آموزش ساخت سایت وردپرس رایگان

آموزش ساخت سایت وردپرس رایگان

افزایش تعداد ورودی وب سایت شما از گوگل فقط با تولید محتوای هدفمند ممکن است

این یک راهکارقطعی و همیشگی است

آموزش ساخت سایت وردپرس رایگان

امروزه با توجه به تکنولوژی های پیشرفته و کسب و کارهای جدید، شما می توانید از طریق طراحی سایت به درآمدزایی برسید. با داشتن یک سایت شما قادرهستید محصولات خود را در اختیار عموم مردم قرار دهید.

برای مثال اگر شما می خواهید یک سایت حرفه ای داشته باشید باید هزینه های زیادی در قبال طراحی سایت، نگهداری سایت، بهبود سایت، هاست و… پرداخت کنید. اما راه های دیگری وجود دارد تا شما بتوانید یک سایت را طراحی کنید که به هرکدام از آن ها می پردازیم؛

ساخت سایت از طریق wix:

جزاولین پلتفرم های سایت می باشند، سایت ساز wix نوعی ابزار برای طراحی ساخت سایت های آنلاین به حساب می آیند که به واسطه مرورگرهای وب در اختیار شما قرار می گیرد.

شرکت های wix جزء قدیمی ترین شرکت های طراحی سایت شناخته شده است که از 500 مگابایت فضای هاست برای ذخیره سازی فایل های دامنه بهره مند است. از ویژگی های برجسته wix این است که به شما امکان می دهد تا به تمامی بخش ها دسترسی داشته باشید.

طراحی سایت از طریق وردپرس، هاست و دامنه های اجباری به صورت رایگان:

وردپرس یک نرم افزار طراحی سایت است که از طریق آن می توانید سایت های متفاوتی را طراحی کنید، که به عنوان یک سایت ساز همه کاره شناخته شده است.

این نرم افزار توسط برند شبکه های معتبر جهان مورد حمایت واقع گردیده، که از جمله آن هاvogue, bbc,wired, beyonce و…. می باشد.

از این طریق شما می توانید وب سایت ها، وبلاگ های کلاسیک، فروشگاه های تجاری الکترونیک و، وب سایت های کسب و کار را طراحی کنید.

طراحی سایت از طریق سایت ساز بیلدر:

یکی دیگر از سایت سازها builder نام دارد که جزء سایت سازهای آنلاین به حساب می آیند، این سایت ساز نسبت به سایت سازهای دیگراز توانایی بالایی بهره مند است که از جمله آن ها ادیتورdrag&drop می باشد.

سایت ساز بها وب:

جزء قدرتمند ترین سایت سازهای شناخته شده، که از امکانات گوناگونی بهره مند هستند. بهاوب این شرایط را برای شما کاربران ایجاد می کند که بتوانید پکیج و بسته بندی های مورد نظرتان را از طریق سامنه های مربوط به خودش ایجاد کنید. در عین حال این کمک را یاری می دهند تا بتوانید با سرعت بیشتری سایت های خود را طراحی کنید.

سایت ساز پرتال: این سایت بخشی از سایت سازهای ایران به حساب می آید که از طریق گروهی از برنامه نویسان حرفه ای طراحی شده است. سایت ساز پرتال توانسته، سه طراحی متفاوت را برای سایت های شما ایجاد کند که از جمله آن ها:

  • طراحی و ساخت سایت توسط خودتان
  • طراحی و ساخت سایت توسط پرتال
  • طراحی اختصاصی وب سایت

شما می توانید طبق این مراحل گفته شده در ساخت ساییتان استفاده کنید.

[stextbox id=’info’ direction=’rtl’]

جهت دریافت مشاوره در زمینه پیشبرد وب سایت خود و ارائه روش های عملی در زمینه تولید محتوای هدفمند با ما در تماس باشید.

09120647344

تیم هشت

[/stextbox]

مشاوره سئو و تولید محتوا 09120647344

افزایش تعداد ورودی وب سایت شما از گوگل فقط با تولید محتوای هدفمند ممکن است

این یک راهکارقطعی و همیشگی است

امتیاز مقاله:
4.5/5

قیمت های ما به حدی بهینه است که بسیاری از وب سایت و شرکت های همکار تولید محتوای خود را به ما می سپارند.

جهت سفارش تولید محتوا و مشاوره رایگان در مورد استراتژی محتوا با ما در تماس باشید. 

نتیجه صد درصد تضمین شده است 

 

با یک کلیک تماس بگیرید