بازار سرمایه MBA دوره

بازار سرمایه MBA دوره

افزایش تعداد ورودی وب سایت شما از گوگل فقط با تولید محتوای هدفمند ممکن است

این یک راهکارقطعی و همیشگی است

امروز قرار است راجع به موضوع بازار سرمایه MBA با شما عزیزان صحبت کنیم !

اهداف از ایجاد این دوره  ها از پروژه آمادگی نیروهای انسانی فوق تخصص و کارآمد در بازارهای سرمایه هستند.

ساختار کلی و اصلی این دوره از سرفصل MBA بازار سرمایه گذاری بر این قانون میباشد که سرفصل های آموزشی منصوب هیئت مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار این گونه طراحی شد که جوابگوی نیازهای فرایند بازار سرمایه در ارتباط تربیت نیرو های انسانی متخصص ، کاربلد ، آشنا و بروز در ارتباط با مسائل روز سرمایه می باشد .

در این دوره اتحاد معتبرترین و قویترین موسسها و نهادهای آموزشی در ایران که مهارت لازم در زمینه های سابقه ، تخصص و استاد های مجرب و معروف دارا می باشند .

همچنین مدرک های دوره به تایید و ثبت خدمات ارتباطی و شرکت های اطلاع رسانی (در ارتباط با سازمان اوراق بهادار و بورس ) خواهد رسید .

اهدای گواهینامه های حرفه ای ” روش های بازار سرمایه ” ، ” کارشناسی پذیرش و عرضه ” ، با شرایط دارا بودن معدل 15 در دوره و اهدای گواهینامه های حرفه ای مدیریت نهاد سرمایه بازار و تجزیه گری سرمایه بازار ” شرط به دریافت معدل بیشتر از 17 در دوره میباشد .

[stextbox id=’info’ direction=’rtl’]

در این قسمت قرار است به بعضی از سوالات شما پاسخ دهیم ؟

  • بالاترین گرایش مدیریت در دنیای پیشرفته چه گرایشی است ؟
  • مدیریت استراتژیک منابع انسانی چیست ؟
  • مدیریت بازاریابی چیست ؟
  • مدیریت فنون مذاکره چیست ؟

[/stextbox]

 

بالاترین گرایش مدیریت در دنیای پیشرفته چه گرایشی است ؟

با توجه به آمار گرفته شده ، پرتمایل  ترین رشته در دنیای پیشرفته :

Master business Administration یعنی ( MBA ) می باشد .

مدیریت شامل زیر شاخه های زیادی است که عبارتند از: مدیریت استراتژیک ، مدیریت ساختار سازمانی ، مدیریت منبع های انسانی ، مدیریت رفتار های سازمانی ، مدیریت بودجه های برنامه ریزی ، مدیریت بازاریابی ، مدیریت مدلهای تصمیم گیری ، مدیریت فنون مذاکره و . . . ، پرداخته و در زمینه های مختلف ، مدیران موفق در زمینه های مدیریت را به جامعه عرضه نمودند .

در این زمینه کارگزاران اوراق بهادار و بورس با کمک موسسه آموزش عالی آزاد بهار ( دارای تاییده رسمی از وزارت علوم و تحقیقات و فناوری ) اقدام به برگذاری مدت یکساله عالی مدیریت  MBA در زمینه و رشته مالی با رویکرد بازار سرمایه کرده است .

قابل گفتن است که حضور در این دوره به جزء اولویت ارتفاع و رشد دانش مدیریت در دانشجویان ، دارای مدرک پایان دوره مورده تایید و ثبت وزارت علوم ، فناوری و تحقیقات میباشد و امکان تحصیلی دوباره برای علاقه مندان در دوره و مقطع دکترا در دانشگاه های خارج از ایران را فراهم میسازد .

 

مدیریت استراتژیک منابع انسانی چیست ؟

مدیریت منبع انسانی سال ها است که از نقش ساده و اداره خود فاصله گرفته است و تبدیل به وسیله قدرتمند برای رسیده به هدف ها و استراتژی های سازمانی شده است . در قدیم واحد های منابع انسانی وظایف روتینی به مانند محاسبات و پرداخت دستمزد و حقوق ، مدیریت حضور و غیاب ، تایید و ثبت بایگانی اطلاعات پرسنلی ایجاد میکرد و در بعضی از کارها به مانند نیرو نقشی بی اهمیت و حاشیه ای داشته است .

با گذشت سالها بعضی از سازمان ها متوجه این شدند که اصلی ترین منبع آن ها برای جذب بعضی از مزیت های رقابتی ستون های اصلی سرمایه است .

با گذشت زمان مدیریت منبع انسانی از نقش حاشیه ای و اداری خود فاصله گرفته و نقش مهمی برای رسیدن به این سازمان ها و اهداف مهم و استراتژیک خود پیدا کرده است .

 

مدیریت بازاریابی چیست ؟

مدیریت بازاریابی یا ( Management Marketing ) به معنای سعی کردن و تلاش هوشمندانه ای است برای به دست گرفتن نتیجه مثبت در در ارتباط با بازار های هدف و مدیریت بازاریابی و تسلط در هر نوع بازاری که کاردبرد دارد و قابل اجرا است .

بازاریابی یک روش گسترده و پیچیده ای است که در آن قرار است با استفاده از متد های تحقیقاتی بازاریابی ، محصول مورد نیاز را شناسایی کرده و سپس آن را طبق خواسته ی مشتریان تولید کنیم .

در قسمت مدیریت بازاریابی مبحث هایی همچون : تبلیغات ، قیمت گذاری انواع محصول ها ، برند ها ، توزیع انواع محصول ها ، بسته بندی و . . . نیز در ضمینه بازاریابی قرار میگیرد . تیم بازاریابی باید برای موفقیت ، فروش و پیشرفت در کار خود این موارد را در نظر بگیرد .

 

مدیریت فنون مذاکره چیست ؟

مذاکره هنری است برای بدست آوردن تفاهم متقابل که از روش بحث کردن و استدلال که یکی از روش های اصلی و مهم مذاکرات است میرسند .

در اصل مذاکره روشی است که فرد از جهت های واگرا ، به موضوع هایی که به صلح ختم میشوند میرسند .

در زمان مذاکره با دیگران باید به چند نکته توجه داشته باشیم !

در قسمت اول : افراد دوست دارند که با یکدیگر صحبت کنند تا اینکه گوش فرا دهند .

در قسمت دوم : کسانی که بیشتر گوش میدهند ، کنترل صحبت و گفتگو را به دست خود میگیرند .

[stextbox id=’info’ direction=’rtl’]

به نظرمی رسد بهترین روش تولید محتوای هدفمند و ریپروتاژ گرفتن در سایت های مرتبط است.

جهت دریافت مشاوره در زمینه پیشبرد وب سایت خود و ارائه روش های عملی در زمینه تولید محتوای هدفمند با ما در تماس باشید.

09120647344

تیم هشت

[/stextbox]

مشاوره سئو و تولید محتوا 09120647344

افزایش تعداد ورودی وب سایت شما از گوگل فقط با تولید محتوای هدفمند ممکن است

این یک راهکارقطعی و همیشگی است

امتیاز مقاله:
4.5/5

قیمت های ما به حدی بهینه است که بسیاری از وب سایت و شرکت های همکار تولید محتوای خود را به ما می سپارند.

جهت سفارش تولید محتوا و مشاوره رایگان در مورد استراتژی محتوا با ما در تماس باشید. 

نتیجه صد درصد تضمین شده است 

 

با یک کلیک تماس بگیرید