متن با اندکی تغییر از وب سایت این شرکت برداشته شده و در بخ معرفی قرار میگیرد.

هسته اصلی شرکت مهندسی کسرا در سال 2000 شکل گرفت.

تیمی که بعد از 5 سال تلاش برای ارائه کارشناسان و کارشناسان بیشتر بود.

 

ما به نام کیمیاگر شرکت Tanah Komputer را با هدف ایجاد ارزش و راه حل برای کسب و کارهای مختلف نامگذاری کردیم.

پس از چندین مطالعه، متوجه شدیم که ما قادر به حل مشکلات و مشکلات سازمان ها و شرکت های دولتی و خصوصی بودیم. نگرانی در مورد مدیریت منابع انسانی به راحتی با نرم افزار جامع و برنامه های وب مبتنی بر وب حل می شود؛ ابزارهای کنترل ترافیک، اتوماسیون و اتوماسیون خودکار که محاسبه ترافیک، سفارش غذا و غیره برای سازمان ها و کارکنان آنها. آن را آسان کن

ما توانستیم شرکتمان را در استان های مختلف کشور مانند خراسان، سمنان، تهران، اصفهان و چندین شهر دیگر نماییم و می توانیم به همه شرکت ها و سازمان ها در هر نقطه از مرز با نیازهای نرم افزاری کمک کنیم. برای کنترل همه امور کارمند

مهمترین سیستم های شرکت ما در حال حاضر عبارتند از: سیستم های اتوماسیون حضور، اتوماسیون غذا، رستوران ها و باشگاه ها، اتوماسیون مهمان و مهمان، اتوماسیون حمل و نقل، و خدمات اتوماسیون زمان.

تیم Kasra نیز با همکاری با مارک های معتبر دنیا توانسته است با ارائه خدمات سخت افزاری مربوط به اتوماسیون خود، مشتریان خود را ارائه دهد.

در حال حاضر یک تیم چند نفره به یک خانواده بزرگ با بیش از 150 کارمند تبدیل شده است و افتخار دارد که توانسته است تعداد زیادی از سازمان های دولتی و خصوصی بزرگ مانند Smoland، دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، شهر قم و شرکت حفاری ایران، و غیره را جذب کند. .

منشور نامه

ما بر این باوریم که شما آینده شرکت را تعیین می کنید. به همین دلیل ما تلاش می کنیم شناسایی و درک نیازهای شما، استفاده از تکنولوژی روزمره و راه حل های جدید برای پاسخ دادن به درخواست های شما در کوتاه ترین زمان ممکن.

ما اعتقاد داریم که صداقت، صداقت، اعتماد و پاسخگویی در زمینه تولید نرم افزار و ارائه خدمات به شما و احترام به حقوق شما مهمترین وظایف ما است.

 

چشم اندازها

ما در چشم‌انداز خود در جستجوی اهداف بلندمدتی هستیم و هیچ راهکار و کیفیتی را برای کوتاه‌مدت ارائه نمی‌کنیم. آمده‌ایم تا در عرصه‌ی نرم‌افزاری کیفیتی روزافزون را عرضه کنیم و در تأمین نیازها و رضایت شما از هیچ کوششی دریغ ننماییم.

می‌خواهیم با بهره‌گیری از تکنولوژی برتر جهانی، تأکید بر اصل مشتری مداری، رعایت اخلاق حرفه‌ای، انجام به‌موقع تعهدات و با بهره جستن از سرمایه انسانی نخبه و کارآمد به‌عنوان پیشگام در حوزه نرم‌افزار باشیم و از بهترین‌ها در خاورمیانه شناخته شویم. ما بر این باوریم که حفظ کیفیت در ارائه خدمات و کسب رضایت شما تنها راه رسیدن به اهداف بلندمدت کسرا است.

 

مشاوره سئو و تولید محتوا 09120647344

افزایش تعداد ورودی وب سایت شما از گوگل فقط با تولید محتوای هدفمند ممکن است

این یک راهکارقطعی و همیشگی است

امتیاز مقاله:
4.5/5

قیمت های ما به حدی بهینه است که بسیاری از وب سایت و شرکت های همکار تولید محتوای خود را به ما می سپارند.

جهت سفارش تولید محتوا و مشاوره رایگان در مورد استراتژی محتوا با ما در تماس باشید. 

نتیجه صد درصد تضمین شده است 

 

با یک کلیک تماس بگیرید