بیزینس پلن

افزایش تعداد ورودی وب سایت شما از گوگل فقط با تولید محتوای هدفمند ممکن است

این یک راهکارقطعی و همیشگی است

امروز در مورد موضوع مهم و کلیدی بیزینس پلن صحبت خواهیم کرد.

بیزینس پلن یا همان مدل کسب و کار یکی از مهمترین و کلیدی ترین نکات برای هر استارتاپ و کسب و کار می باشد.

درک مدل کسب و کار با مثال

برای درک بهتر این موضوع اجازه بدهید مثالی بزنیم فرض کنید شما ایده ای دارید و می خواهید برای ایده خود یک وب سایت راه اندازی کنید.
بسیار زیاد بودند افرادی که مثل شما روزی ایده هایی داشتند و برای آنها سایتهای راه اندازی کردند و امروز هیچ نام و نشانی از سایت های آن ها و آن بیزینس و ایده ها وجود ندارد
اما علت آن به واقع چیست.

درک مدل کسب و کار با مثال
درک مدل کسب و کار با مثال

شاید مهمترین علتی که بتوان برای شکست اکثر استارتاپ‌ها متصور شد نبود زیرساخت سالم از لحاظ مدیریتی است.
در واقع آنها بدون رعایت اصول اولیه اقدام به راه اندازی سایت و بعضاً اپلیکیشن و در یک کلام استارت آپ کرده و در نهایت به علت ضعف در دانش فنی زیرساخت‌ها و  عدم شناخت آسیب ها و عدم توانمندی در کنترل نیروی انسانی دچار شکست می شود.

مزیت بیزینس پلن

یکی از مهم ترین کارهایی که بیزینس پلن یا همان مدل کسب و کار برای شما انجام می دهد این است که شما قبل از شروع لیستی از آسیب ها فرصت ها منابع مشتریان و غیره خواهید داشت.
ما نیاز به مفهوم یک مدل کسب و کار داریم که هر کسی آن را درک کند توصیف و بحث را آسان نماید باید در مورد نقطه شروع و موضوع بحث به یک توافق دست یابیم این مفهوم باید ساده مناسب و به طور ذاتی قابل فهم بوده و در عین حال نباید پیچیدگی‌های نحوه عملکرد شرکت ها را بیش از حد ساده نمایند.

ما در تیم ۸ به شما پیشنهاداتی ارائه می دهیم که شما را قادر می‌سازد تا درباره مدل کسب و کار سازمان خود رقبا یا هر شرکت دیگری به تفکر تعقل و آنالیز پرداخته و ویژگی های آنها را تشویق نمایید این مفهوم در سراسر جهان به کار گرفته می شود و در عمل آزموده شده است و در حال حاضر در سازمان هایی از قبیل ibm اریکسون پروژه‌های بخش عمومی و خدمات دولتی کشور کانادا و بسیاری کشورهای دیگر مورد استفاده قرار میگیرد.

مزیت بیزینس پلن
مزیت بیزینس پلن

کاربرد مفهوم بیزینس پلن

این مفهوم می‌تواند تبدیل به زبان مشترکی برای توصیف و بهبود آسان مدل‌های کسب و کار شده و درخت گزینه های استراتژیک جدید به شما یاری رساند بدون وجود چنین زبان مشترکی به چالش کشیدن مفروضات مدل کسب و کار شرکت و دستیابی به نوآوری نظام مند با مشکل مواجه می شود.
باور ما این است که مدل کسب و کار را می توان به بهترین شکل از طریق جزء سازنده اساسی تشریح این منطقه چگونگی کسب درآمد یک شرکت را نشان می دهد. یک کسب و کار را پوشش میدهد مشتریان ارزش پیشنهادی یا همان خدمات ارائه شده زیرساخت و پایداری مالی مدل کسب و کار شبیه به طرح کلی برای استراتژی عمل می‌کند تا استراتژیک از طریق ساختارها فرایندها و سیستم های سازمان و سیستم های سازمانی پیاده‌سازی شود.

 

مشاوره سئو و تولید محتوا 09120647344

افزایش تعداد ورودی وب سایت شما از گوگل فقط با تولید محتوای هدفمند ممکن است

این یک راهکارقطعی و همیشگی است

امتیاز مقاله:
4.5/5

قیمت های ما به حدی بهینه است که بسیاری از وب سایت و شرکت های همکار تولید محتوای خود را به ما می سپارند.

جهت سفارش تولید محتوا و مشاوره رایگان در مورد استراتژی محتوا با ما در تماس باشید. 

نتیجه صد درصد تضمین شده است 

 

با یک کلیک تماس بگیرید